Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

Писанки на деревах

 

Вже традиційним заходом напередодні  Великодня стало розмальовування писанок у рівненських школах учнями 11-их класів майбутніми випускниками. Не стала виключенням і ЗОШ № 27. Зібралися одинадцятикласники у великій актовій залі, де для них вже були підготовлені робочі місця  та необхідні матеріали: фанерні заготовки (майбутні писанки), фарби, палітри та ін. Після кількох вступних слів заступника директора з виховної роботи Бачинської І.М. та керівника гуртка Огородник І.М. діти приступили до роботи, вірніше, розпочали творчий процес. Тут фантазія художників могла розгулятися на повну. Хлопці та дівчата із захопленням поринули у процес: хтось з геометричною точністю вимальовував ромби, квадрати та трикутники, складаючи їх у чудернацькі візерунки, хтось малював ромби, квадрати та трикутники, складаючи їх у чудернацькі візерунки, хтось малював квіти, а хтось повну абстракцію. Як би там не було, а результат виявився яскравим, цікавим і, звичайно ж, красивим.

         У залі організатори заходу поставили стилізоване Великоднє деревце, на яке і розвісили свої шедеври одинадцятикласники. Додамо, що до дітей приєдналися  заступник директора Інна Миколаївна, яка також взяла у руки пензлик із задоволенням розмалювала свою писанку.

         А наступного дня, не зважаючи на дощову погоду, діти повезли писанки у місто, де у центрі, на Чайкіній алеї представники шкіл міста вже котрий рік поспіль прикрашають своїми виробами дерева. Тож тепер кожен бажаючий може милуватися яскравими писанками, гуляючи у центрі Рівного.

 

Л.Міщук, керівник гуртка

 

 

 
Вчителі

корисні посилання

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

 
 

 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

zosh27 (усі права захищені)