Рівненський ліцей №27 Рівненської міської ради

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

06.03.2024

З метою розвитку гуманістичних якостей, у рамках проведення Всесвітнього дня захисту морських ссавців Рівненський ПДМ організував конкурс малюнка " Великому киту - велике плавання!" За активну участь у конкурсі (подано 19 робіт) Рівненський ліцей 27 нагороджено грамотою управління освіти, оголошено подяку педагогам та класним керівникам, які активно долучили учнів до участі в конкурсі: Жанні ГУК, Аллі РЕДЬКО, Людмилі КУЛИК, Любові ПАНАС, Наталії РУДИК, Ларисі ШПИЧАК, Людмилі ПОДОЛЕЦЬ, Оксані КУТУЗІ.

Переможців конкурсу нагороджено грамотами:

☆ ВІРА ЯЩУК ( 3- Бклас) - ІІІ місце;

☆МАРІЯ ШАШКОВА (8- В клас) - І місце;

☆АНГЕЛІНА НОВОСАД ( 7- Б клас)- ІІ місце;

☆АНАСТАСІЯ ПОДЛЄСНА ( 6- Б клас) - ІІІ місце;

☆ СОЛОМІЯ БРАТОЩУК (5- Д клас) - ІІІ місце.

Вітаємо! Ваші роботи оригінальні, виконані в різноманітних техніках, тому кожна особлива по-своєму.

Детальніше

19.02.2024

Праця педагога в сьогоднішніх умовах заслуговує на найвищу нагороду, адже він не лише навчає, мотивує, підтримує, а й демонструє професійність через участь у фахових конкурсах. Колектив Рівненського ліцею 27 щиро вдячний Мирославі ІБІШ за підтримку українознавства.

 Мирослава Богданівна брала участь в IV Міжнародному конкурсі " Українознавчі пріоритети освітнього процесу". Конкурсна робота педагога є важливим інтелектуальним внеском в спільну Перемогу, у пізнання та творення світу!

За підсумками роботи журі Науково-дослідницького інституту українознавства, Мирослава ІБІШ стала переможцем конкурсу і має почесне ІІ місце (минулого року також брала участь і також була переможцем - І місце). Два уроки (з презентацією до них), розроблені вчителем, увійдуть до електронного навчально- методичного збірника.

Тож щиро вітаємо творчого і натхненного педагога!

Дякуємо, пані Мирославо, що тримаєте не лише освітній фронт, а й ведете активну волонтерську діяльність!

Світлана БАНЬКОВА, заступник директора

Детальніше

18.02.2024

Праця педагога в сьогоднішніх умовах заслуговує на найвищу нагороду, адже він не лише навчає, мотивує, підтримує, а й демонструє професійність через участь у фахових конкурсах. Колектив Рівненського ліцею 27 щиро вдячний Мирославі ІБІШ за підтримку українознавства. Мирослава Богданівна подавала розробку сучасного уроку (з презентацією) для участі в IV Міжнародному конкурсі " Українознавчі пріоритети освітнього процесу". Конкурсна робота є важливим інтелектуальним внеском в спільну Перемогу, у пізнання та творення світу!

 За підсумками роботи журі Науково-дослідницького інституту українознавства, Мирослава ІБІШ стала переможцем конкурсу і має почесне ІІ місце ( минулого року також брала участь і також була переможцем - І місце). Два уроки, розроблені нею, увійдуть до електронного навчально- методичного збірника.

Тож щиро вітаємо творчого і натхненного педагога!

 Дякуємо, пані Мирославо, що тримаєте не лише освітній фронт, а й ведете активну волонтерську діяльність!

15.02.2024

Участь у предметному конкурсі - це, перш за все, можливість для реалізації творчих задумів, відтворення краси своєї уяви, втілення ідей. І якщо учні та педагоги Рівненського ліцею 27 беруться за справу, то, зазвичай, їм це вдається. Задоволення отримують виконавці робіт як від творчого процесу, так і від отриманого результату. Так, за підсумками роботи журі міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої", учні стали переможцями в таких номінаціях:

Детальніше

10.01.2024

Найвищий результат діяльності творчого вчителя - це досягнення його учнів.

 Тож Рівненський ліцей 27 вітає ученицю 11- А класу РОЖКО ЛЮДМИЛУ - призера ( ІІІ місце) міського етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

" Об'єднаймося ж, брати мої" ( номінація "публіцистика", назва роботи " Наш Шевченко").

Творчим натхненням, ідеєю для реалізації задуму, міцними знаннями Людмила завдячує своєму вчителю- наставнику Коваль Любові Семенівні. Наснаги вам для втілення нових креативних задумів!

01.01.2024

ХРИСТОС народився!

 Славімо ЙОГО!

 "Учителем стоїть школа!" Тим учителем, який засіває в дитячі серця добре, вічне, мудре.

 Тим учителем, який сам надихАється й надихАє інших.

 Тим, який уміє вести

 шляхом нелегким, але переможним.

 Колектив Рівненського ліцею 27 пишається такими педагогами-наставниками (а нам є ким пишатися,повірте!). Адже саме вони підготували 24 призери ІІ ( районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

 І сьогодні, підбиваючи підсумки, ми щиро вітаємо всіх педагогів, а також учителів- словесників, учні яких фінішували і додали високі результати в спільну ліцейну справу.

 Так, за підсумками олімпіади з української мови та літератури, вітаємо призерів:

 ☆ВІКТОРІЮ ВОЛОШИНУ (7 клас)- ІІІ місце ( учитель Тетяна КОНДРАТЮК;

☆ДЕНИСА ГОРБАТЮКА ( 8 клас) - ІІІ місце ( учитель Тетяна КОНДРАТЮК;

☆ АНАСТАСІЮ МОВЧАНЮК ( 9 клас) - І місце ( учитель Світлана СМЕТАНІНА);

☆ ІВАННУ СИСОНЮК ( 11 клас) - ІІІ місце ( учитель Любов КОВАЛЬ).

 Пишаємося талановитим сузір'ям!

 Приємно визнавати, що 9 юних зірочок районного етапу олімпіад будуть виборювати призові місця на обласному рівні!

 Тож до омріяного ОЛІМПУ з вірою, надією, підтримкою!

 Адже "учителем стоїть школа!"

22.12.2023

Хочеш бути спеціалістом у своїй справі - вивчай фізику!

Цього життєвого принципу дотримується учениця 8 класу Рівненського ліцею 27 ПЕРЕПЕТАЙЛОВА ДАР'Я, яка стала призером ( ІІІ місце) ІІ ( районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Підтримує Дар'ю в цьому переконанні її вчитель Наталія ПИРОГОВА. Тож вітаємо обох і дякуємо за результат спільної праці!

20.12.2023

20 грудня 2023 року у Рівненському ліцеї №27 відбувся третій фестиваль-ярмарок колядок та щедрівок "Різдво на Боярці". У програмі були колядки, щедрівки у виконанні учнів 1-11 класів, хорового колективу та ансамблю під керівництвом Наталії та Івана Нагорних, а на завершення традиційна колядка від педагогічного колективу. Під час проведенння благодійного ярмарку було зібрано 83660 грн. Кошти будуть витрачені на потреби ЗСУ. (Звіт буде з часом). Дякуємо нашим захисникам за можливість проводити заходи.

Детальніше

 

08.12.2023

Однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне освітнє середовище.Педагоги Рівненського ліцею 27 планують та організовують свою діяльність з метою створення комфортних і безпечних умов навчання учнів та педагогів. Набутий практичний досвід поширюють серед колег області через участь у ІІІ обласному інтернет- конкурсі методичних розробок. Тож дякуємо вчителям Інні БАЧИНСЬКІЙ, Вікторії ЖЕЖУК, Олександрі МЕЛЬНИКОВИЧ, бібліотекарю Тетяні ДЕМЧУК, психологу Валентині КЛИМЧУК за активну позицію та професійний підхід.

23.11.2023

Приємно починати ранок спокійно, з гарних ліцейних новин. За підсумками проведення районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІСТОРІЇ, маємо двох призерів ( приємно, що з'являються нові зірочки): ☆ Владислав Миронець, 9 кл., ІІ місце ( учитель Олена Яровка); ☆ Семеренко Ангеліна, 10 кл., ІІ місце ( учитель Сергій Антонюк). Вітаємо юних істориків та їхніх наставників! Творчої наснаги вам, нових відкриттів!

Детальніше

22.11.2023

Хочеться більше хороших подій, адже саме вони додають упевненості у завтрашньому дні, надихають та мотивують. Уже стартували районні олімпіади - час випробувань як для учнів, так і для їхніх наставників. Тож маємо гарний початок. Вітаємо призерів районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ: Анастасію Мовчанюк, 9- Г., І місце; Дарину Бобровницьку , 10-В., ІІ місце; Дар'ю Перепетайлову, 8- А, ІІІ місце. Міцні знання та впевненість у своїх силах дала переможцям Галина Дяченко. Дякуємо! Здоров'я і натхнення для наступних перемог!

Детальніше

22.11.2023

Учні Рівненського ліцею №27 беруть участь у заходах щодо піднесення ролі української мови. Один із них - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика. За результатами шкільного етапу, участь у районному етапі брала учениця 4-А класу Брижицька Софія та стала призером конкурсу ( ІІІ місце). Вітаємо юну мовознавицю та її вчителя Андрійчук О.С.! Натхнення вам і творчої наснаги!

Детальніше

22.11.2023

Хочеться більше хороших подій, адже саме вони додають упевненості у завтрашньому дні, надихають та мотивують. Уже стартували районні олімпіади - час випробувань як для учнів, так і для їхніх наставників. Тож маємо гарний початок. Вітаємо призерів районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ: Анастасію Мовчанюк, 9- Г., І місце; Дарину Бобровницьку , 10-В., ІІ місце; Дар'ю Перепетайлову, 8- А, ІІІ місце. Міцні знання та впевненість у своїх силах дала переможцям Галина Дяченко. Дякуємо! Здоров'я і натхнення для наступних перемог!

Детальніше

12.04.2023 Пишаємось нашими учнями. Так тримати! Ви молодці! Лише так ми здобудемо ПЕРЕМОГУ!

детальніше

 

Вітаємо переможців І етапу
обласного огляду-конкурсу
української естрадної пісні Юна зірка
серед учнів закладів освіти
Рівненської міської територіальної громади:
Дзьолось Дарія, соло, старша категорія, ІІ місце. (10-А кл.)
Декальчук Назар, соло, молодша категорія, ІІ місце (5-Б клас). Керівник Марчак О.В.

У березні 2023 року в Рівненському районі відбувся І етап ( міський) VІ обласної учнівської олімпіади
" Знавці Біблії". Учні Рівненського ліцею 27 узяли участь в олімпіаді і посіли призові місця.
Тож вітаємо учнів 4-Г класу:
- Прокопчук Ірину ( ІІ місце);
- Бринчака Данила ( ІІ місце) та їхню вчительку Кутузу Оксану Миколаївну!
І дякуємо Богу та ЗСУ за можливість наближати Перемогу на своєму маленькому фронті!

Підсумки проведення підготовчого етапу
обласного дистанційного огляду-конкурсу
читців-декламаторів Живи, Кобзарю, в памяті людській

У конкурсі взяли участь 16 відеоробіт.
Результати участі учнів 3-4 класів:
І місце Свінтозельська Наталія, 4-А клас (Рудик Н.Ю.),
ІІ місце Парфенюк Михайло, 4-Г клас (Кутуза О.М.),
ІІ місце Полюхович Анна, 4-Д клас (Бачинська І.М.),
ІІІ місце Цимбалюк Анна, 3-Б клас (Василишина В.В.),
ІІІ місце Бриський Даниїл, 4-В клас (Степанюк С.Т.)
Подяка за участь (згідно з положенням не дотримана вікова категорія):
Царик Денис, Надьоха Наталія, Поздняковський Микола, учні 2-А класу (Бовгиря Л.М.)
Результати участі учнів 5-8 класів:
І місце Волошинський Костянтин, 6-В клас (Банькова С.В.),
ІІ місце Власенко Діана, 6-Г клас (Кондратюк Т.В.),
ІІ місце Горбатюк Денис, 7-А клас (Кондратюк Т.В.),
ІІ місце Глухенька Юлія, 7-Д клас (Кондратюк Т.В.),
ІІІ місце Копач Владислав, 5-В клас (Поворознюк О.Д.),
ІІІ місце Фінгерт Валентина, 5-Б клас (Поворознюк О.Д.),
ІІІ місце Фінгерт Катерина, 5-Б клас (Поворознюк О.Д.),
Результати участі учнів 9-11 класів:
І місце Бражник Богдан, 9-В клас (Сметаніна С.В.),
ІІ місце Бугай Вікторія, 10-А клас (Коваль Л.С.),
ІІІ місце Борисюк Олександр, 9-В (Сметаніна С.В.),
ІІІ місце Рожко Людмила, 10-А (Коваль Л.С.)
Для участі в І етапі обласного дистанційного огляду-конкурсу читців-декламаторів Живи, Кобзарю, в памяті людській відібрано трьох учасників серед вікових категорій:
- Перша (молодша) категорія (9-13 років):
Свінтозельська Наталія, 4-А клас,
Волошинський Костянтин, 6-В клас,
- Друга (старша) категорія (14-18 років):
Бражник Богдан, 9-В клас.
Згідно з наказом управління освіти за результатами І (міського) етапу обласного дистанційного конкурсу читців-декламаторів Живи, Кобзарю, в памяті людській серед загальноосвітніх закладів середньої освіти міста Рівного
учень 6-В класу Рівненського ліцею №27
Волошинський Костянтин (керівник Банькова С.В.) посів почесне ІІІ місце.
Вітаємо переможця! Дякуємо усім за активну участь!
https://youtu.be/oPCL0DDCfj0
https://youtu.be/7KliTIMuBms
https://youtu.be/_mOwdGN3qZA

 Вітаємо Реньжину Маргариту (4-В кл.) із ІІІ місцем у міському конкурсі екологічного малюнку "Життя за Полярним полем".

Учні Рівненського ліцею 27 творчо багаті, мистецько талановиті та патріотично натхненні! Щораз доводять це, беручи участь у різноманітних конкурсах.
Тож вітаємо призерів міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Об'єднаймося ж, брати мої", а
також їхніх учителів.
Номінація " Історія України":
- І місце - Шовкопляс Катерина, 8
клас ( учитель М.Шевчук).
Номінація " Образотворче мистецтво":

 ІІ місце- Новосад Ангеліна, 5 клас
( учитель Ж.Гук).
Номінація " Декоративно- прикладне мистецтво":
- І місце - Круліковська Марія, 10 клас
( учитель О.Однорог),
- І місце - Шило Анна, 5 клас
( учитель Л.Котик).
- ІІ місце- Подлєсна Анастасія, 5 клас
(учитель Л.Котик).
- ІІІ місце - Круліковська Марія, 10 клас ( учитель Однорог).
-ІІІ місце - Фінгерд Катерина, 5 клас
( учитель Л.Котик).
З любов'ю до України і до життя - до Перемоги!

Вітаємо переможців ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки та їхніх учителів!
- Поліщука Максима, 11 клас, - ІІІ місце ( учитель Харів Б.Я.);
- Собчук Анастасію,10 клас, - ІІІ місце ( учителі Харів Б.Я., Красновська Л.О.);
- Круліковського Максима, 10 клас,- ІІІ місце ( учителі Харів Б.Я., Красновська Л.О.).
Упевненим кроком із якісними знаннями крокуємо до Перемоги!

Закінчуються Різдвяні свята -- відбувся міський етап конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних переспівів "Вифлеємська зірка".
Вітаємо призерів конкурсу:
- юну вокалістку Владу Марчак ( ІІ місце);
- хор молодших школярів ( ІІІ місце);
- гурт 5-х класів (ІІ місце).
А також вітання і подяка їхнім керівникам:
О.В.Марчак та Н.І.Нагорній.

Вітаємо переможця (І місце) міського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
у секції"зарубіжна література"
МОВЧАНЮК АНАСТАСІЮ (8 клас) та її вчителя-керівника О.В.ВОЗНЮК!
Успіхів вам у наступних етапах конкурсу!

Незважаючи на складні умови навчання, учні Рівненського ліцею 27 продовжують демонструвати високий рівень знань на районних олімпіадах. Тож вітаємо призерів Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, а також із хімії, висловлюємо вдячність їхнім учителям!
- Цапяк Вікторія, 7 клас, ІІІ місце, учитель Кондратюк Т.В.;
- Мовчанюк Анастасія, 8 клас, ІІІ місце, учитель Сметаніна С.В.
- Шевчук Любомир, 9 клас, ІІ місце, учитель Васевич Т.В.
Маленькими кроками - до Перемоги!

Вітаємо призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Миронця Владислава, учня 8 класу, який здобув ІІІ місце, а також його вчителя Шевчука Михайла Петровича.
Так тримати!
Кожна ваша перемога - це наша спільна Перемога! Саме так ми доводимо неповторність, унікальність, розум і силу нашої нації!

Вітаємо призерів ІІ ( районної) олімпіади з математики та їхніх учителів:
- Горбатюка Дениса, 7 клас, ІІІ місце, учитель Дяба С.Л.;
- Кудінова Нікіту, 8 клас, ІІІ місце, учитель Лагоднюк В.А.
Зичимо здоров'я та наполегливості для нових звершень на математичному олімпі, для наближення Перемоги!

Вітаємо призерів ІІ ( районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, а також їхніх учителів:
- Цапяк Вікторію, 7 клас, - ІІ місце ( учитель Пирогова Н.В.);
- Борисюка Володимира, 8 клас, - ІІ місце ( учитель Лагоднюк В.А.).
На фізичному небосхилі з'явилися дві зірочки! Здоров'я вам, юні фізики, та натхнення для подальших звершень! А всім нам - Перемоги для повноцінного відчуття радості!

 

15.12.2022 Вітаємо переможців проміжної ( міжшкільної) олімпіади з економіки та їхніх учителів!
- Поліщук Максим, 11 клас, - І місце ( учитель Харів Б.Я.);
- Зіньков Андрій, 11 клас,- ІІ місце ( учитель Харів Б.Я.);
- Кравчук Михайло, 11 клас, - ІІІ місце ( учитель Харів Б.Я.);
- Собчук Анастасія,10 клас, - І місце ( учителі Красновська Л.О., Харів Б.Я.);
- Круліковський Максим, 10 клас,- ІІ місце ( учителі Красновська Л.О, Харів Б.Я.);
- Окуневич Анастасія, 10 клас, - ІІІ місце (учителі Красновська Л.О., Харів Б.Я.);
- Сметанюк Олександр, 9 клас, -ІІІ місце ( учитель Харів Б.Я.).
Упевненим кроком, якісними знаннями наближаємо Перемогу!


За результатами участі в ІІ ( районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, маємо призерів:
- Мовчанюк Анастасія, учениця 8 класу, ІІ місце, учитель Дяченко Г.М.;
- Зіньков Андрій, учень 11 класу, ІІІ місце, учитель Красновська Л.О.
Вітаємо учнів та вчителів та дякуємо за плідну працю!

Також скарбницю шкільних талантів поповнили учні - учасники ІІ ( районного етапу) Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:
- Волошина Вікторія, 6 клас, ІІІ місце, учитель Кондратюк Т.В.;
- Цапяк Вікторія, 7 клас, ІІІ місце, учитель Кондратюк Т.В.;
- Мовчанюк Анастасія, 8 клас, ІІІ місце, учитель Сметаніна С.В.;
- Сисонюк Іванна, 10 клас, ІІІ місце, учитель Коваль Л.С.
Тільки так - із любов'ю до рідної мови, із бережним ставленням до рідного слова -до ПЕРЕМОГИ!
ВІТАЄМО!!!

21.11.2022 Вітаю учнів та їхніх педагогів, призерів проміжного ( міжшкільного) мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка! Адже саме вони поповнили скарбничку досягнень Рівненського ліцею 27 новими звершеннями.
- Мовчанюк Анастасія, 8 клас, - ІІІ місце ( учитель Сметаніна С.В.);
- Сисонюк Іванна, 10 клас, - ІІІ місце ( учитель Коваль Л.С.);
- Бовгиря Ельвіра, 11 клас, - ІІІ місце ( учитель Поворознюк О.Д.).
Упевнено і рішуче карбуючи Шевченкове слово, ідемо до Перемоги!

23.02.2022 Із гордістю визнаємо, що ЗОШ 27- скарбниця мудрості і знань! Адже саме тут учні демонструють глибокі знання, а педагоги- досвід і мудрість. Тож шкільна родина вітає призерів обласного етапу Всеукраінськоі учнівськоі олімпіади з економіки та іхнього вчителя Харіва Б.Я.
Круліковський Максим, 9- В - І м.
Глущук Василь, 11- Б - І м. (учителі Харів Б.Я. та Красновська Л.О.)
Собчук Анастасія, 9- В - ІІ м.
Поліщук Максим, 10-Б - І м.
Зіньков Андрій, 10- Б - ІІ м.
Кравчук Михайло, 10- Б - ІІІ.
Тож тепер учні представлятимуть заклад на Всеукраінському етапі! Нових перемог вам, юні економісти!

 

Знову втішаємося досягненнями наших учнів під керівництвом учителів- майстрів! Маємо хороші результати участі в міському етапі конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт учнів- членів МАН.

- І місце в секціі "Украінська література" здобула учениця 11- Б класу Ліщенко Анастасія ( керівник Коваль Л.С.);
- ІІІ місце в секціі " Педагогіка" - учениця 11- Б класу Гаврилюк Каріна ( учитель Коваль Л.С.);
- ІІІ місце в секціі "Зарубіжна література" - учениця 10- А класу Крутякова Євгенія ( учитель Деркач В. П.);
- ІІІ місце в секціі" Математика"- учень 10- А класу Овдієнко Микита ( учитель Помнітц С.З).
Випускники продемонстрували гідний рівень! Пишаємося і бажаємо подальших перемог!
А Ліщенко Анастасіі - успіхів в обласному етапі!

ІІІ етап олімпіад

Призери ІІ  (районного) етапу  Всеукраїнських олімпіад

Призери І (міжшкільного) етапу  Всеукраїнських олімпіад

Призери І (шкільного) етапу Всеукраїнських олімпіад

10.01.2022 доценти кафедри комп'ютерних технологій та економічної кібернетики НУВГП Рейнська В.Б. та Василів В.Б. провели зустріч з учнями 11-х класів ЗОШ 27 м.Рівне.

детальніше

Учні ЗОШ 27 знову в лідерах! За результатами районної олімпіади з географії, маємо двох призерів: учня 11- Б класу Шиліна Миколу ( ІІ місце) та ученицю 9- В класу Окуневич Анастасію ( ІІ місце). Вітаємо юних географів та їхню вчительку Дяченко Галину Миколаївну!

Засвітилося ще дві зірочки на філологічному небосхилі!
Маємо призерку - І місце - районноі олімпіади з украінськоі мови та літератури ученицю 7 класу Мовчанюк Анастасію. Тож вітаємо юного філолога та іі вчителів: Сметаніну С.В. та Поворознюк О.Д.
Також вітаємо призерку - ІІІ місце - районного мовно- літературного конкурсу ім. Т.Шевченка ученицю 10 класу Бовгирю Ельвіру та іі вчителя Поворознюк О.Д.
Щиро радіємо вашим досягненням!

Маємо 6 призерів РАЙОННОЇ олімпіади з економіки!
Тож вітаємо таких учнів: Круліковського Максима, 9 кл.- І місце, учитель Харів Б.Я.;
Поліщука Максима, 10 кл.- І місце, учитель Харів Б.Я.;
Глущука Василя, 11 кл. - І місце, учителі Харів Б.Я. та Красновська Л.О.;
Собчук Анастасію, 9 кл.- ІІ місце;
Кравчука Михайла, 10 кл. - ІІІ місце;
Зінькова Андрія, 10 кл. - ІІІ місце,
учитель Харів Б.Я.
Тож радіємо вашим успіхам і зичимо нових досягнень!!!

 

 Вітаємо юних математиків, призерів РАЙОННОЇ олімпіади, та їхніх учителів:
- Гордієвич Мирославу, 6-Г - ІІ місце, учитель Дяба С.Л.;
- Кудінова Нікіту, 7-Г- ІІІ місце, учитель Лагоднюк В.А.;
- Круліковського Максима, 9-В - ІІІ місце, учитель Зварич Н.Д.
Приємно, що на математичному Олімпі з'явилися нові зірочки. Вітаємо!

детальніше

 

Вітаємо!

 Призерів обласного турніру з економіки(ІІ місце ), учитель Б.Харів

детальніше

Призерів

 І етапу конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

 

Харіва Богдана Ярославовича, директора школи, учителя економіки,

Якимчук Оксану Віталіївну, учителя економіки,

у номінації Економіка

 

Шевчук Наталію Михайлівну, учителя фізичної культури,

у номінації Спеціальна освіта.

 

Якимчук Оксану Віталіївну, учителя інформатики,

у номінації Інформаційні технології

 

Призерів

 І етапу конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

 

Призерів

 міського заочного гуманітарного конкурсу Космічні фантазії

Номінація Література і журналістика

Тарасенко Дарю,ученицю 11-А класу,

та її вчителя Банькову С.В. ІІ місце

Джуган Дарину, ученицю 11-А класу,

та її вчителя Банькову С.В. ІІІ місце

Крутякову Євгенію, ученицю 9-В класу,

та її вчителя Коверзнєву Л.Р. ІІІ місце

 

 

Призера

обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

 

Відділення економіки

Глущука Василя, учня 10-Б класу, та його вчителя Якимчук О.В. І місце

 

 

 

Призерів

міського конкурсу Наш пошук і творчість тобі, Україно!

 

Глущука Василя, учня 10-Б класу,

та його вчителя Чепурка В.Б. І місце

Кутузу Дмитра, учні 11-Б класу,

та його вчителя Трофімчука О.В. ІІ місце

 

 

 

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів

Призери І туру ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості (2020 р.)

Звіт про проведення першого етапу олімпіад

Переможці першого етапу олімпіад

Конкурс-ярмарок - 2019

Участь вчителів 2018-2019 р.

Участь учителів у міжнародних обласних заходах за останні 3 роки

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додатки 6-12

Аналіз успішності учнів

Звіт навчальних досягнень учнів

Аналіз рівня навчальних досягнень учнів із навчальних предметів  за 3 роки  ( 2016/2017 н.р., 2017/2018 н.р., 2018/2019 н.р.)

Результати навчальних досягнень учнів по класах

Рівень навчальних досягнень учнів

Результативність роботи з обдарованими дітьми 2017/2018 н.р.- 2018/2019 н.р.

                  

           Результати

                                                     І етапу конкурсу-захисту

                                 науково-дослідницьких робіт МАН 2015-2016 н.р.

Прізвище, імя

учня

Клас

Секція

Місце

Учитель

м/о вчителів-словесників

1

Якубець Наталія

10

Українська література

ІІ

С.Сметаніна

2.

Прончук Анастасія

9

Мистецтвознавство

ІІ

Л.Шпичак

3.

Самчук Єлизавета

10

Літературна творчість

ІІІ

С.Сметаніна

м/о біології, хімії та основ здоровя

4.

Меліх Каріна

10

Хімія та біологія

І

А.Маркевич

5.

Сільковська Лілія

10

Хімія та біологія

ІІІ

А.Маркевич

6

Петрик Марія

10

Хімія та біологія

ІІІ

А.Маркевич

7.

Сільковська Лілія

10

Ветеринарія та зоотехнія

І

А.Маркевич

8

Леськів Михайло

9

Ветеринарія та зоотехнія

ІІІ

О.Мельникович

9

Оліферук Юлія

10

Екологія

І

А.Маркевич

10

Овдієнко Марія

10

Екологія та аграрні науки

ІІ

А.Маркевич

11

Леськів Михайло

9

Хімія

ІІІ

Т.Васевич

м/о суспільно-природничих дисциплін

12.

Меліх Каріна

10

Геологія, геохімія

І

Г.Міхальова

13

Самчук Єлизавети

10

Геологія, геохімія

ІІІ

Г.Міхальова

14

Якубець Наталія

10

Геологія, геохімія

ІІІ

Г.Міхальова

15

Скоропада Анастасія

9

Гідрологія

ІІ

Г.Дяченко

16

Пазина Катерина

11

Археологія

І

О.Яровка

м/о математики, фізики та інформатики

17

Наконечний Ігор

10

Технологічні процеси..

ІІІ

Б.Харів

18

Наконечний Олег

9

Технологічні процеси..

ІІІ

К.Стецюк

19

Кравчук Тетяна

9

Екологічні безпечні технології

ІІІ

Н.Пирогова

20

Костренко Максим

9

Інформаційні системи

ІІІ

Л.Гайдук

21

Леськів Михайло

9

Прикладна математика

ІІ

С.Петровська

22

Овдієнко Марія

10

Математика та моделювання

І

І.Заяць

О.Северенчук

23

Сегень Анна

11

Мікроекономіка

ІІ

Б.Харів

О.Якимчук

24

Меліх Каріна

10

Мікроекономіка

ІІІ

Б.Харів

О.Якимчук

25

Леськів Михайло

10

Астрономія

ІІІ

К.Стецюк

 

       Результати роботи з обдарованими дітьми

 2014-2015 н. р      

 І етап Всеукраїнських олімпіад

          із навчальних предметів

 

                                                   

          з історії

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Гудачек Владислав

8-А

І

Антонюк С.В.

2.

Леськів Михайло

8-Б

ІІ

Антонюк С.В.

3.

Літвін Тетяна

8-А

ІІІ

Антонюк С.В.

4.

Люшин Назар

9-В

І

Кравчук В.М.

5.

Мельницька Вікторія

9-Б

ІІ

Кравчук В.М.

6.

Сільковська Лілія

9-Б

ІІІ

Кравчук В.М.

7.

Полюхович Марія

10-Б

І

Яровка О.А.

8.

Клікун Іванна

10-Б

ІІ

Яровка О.А.

9.

Оксенюк Богдан

10-Б

ІІІ

Яровка О.А.

10.

Волошин Андрій

11-Б

І

Шевчук М.П.

11.

Гордієнко Віталій

11-Б

ІІ

Шевчук М.П.

12.

Мартинчук Віталій

11-Б

ІІІ

Шевчук М.П.

 

                                             з географії

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Якобчук Богдана

7-В

І

Дяченко Г.М.

2.

Загура Ілля

7-Б

ІІ

Дяченко Г.М.

3.

Бубнов Олексій

7-А

ІІ

Дяченко Г.М.

4.

Корпач Тарас

7-А

ІІІ

Дяченко Г.М.

5.

Романюк Олександр

7-А

ІІІ

Дяченко Г.М.

6.

Наконечний Олег

8-Б

І

Дяченко Г.М.

7.

Леськів Михайло

8-Б

ІІ

Дяченко Г.М.

8.

Скоропада Анастасія

8-В

ІІІ

Дяченко Г.М.

9.

Меліх Каріна

9-Б

І

Міхальова Г.С.

10.

Петрик Марія

9-Б

ІІ

Міхальова Г.С.

11.

Яремчук Оксана

9-Б

ІІІ

Міхальова Г.С.

12.

Яцентюк Катерина

10-А

І

Дяченко Г.М.

13.

Дробецька Влада

10-А

ІІ

Дяченко Г.М.

14.

Оксенюк Богдан

10-Б

ІІІ

Дяченко Г.М.

15.

Полюхович Марія

10-Б

ІІІ

Дяченко Г.М.

 

                                 

 

      з української мови та літ.

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Тарасенко Дарія

5-А

І

Банькова С.В.

2.

Кондратюк Аліна

5-Б

ІІ

Цехместрук Н.С.

3.

Джуган Дарина

5-А

ІІІ

Коверзнєва Л.Р.

4.

Тополевська Ірина

6-В

І

Кондратюк Т.В.

5.

Кульчин Дарія

6-В

ІІ

Кондратюк Т.В.

6.

Манелюк Аліна

6-В

ІІІ

Поворознюк О.Д.

7.

Якобчук Богдана

7-В

І

Кондратюк Т.В.

8.

Біла Наталія

7-А

ІІ

Коваль Л.С.

9.

Опанасюк Тетяна

7-Б

ІІІ

Коверзнєва Л.Р.

10.

Скоропада Анастасія

8-В

І

Шпичак Л.С.

11.

Прончук Анастасія

8-В

ІІ

Шпичак Л.С.

12.

Карпова Валерія

8-Б

ІІІ

Шпичак Л.С.

13.

Якубець Наталія

9-В

І

Сметаніна С.В.

14.

Виговська Тетяна

9-В

ІІ

Сметаніна С.В.

15.

Мельницька Вікторія

9-Б

ІІІ

Сметаніна С.В.

16.

Яцентюк Катерина

10-А

І

Поворознюк О.Д.

17.

Клим Ольвія

10-А

ІІ

Поворознюк О.Д.

18.

Пазина Катерина

10-А

ІІІ

Поворознюк О.Д.

19.

Багомедова Ольга

10-А

ІІІ

Поворознюк О.Д.

20.

Ситнікова Аліна

11-А

І

Коваль Л.С.

21.

Демчук Ольга

11-А

ІІ

Коваль Л.С.

22.

Мочарська Валерія

11-А

ІІІ

Коваль Л.С.

                                                          з інформатики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Бондарчук Владислав

10-Б

І

Северенчук О.М.

                                                           з математики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Лисюк Валерій

5-Б

ІІ

Шатохіна Г.В.

2.

Анісімовець Владислав

5-Б

ІІ

Шатохіна Г.В.

3.

Камінник Дмитро

5-А

ІІІ

Шатохіна Г.В.

4.

Алексєєв Андрій

5-В

ІІІ

Шатохіна Г.В.

5.

Симонович Станіслав

6-Б

І

Северенчук О.М.

6.

Манелюк Аліна

6-В

ІІ

Зварич Н.Д.

7.

Ярошик Роман

6-Б

ІІ

Северенчук О.М.

8.

Кульчин Даря

6-В

ІІІ

Зварич Н.Д.

9.

Загура Ілля

7-Б

І

Зварич Н.Д.

10.

Якобчук Богдана

7-В

ІІ

Зварич Н.Д.

11.

Біла Наталія

7-А

ІІІ

Зварич Н.Д.

12.

Ковальський Максим

7-В

ІІІ

Зварич Н.Д.

13.

Леськів Михайло

8-Б

І

Петровська С.З.

14.

Наконечний Олег

8-Б

І

Петровська С.З.

15.

Наконечний Ігор

9-А

І

Заяць І.С.

16.

Петрик Марія

9-Б

ІІ

Заяць І.С.

17.

Меліх Каріна

9-Б

ІІ

Заяць І.С.

18.

Мельницька Вікторія

9-Б

ІІІ

Заяць І.С.

19.

Сегень Анна

10-Б

ІІ

Шатохіна Г.В.

20.

Нікітіна Юлія

10-А

ІІІ

Шатохіна Г.В.

21.

Космачук Олександр

11-А

І

Заяць І.С.

22.

Забавська Анастасія

11-Б

ІІ

Петровська С.З.

23.

Яковчук Ольга

11-А

ІІІ

Заяць І.С.

 

 

                                                                 з біології

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Леськів Михайло

8-Б

І

Мельникович О.А.

2.

Скоропада Анастасія

8-В

ІІ

Мельникович О.А.

3.

Наконечний Олег

8-Б

ІІ

Мельникович О.А.

4.

Михайлов Владислав

8-Б

ІІІ

Мельникович О.А.

5.

Стасюк Олександра

8-В

ІІІ

Мельникович О.А.

6.

Мосніцька Юлія

9-А

І

Маркевич А.М.

7.

Диканенко Юлія

9-А

ІІ

Маркевич А.М.

8.

Овдієнко Марія

9-Б

ІІ

Маркевич А.М.

9.

Люшин Назар

9-В

ІІІ

Маркевич А.М.

10.

Мельницька Вікторія

9-Б

ІІІ

Маркевич А.М.

11.

Яцентюк Катерина

10-А

І

Маркевич А.М.

12.

Дробецька Влада

10-А

ІІ

Маркевич А.М.

13.

Сегень Анна

10-Б

ІІІ

Маркевич А.М.

14.

Нікітіна Юлія

10-А

ІІІ

Маркевич А.М.

15.

Космачук Олександр

11-А

І

Маркевич А.М.

16.

Ситнікова Аліна

11-А

ІІ

Маркевич А.М.

17.

Демчук Ольга Віталіївна

11-А

ІІІ

Маркевич А.М.

 

                                                                    з хімії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Загура Ілля

7-Б

І

Васевич Т.В.

2.

Наконечний Олег

8-Б

І

Васевич Т.В.

3.

Леськів Михайло

8-Б

І

Васевич Т.В.

4.

Карпова Валерія

8-Б

ІІІ

Васевич Т.В.

5.

Наконечний Ігор

9-А

І

Васевич Т.В.

6.

Оліферук Юлія

9-А

ІІІ

Васевич Т.В.

7.

Яцентюк Катерина

10-А

І

Васевич Т.В.

8.

Космачук Олександр

11-А

І

Васевич Т,В.

 

                                                          з астрономії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Космачук Олександр

11-А

І

Стецюк К.С.

2.

Мочарська Валерія

11-А

ІІ

Стецюк К.С.

3.

Пінчук  Катерина

11-А

ІІІ

Стецюк К.С.

 

 

                                                              з екології

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Мочарська Валерія

11-А

І

Маркевич А.М.

2.

Власюк Іванна

11-Б

ІІ

Маркевич А.М.

3.

Забегаліна Дарина

11-Б

ІІІ

Маркевич А.М.

 

                                                               з фізики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Загура Ілля

7-Б

І

Стецюк К.С.

2.

Якобчук Богдана

7-В

ІІ

Стецюк К.С.

3.

Федорова Ольга

7-В

ІІІ

Стецюк К.С.

4.

Наконечний Олег

8-Б

І

Стецюк К.С.

5.

Кучинська Антоніна

8-А

ІІ

Пирогова Н.В.

6.

Леськів Михайло

8-Б

ІІ

Стецюк К.С.

7.

Овдієнко Марія

9-Б

І

Харів Б.Я.

8.

Якубець Наталія

9-В

ІІ

Стецюк К.С.

9.

Наконечний Ігор

9-А

ІІ

Стецюк К.С.

10.

Сегень Анна

10-Б

І

Харів Б.Я.

11.

Космачук Олександр

11-А

І

Стецюк К.С.

12.

Забегаліна Дарина

11-Б

ІІ

Стецюк К.С.

13.

Гордієнко Віталій

11-Б

ІІІ

Стецюк К.С.

 

 

                                                    зі  світової літератури

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Якобчук Богдана

7-В

І

Вознюк О.В.

2.

Ковальський Максим

7-В

ІІ

Вознюк О.В.

3.

Загура Ілля

7-Б

ІІІ

Деркач В.П.

4.

Пахолюк Дарія

7-В

ІІІ

Вознюк О.В.

5.

Літвін Тетяна

8-А

І

Деркач В.П.

6.

Кравчук Тетяна

8-А

ІІ

Деркач В.П.

7.

Гаврилюк  Діана

8-Б

ІІІ

Деркач В.П.

8.

Сільковська Лілія

9-Б

І

Вознюк О.В.

9.

Петрик Марія

9-Б

ІІ

Вознюк О.В.

10.

Наконечний Ігор

9-А

ІІ

Вознюк О.В.

11.

Мельницька Вікторія

9-Б

ІІІ

Вознюк О.В.

12.

Багомедова Катерина

10-А

І

Шишканова Н.П.

13.

Матюшок Анна

10-Б

ІІ

Шишканова Н.П.

14.

Полюхович Марія

10-Б

ІІІ

Шишканова Н.П.

15.

Мочарська Валерія

11-А

І

Вознюк О.В.

16.

Пінчук Катерина

11-А

ІІ

Вознюк О.В.

17.

Гордієнко Вікторія

11-Б

ІІІ

Вознюк О.В.

 

 

                                                                з англійської мови

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Леськів Михайло

8-Б

І

Савюк О.Є.

2.

Догадін Вадим

8-Б

ІІ

Савюк О.Є.

3.

Гудачек Владислав

8-А

ІІІ

Сафонова О.Д.

4.

Корнейко Вадим

9-А

ІІІ

Фоміна О.Б.

5.

Якубець Наталія

9-В

І

Шинакрук Л.В.

6.

Виговська Тетяна

9-В

ІІ

Шинкарук Л.В.

7.

Полюхович Марія

10-А

І

Сафонова О.Д.

8.

Яцентюк Катерина

10-А

ІІ

Сафонова О.Д.

9.

Дробецька Влада

10-А

ІІІ

Сафонова О.Д.

10.

Піган Ліна

11-Б

І

Малик Н.Ф.

11.

Рудак Юлія

11-Б

ІІ

Малик Н.Ф.

12.

Марчук Дмитро

11-Б

ІІІ

Малик Н.Ф.

 

 

            ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

                                     із навчальних предметів

 

                                                                 з хімії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Загура Ілля

7-Б

ІІІ

Васевич Т.В.

2.

Наконечний Олег

8-Б

ІІ

Васевич Т.В.

 

                                                              з географії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Наконечний Олег

8-Б

ІІІ

Дяченко Г.М.

2.

Яцентюк Катерина

10-А

ІІІ

Дяченко Г.М.

 

                                                    з англійської мови

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Яцентюк Катерина

10-А

ІІІ

Сафонова О.Д.,

Малик Н.Ф.

 

                                                           з математики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Наконечний Олег

8-Б

І

Петровська С.З.

2.

Леськів Михайло

8-Б

ІІІ

Петровська С.З.

3.

Овдієнко Марія

9-Б

ІІІ

Заяць І.С.

 

                                                                  з біології

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Яцентюк Катерина

10-А

ІІІ

Маркевич А.М.

2.

Леськів Михайло

8-Б

ІІ

Мельникович О.А.

 

                                                                з астрономії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Власюк Іванна

11-Б

ІІІ

Стецюк К.С.

2.

Космачук Олександр

11-А

ІІІ

Стецюк К.С.

 

 

                                                                 з історії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Волошин Андрій

11-Б

ІІІ

Шевчук М.П., Кравчук В.М.

2.

Гордієнко Віталій

11-Б

ІІІ

Шевчук М.П.

Кравчук М.П.

     з фізики

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Загура Ілля

7-Б

ІІІ

Стецюк К.С.

2.

Леськів Михайло

8-Б

ІІ

Стецюк К.С.

3.

Овдієнко Марія

9-Б

ІІІ

Харів Б.Я.

4.

Наконечний Ігор

9-А

ІІІ

Стецюк К.С.

5.

Космачук Олександр

11-А

ІІ

Стецюк К.С.

6.

Наконечний Олег

8-Б

І

Стецюк К.С.

 

                                              з екології

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Яцентюк Катерина

10-А

І

Маркевич А.М.

 

                         з української мови та літератури

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

1.

Скоропада Анастасія

8-В

ІІ

Шпичак Л.С.

2.

Якобчук Богдана

7-В

ІІІ

Кондратюк Т.В.

3.

Якубець Наталія

9-В

І

Сметаніна С.В.

4.

Яцентюк Катерина

10-А

ІІ

Поворознюк О.Д.

5.

Ситнікова Аліна

11-А

ІІ

Коваль Л.С.

                                              

                                        з правознавства

      

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Полюхович  Марія

10-А

ІІ

Яровка О.А.

 

                                          

 

 

 

       з трудового навчання

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Ситнікова Аліна

11-А

ІІ

Котик Л.П.

 

              з економіки

                                          

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Гордієнко Віталій

11-Б

ІІІ

Харів

    з інформаційних технологій

                                          

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Довганич Павло

10-А

ІІІ

Северенчук О.М.

2.

Бондарчук Владислав

10-А

ІІІ

Северенчук О.М.

 

 

                     Результати міської  олімпіади Крок

                        з української мови та літератури

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Тарасенко Даря

5-А

ІІ

Банькова С.В.

2.

Кондратюк Аліна

5-Б

ІІ

Цехместрук Н.С.

3.

Манелюк Аліна

    6-В

ІІІ

Кондратюк Т.В.

Поворознюк О.Д.

 

                                                           з математики

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Зварич Дмитро

5-Б

ІІІ

Шатохіна Г.В.

2.

Камінник Дмитро

5-А

ІІІ

Шатохіна Г.В.

 

                    конкурс юних знавців англійської мови

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Анісімовець Владислав

5-Б

ІІІ

Савюк О.Є.

 

              V Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської та   студентської молоді ім. Т. Шевченка

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Тарасенко Дарія

5-А

ІІ

Банькова С.В.

2.

Якобчук Богдана

7-В

ІІ

Кондратюк Т.В.

3.

Якубець Наталія

9-В

І

Сметаніна С.В.

4.

Яцентюк Катерина

10-А

ІІ

Поворознюк О.Д.

5.

Ситнікова Аліна

11-А

ІІІ

Коваль Л.С.

 

 

   ХV Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Галайчук Віталій

3-В

І

Юхимець Л.А.

2.

Якобчук Богдана

7-Б

ІІ

Кондратюк Т.В.

3.

Якубець Наталія

9-В

ІІІ

Сметаніна С.В.

 

 

       ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів

 

                        з української мови та літератури

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Якубець Наталія

9-В

І

Сметаніна С.В.

 

                                              з фізики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1

Леськів Михайло

8-Б

ІІ

Стецюк К.С.

 

                                            з математики

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Наконечний Олег

8-Б

І

Петровська С.З.

 

 

 

V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та   

              студентської молоді ім. Т. Шевченка

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1

Якубець Наталія

9-В

І

Сметаніна С.В.

 

 

ІV етап Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів,

       конкурсів      з української мови та літератури

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Якубець Наталія

9-В

ІІ

Сметаніна С.В.

 

 

              V Міжнародний мовно-літературний конкурс

       учнівської та   студентської молоді ім. Т. Шевченка

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1

Якубець Наталія

9-В

Учасник

Сметаніна С.В.

 

 

 

                        Результати участі

             учнів у турнірах, конкурсах,

                   фестивалях, змаганнях

                        2014-2015 н. р.

 

                                Міський етап

 

п/п

Назва конкурсу

Місце

П. І. Б. учня

Клас

П. І. Б. вчителя

Мовно-літературні

1

ІІ етап  Міжнародного всеукраїнського мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді ім.

Т. Шевченка

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

Якубець Наталія

Якобчук Богдана

Яцентюк Катерина

Тарасенко Дарія

Ситнікова Аліна

9-В

7-В

10-А

5-А

11-А

Сметаніна С.В.

Кондратюк Т.В.

Поворознюк О.Д.

Банькова С.В.

Коваль Л.С.

2.

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ

ІІІ

 

Якобчук Богдана

Якубець Наталія

7-В

9-В

Кондратюк Т.В.

Сметаніна С.В.

3.

Обласний літературний конкурс Перло многоцінне

ІІ

Сидорова Дарія

7-Б

Коверзнєва Л.Р.

4.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом Обєднаймося ж, брати мої

 

 

 

І

ІІІ

 

ІІІ

 

 

 

 

Номінація Література

Самчук Єлизавета

Якобчук Богдана

Номінація Проза

Сидорова Дарія

 

 

9-В

7-В

 

7-Б

 

 

Сметаніна С.В.

Кондратюк Т.В.

 

Коверзнєва Л.Р.

 

5.

Міський заочний гуманітарний конкурс Космічні фантазії

ІІ

 

 

ІІ

ІІІ

Команда школи

Номінація Література та журналістика

Шпортун Ольга

Багомедова Катерина

 

 

 

 

8-В

10-А

 

 

 

Шпичак Л.С.

Поворознюк О.Д.

6.

Міський огляд-конкурс читців-декламаторів Живи, Кобзарю, в памяті людській

 

ІІ

 

 

 

 

ІІ

 

ІІ

Номінація Юні поети

Глущук Василь

Захлинюк Анастасія

Теслюк Валерія

Номінація Читці-декламатори

Гордієнко Віталій

Номінація Юний поет

Самчук Єлизавета

 

4-В

4-В

4-В

 

 

11-Б

 

9-В

 

Степанюк С.Т.

 

 

 

 

Кондратюк Т.В.

 

Сметаніна С.В.

7.

Міський фестиваль-конкурс Юні знавці світової літератури

Лауреат

Номінація Мультимедійна презентація

Леськів Михайло

Костренко Максим

 

8-Б

8-Б

Деркач В.П.

8.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості Майбутнє країни очима дитини (про податки)

 

 

І

І

Номінація Літературний твір

Антонюк Анастасія

Якобчук Богдана

 

 

8-А

7-В

 

 

Банькова С.В.

Кондратюк Т.В.

Фізико-математичні

9.

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиків

ІІІ

 

Власюк Іванна

Дробецька Влада

Довганич Павло

Сегень Анна

Космачук Олександр

11-Б

10-А

10-А

10-Б

11-А

Харів Б.Я.,

Стецюк К.С.

 

 

Суспільно-природничі

10.

Міський конкурс юних екскурсоводів-краєзнавців

ІІІ

Гордієнко Віталій

Власюк Іванна

11-Б

Кравчук В.М.

11.

Міський заочний конкурс фоторобіт Моя Україно!

І

І

Полюхович Владислав

Гордієнко Віталій

6-Б

11-Б

Гордієнко А.В.

12.

Всеукраїнська конференція наукових учнівських робіт на юридичну тематику

 

ІІ

Горбова Юлія

11-Б

Яровка О.А.

13.

ІІ Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді Моя Батьківщина Україна, номінація Географія рідного краю

ІІ

Оліферук Юлія

9-А

Міхальова Г.С.

14.

Міський конкурс знавців птахів Пташиний ярмарок, Пташиний переліт

ІІ

Команда школи

Ярошик Роман

Демченко Максим

Кульчин Дарія

 

6-Б

6-А

6-В

Мельникович А.М.

Маркевич А.М.

15.

Міський конкурс екологічного малюнка Намалюю світ тварин

 

ІІ

Теодорович Крістіна

Лесюк Анна

Росковинська Єва

Серветник Соломія

5-В

5-А

5-В

5-А

Міхальова Г.С.

16.

Міський турнір Конструктор нової цивілізації

 

 

ІІІ

Команда:

Яцентюк Катерина

Пазина Катерина

Дробецька Владистава

10-А

10-А

10-А

Маркевич А.М.

17.

     Конкурс на екологічний малюнок Великому киту велике плавання

І

Серветник Соломія

5-А

Міхальова Г.С.

 

Технологій та мистецтва

18.

Міський конкурс малюнківОхорона праці очима дітей

ІІІ

Шпичка Ілона

7-Б

Макарчук В.Д.

19

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом Обєднаймося ж, брати мої

 

 

 

ІІІ

 

 

 

ІІ

 

Номінація декоративно-прикладне мистецтво

Рибак Софія

Номінація Образотворче мистецтво

Павлишин Ірина

 

 

 

3-Г

 

 

 

10-Б

 

 

 

 

Огородник І.М.

 

 

 

Макарчук В.Д.

20.

Міський заочний гуманітарний конкурс Космічні фантазії

 

 

І

 

 

 

 

 

 

І

ІІ

 

І

ІІ

 

Номінація Графіка

колективна робота:

Джуган Дарина

Мохнар Мирослава

Соболь Анна

Стариченко Марина

Номінація Мяка іграшка

Брижицький Іван

Вишневська Вікторія

Номінація Аплікація

Вишневська Вікторія

Семігура Олександра

 

 

 

5-А

5-Б

5-В

5-В

 

 

2-А

2-А

 

2-А

2-А

 

 

 

Макарчук В.Д.

 

 

 

 

 

Огородник І.М.

Каранюк Т.М.

 

Каранюк Т.М.

Каранюк Т.М.

 

21.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості Майбутнє країни очима дитини (про податки)

 

 

І

І

Номінація Хужожня творчість

Ковальський Максим

Лесюк Анна

 

 

7-В

5-А

 

 

Макарчук В.Д.

22.

Міський конкурс малюнків на протипожежну безпеку Крилаті рятувальники

І

Ковальський Максим

7-В

Макарчук В.Д.

23.

Міський конкурс малюнків Знай і люби свій край

ІІ

Воловодік Максим

5-Г

Макарчук В.Д.

24.

Міський конкурс малюнків Воскресни, писанко!

І

І

Каліш Марія

Павлишин Ірина

7-В

10-Б

Макарчук В.Д.

25.

Міський конкурс малюнків про безпеку дорожнього руху

лауреат

Біла Наталія

7-А

Макарчук В.Д.

26.

І етап Всеукраїнського конкурсу  дитячого малюнка Я хочу жити в якісному світі

переможець

Кучинський Даніель

11-Б

Макарчук В.Д.

27.

Міський конкурс Юна вишивальниця

 

 

ІІ

ІІІ

ІІ

Овдієнко Марія

Швець Ангеліна

Сегень Анна

9-Б

8-Б

10-Б

Однорог О.В.

Котик Л.П.

Однорог О.В.

28.

 

        Виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва Люби і знай свій рідний край

 

 

 

 

ІІ

 

 

І

 

 

 

ІІ

ІІІ

 

 

 

ІІІ

 

 

 

І

 

 

ІІІ

 

 

 

    ІІ

 

 

ІІ

Команда школи:

 

Розділ Декупаж

Мичак Анастасія

 

Розділ Вироби з природного матеріалу

Коханевич Анастасія

Волох Юлія

 

РозділТрадиційна писанка

Кравчук Тетяна

 

Розділ Малюнки на пасхальну тему

Павлишин Ірина

 

Розділ Бісероплетіння

Одарич Анастасія

 

Розділ Художня вишивка

Виговська Тетяна

 

РозділГрафіка

Воловодік Максим

 

 

 

2-Г

 

 

 

3-Б

7-А

 

 

 

8-А

 

 

 

10-Б

 

 

7-А

 

 

 

9-В

 

 

5-Г

 

 

 

Каранюк Т.М.

 

 

 

Огородник І.М.

Котик Л.П.

 

 

 

Однорог О.В.

 

 

 

Макарчук В.Д.

 

 

Котик Л.П.

 

 

 

Однорог О.В.

 

 

Макарчук В.Д.

29.

Міський конкурс Український сувенір

І

        Юзва Вікторія

 

6-А

 

 

 

 

Спортивні

30.

Міські змагання з футболу Шкіряний м'яч

ІІ

Палецький Андрій

Власюк Максим

Розвад Владислав

Суботін Павло

Гедзюк Максим

Гудачек Владислав

Зіньков Олександр

Рябець олександр

Іванов Микита

Собчук Владислав

Лобащук Назар

Петриченко Давид

6-А

7-Б

7-В

7-В

8-А

8-А

8-А

8-А

8-Б

8-Б

8-В

8-В

Наконечний Ю.В.

 

31.

Першість м. Рівного серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу

І

Самчук Сергій

Єрмейчук Андрій

Миронець Віктор

Стрихарчук Владислав

Стрихарчук Костянтин

Гімбаржевський Юрій

Романовський Олександр

Грабовський Дмитро

Луцик Ілля

11-Б

11-Б

11-А

10-Б

10-Б

10-Б

10-А

 

10-А

9-А

Чайка Ж.Л.

32

Спартакіада школярів

 

 

 

ІІІ

 

ІІ

 

 

 

І

 

І

Збірна 6-7кл.:

легка атлетика

-біг на 300 м

Данілшович Анастасія

 

- біг на 60 м

Тополевська Ірина

 

 легка атлетика

- стрибки в довжину

Горобюк Софія

 

біг на 300 м

Горобюк Софія

 

 

 

 

7-Б

 

6-В

 

 

 

10-А

 

 

 

10-А

 

 

 

Гринюк П.В.

 

Наконечний П.В.

 

 

 

Чайка Ж.Л.

 

 

 

Чайка Ж.Л.

33.

Відкриті міські змагання мопедистів

ІІ

 

ІІІ

       ІІІ

ІІІ

Команда школи

 

Бояр Олексій

Кашпуров Богдан

          Мельник Сергій

 

 

 

7-В

8-А

3-В

 

34.

Міські змагання з шахів серед ЗНЗ міста

ІІ

ІІ

ІІ

Гордієнко Віталій

Марчук Дмитро

Фоміна Ірина

Власюк Іванна

Люшин Назар

11-Б

11-Б

7-А

11-Б

9-В

Плетюк В.С.

Драматичний гурток

35.

 

 

 

 

36.

І етап Всеукраїнського конкурсу Дружини юних пожежників

 

 

Огляд-конкурс шкільних драматичних колективів З Україною в серці

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці номінації:

Найкращий акторський ансамбль

 

Найкраща інтерпретація авторської драматургії

 

Краще висвітлення соціальних проблем сучасної молоді

 

Найкраще виконання жіночої ролі

 

Найкраще виконання чоловічої ролі

 

     І

 

 

 

 

   ІІ

Баранова Короліна

Барило Ольга

Барило Яна

Весельський Станіслав

Власюк Іванна

Жук Олександр

Забегаліна Дарина

Кошицька Іванна

Мосніцька Юлія

Мочарська Валерія

Пивоварчук Анна

Ратич Віталія

Трофімчук Вікторія

Шпортун Ольга

Якобчук Ольга

Шевчук Софія

Гордієнко Віталій

 

 

Колектив

 

 

 

 

Колектив

 

 

 

 

 

 

Барило Ольга

 

 

Весельський Станіслав

Гордієнко Віталій

 

9-В

9-В

9-А

9-В

11-Б

10-Б

11-Б

9-А

9-А

11-А

10-Б

9-А

8-В

8-В

7-В

8-В

11-Б

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-В

 

 

9-В

11-Б

Алексєєв А.О.

Обоїста Т.В.

Хореографічні гуртки

37.

 

     ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Студія Любава

Молодша група

Собчук Анастасія

Сохіна Анастасія

Сімонова Мілена

Окуневич Анастасія

Халанчук Дарина

Якимчук Дарина

Переходько Катерина

Гуменюк Діана

Алексеєвець Вікторія

Букач Яна

Євчук Марина

Попович Діана

Бабич Андрій

Горчак Дмитро

Скаржинець Дмитро

Драганчук Максим

Левкович Назарій

Чепко Максим

 

Середня група

Музичук Вікторія

Сорочук Тетяна

Шпичка Ілона

Романюк Ганна

Остаповець Софія

Кость Людмила

Алексеєвець Вікторія

Юзва Вікторія

Теслюк Валерія

Єремова Катерина

Попович Діана

Євчук Марина

 

 

 

 

 

 

 

2-В

2-В

2-В

2-В

2-В

2-В

2-В

3-А

5-Г

3-А

3-А

3-Г

2-В

2-В

2-В

3-Г

4-Г

4-Г

 

 

4-А

6-А

7-Б

7-Б

7-Б

4-В

5-Г

6-А

4-В

4-В

4-Г

3-А

 

 

Лукянчук Л.А.

38.

 

      ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     ІІІ

Студія Оксамит

середня група

Якобчук Богдана

Дужар Анастасія

Розвад Владислав

Дзьолось Катерина

Волох Юлія

Бубнов Олексій

Шеретюк Віталій

Максименко Володимир

Климчук Лідія

Корпач Тарас

 

Старша група

Забегаліна Дарина

Кучинський Даніель

                               

 

 

 

 

 

 

7-В

 

 

7-Б

 

 

 

7-А

 

7-А

 

 

11-Б

11-Б

Гордієнко Г.В.

 

Обласний етап

 

39.

ІІІ етап  Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді ім.

Т. Шевченка

 І

Якубець Наталія

9-В

Сметаніна С.В.

40.

Міський конкурс малюнків Воскресни, писанко!

ІІ

 

Каліш Марія

 

7-В

 

Макарчук В.Д.

41.

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості Майбутнє країни очима дитини

 

 

      І

 

 

 

      І

Номінація

  Літературний твір

Антонюк Анастасія

 

Номінація Художня творчість

Лесюк Анна

 

 

 

8-А

 

 

 

5-А

 

 

Банькова С.В.

 

 

 

Макарчук В.Д.

42.

Конкурс Український сувенір

 

призер

Рибак Софія

3-А

Огородник І.М.

43.

Конкурс вокального співу Поліська Січ

ІІ

Мочарська Валерія

11-А

Матюшенко О.В.

             

 

 

 

 

 

 

 

 

Науково-дослідницька  робота учнівської молоді

                  в Рівненській ЗОШ № 27

 

                                                                        2014-2015 навчальний рік

№ з/п

Назва заходу*

Дата проведення

Місце проведення

Кількість учасників

Переможці

Прізвище, імя

Клас

Учитель

міжнародні

1.

Всеукраїнська конференція наукових учнівських робіт на юридичну тематику: Право і закон: погляд 18-

грудень 2014р.

Національний юридичний університет ім. Я.Мудрого

1

Горбова Юлія

11-Б

Яровка О.А.

2.

Міжнародний інтерактивний учнівський природничий  конкурс Колосок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

листопад 2014 р.

 

 

 

 

 

Екологічний центр Рівненського міського ПДМ

 

 

 

 

22

 

16

призерів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лешкевич Анна

Заборовський Данило

Бондарчук Андр.

Леськів Михайло

Степасюк Діана

КашпуровБогдан

 

Яковець Вікторія

Онишкевич Олександра

Топчій Валерія

Степанюк Дмитро

Чередько Денис

Галайчук Віталій

Крутякова Євгенія

Копанишин Павло

Прищепа Олександр

Савонюк Софія

 

 

6-Б

6-А

 

6-А

8-Б

8-А

8-А

 

3-В

3-В

 

3-В

3-В

3-В

3-В

3-В

3-В

3-В

3-В

 

 

Мельникович О.А.

 

 

 

 

 

 

Юхимець Л.А.

3.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

лютий 2015 р.

м.Рівне

1

учасник

Якубець Наталія

9-В

Сметаніна С.В.

4.

Міжнародний  математичний  конкурс Кенгуру

березень 2015 р.

м.Львів

      76

 

        5 призерів

 

Зварич Дмитро

Наконечний Олег

Костренко Максим

Леськів Михайло

Іванов Микита

5-Б

8-Б

8-Б

8-Б

8-Б

Шатохіна Г.В.

ПетровськаС.З.

                                                                                        всеукраїнські

5.

Всеукраїнська міжпредметна олімпіада Олімпус

жовтень

2014р.

Львівський центр розвитку шкільної освіти

148

6 призерів

 

Джуган Дарина

 

Волошин Андрій

 

ОпанасюкТетяна

Романюк Анна

Грицюк Ірина

 

Лесик Софія

 

 

 

11-Б

 

7-Б

7-Б

5-А

 

8-В

 

Коверзнєва Л.Р.

Шевчук М.П.

 

Коверзнєва Л.Р.

Коверзнєва Л.Р.

Шпичак Л.С.

6.

Всеукраїнський конкурс з англійської мови Гринвіч

листопад 2014 р.

м.Київ

32

11 призерів

Гринь Дарина

Сімонова Мілена

Ульянчук Денис

Гаврилян Катя

Поліщук Максим

Тарасенко Даря

Серветник Соломія

Анісімовець Владислав

Дарчук Пауліна

Якобчук Богдана

Фоміна Ірина

 

 

2-Г

2-В

3-А

3-А

3-А

5-А

5-А

5-Б

 

7-А

7-В

7-А

Савюк О.Є.

Сафонова О.Д.

Шинкарук Л.В.

Шинкарук Л.В.

Шинкарук Л.В.

Шинкарук Л.В.

Шинкарук Л.В.

Савюк О.Є.

 

Шинкарук Л.В.

Шинкарук Л.В.

Шинкарук Л.В.

Фоміна О.Б.

7.

Всеукраїнська мовно-літературна гра Соняшник