Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

Адміністрація

 

Вітаємо переможця обласного етапу ХІХ Міжнародного

конкурсу з української мови ім. П. Яцика ( І місце)

Черницьку Владиславу,

ученицю 3-А класу, та вчителя О. Андрійчук



 

                

Вітаємо переможця міського етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови  ім. П. Яцика ( І місце)

Черницьку Владиславу,

ученицю 3-А класу  та  вчителя  О. Андрійчук

 

Вітаємо переможців міського

конкурсу ім. Т. Шевченка!

 

Круліковського Максима 6В

(ІІІ місце)

Бовгирю Ельвіру 7Б (ІІІ місце)

 Тарасенко Дарю 9А (ІІІ місце)

Якобчук Богдану 11Б (І місце)

та їхніх учителів:

С.Сметаніну

О.Поворознюк

Л.Шпичак

С.Банькову

Т.Кондратюк

       Призери І етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад

із навчальних предметів

( 2018-2019 н.р.)

з математики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1

Котик Владислава

5-В

ІЦ

Г.Шатохіна

2

Гермашок Дмитро

5-В

ІІ

Г.Шатохіна

3

Можейко Ксенія

5-В

ІІ

Г.Шатохіна

4

Сметанюк Олександр

5-В

ІІ

Г.Шатохіна

5

Серветник Матвій

5-В

ІІІ

Г.Шатохіна

6

Царик Катерина

5-Б

ІІІ

С.Помнітц

7

Шевчук Любомир

5-Б

ІІІ

С.Помнітц

8

Круліковський Максим

6-В

І

Н.Зварич

9

Гопчук Олександр

6-Б

ІІ

І.Заяць

10

Собчук Анастасія

6-В

ІІ

Н.Зварич

11

Кашпурова Анна

6-Б

ІІІ

І.Заяць

12

Рожко Людмила

6-Б

ІІІ

І.Заяць

13

Семенюк Павло

7-А

І

Г.Шатохіна

14

Галайчук Віталій

7-В

ІІ

С.Помнітц

15

Зіньков Андрій

7-А

ІІІ

Г.Шатохіна

16

Степанюк Софія

8-А

І

І.Заяць

17

Глущук Василь

8-В

ІІ

І.Заяць

18

Павлов Владислав

8-А

ІІ

І.Заяць

19

Ліщенко Анастасія

8-В

ІІІ

І.Заяць

20

Бовгиря Алісія

9-Б

ІІ

Г.Шатохіна

21

Шевчук Микола

9-Б

ІІІ

Г.Шатохіна

22

Корпач Тарас

11-В

ІІ

Н.Зварич

23

Загура Ілля

11-В

ІІІ

Н.Зварич

24

Нечипорук Анна

11-А

ІІІ

Н.Зварич

з географії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

25

Зварич Дмитро

9-Б

І

Г.Дяченко

26

Анісімовець Владислав

9-Б

ІІ

Г.Дяченко

27

Джуган Дарина

9-А

ІІІ

Г.Дяченко

28

Карпенюк Богдана

9-А

ІІІ

Г.Дяченко

29

Ярошик Роман

10-Б

І

Г.Дяченко

30

Єгоров Андрій

10-Б

ІІ

Г.Дяченко

31

Лешкевич Анна

10-Б

ІІІ

Г.Дяченко

32

Волох Юлія

11-Б

І

Г.Дяченко

33

Біла Наталія

11-Б

ІІІ

Г.Дяченко

34

Мацигон Олександр

8-В

І

Г.Міхальова

з біології

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

35

Пальчевський Даниїл

8-Б

ІІ

Т.Шуляк

36

Войтенко Анастасія

8-Б

ІІІ

Т.Шуляк

37

Джуган Дарина

9-А

І

Т.Шуляк

38

Рубан Вікторія

9-А

ІІ

Т.Шуляк

39

Парфенюк Марія

9-А

ІІІ

Т.Шуляк

40

Панкова Олена

10-А

ІІ

А.Маркевич

41

Сорочук Тетяна

10-Б

ІІІ

Т.Шуляк

42

Фоміна Ірина

11-Б

І

А.Маркевич

43

Якобчук Богдана

11-В

І

А.Маркевич

44

Одарич Анастасія

11-Б

ІІІ

А.Маркевич

                                                  з економіки

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

45.

Анісімовець Владислав

9-Б

ІІ

О.Якимчук

46

Зварич Дмитро

9-Б

ІІ

Б.Харів

47

Мохнар Мирослава

9-Б

ІІІ

О.Якимчук

48

Андрейко Михайло

10-Б

ІІІ

О.Якимчук

49

Єгоров Андрій

10-Б

ІІ

О.Якимчук

50

Лешкевич Анна

10-Б

ІІ

О.Якимчук

51

Загура Ілля

11-В

І

Б.Харів, О.Якимчук

52

Волох Юлія

11-Б

ІІ

О.Якимчук

53

Одарич Анастасія

11-Б

ІІ

О.Якимчук

54

Попчук Діана

11-В

ІІ

О.Якимчук

55

Щербатий Владислав

11-В

ІІ

О.Якимчук

56

Якобчук Богдана

11-В

ІІІ

О.Якимчук

                               з інформаційних технологій

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

57

Стасюк Микола

8-А

І

О.Северенчук

58

Матвійчук Денис

9-Б

І

О.Северенчук

59

Симонович Станіслав

         10-Б

І

О.Северенчук

60

Корпач Тарас

         11-В

І

О.Северенчук

                                          з англійської мови

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

61

Глущук Василь

8-В

І

Н.Малик

62

Шилін Микола

8-Б

ІІ

О.Савюк

63

Хращевська Катерина

8-Б

ІІІ

Н.Малик

64

Тарасенко Дарія

9-А

І

Л.Шинкарук

65

Анісімовець Владислав

9-Б

ІІ

Л.Шинкарук

66

Бурячок Марія

9-Б

ІІІ

Л.Шинкарук

67

Ящук Марія

10-А

ІІ

О.Загура

68

Седлярова Валерія

10-Б

ІІІ

А.Поліщук

69

Панкова Олена

10-А

ІІІ

О.Фоміна

70

Якобчук Богдана

11-В

І

Л.Шинкарук

71

Щербатий Владислав

11-В

ІІ

Л.Шинкарук

72

Каліш Марія

11-В

ІІІ

Л.Шинкарук

з французької мови

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

73

Рубан Вікторія

9-А

І

І.Федоришина

74

Парфенюк Марія

9-А

ІІ

І.Федоришина

                                                         з історії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

75

Войтенко Анастасія

8-Б

І

В.Кравчук

76

Пальчевський Данило

8-Б

ІІ

В.Кравчук

77

Глущук Василь

8-В

ІІІ

В.Кравчук

78

Нисинець Дмитро

10-А

І

С.Антонюк

79

Єгоров Андрій

10-Б

ІІ

С.Антонюк

80

Лешкевич Анна

10-Б

ІІІ

С.Антонюк

81

Біла Наталія

11-Б

І

М.Шевчук

82

Волох Юлія

11-Б

ІІ

М.Шевчук

83

Одарич Анастасія

11-Б

ІІ

М.Шевчук

з правознавства

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

84

Анісімовець Владислав

9-Б

І

О.Яровка

85

Селіванова Дарія

9-Б

ІІ

О.Яровка

86

Джуган Дарина

9-А

ІІ

О.Яровка

87

Лешкевич Анна

10-Б

І

О.Яровка

88

Симонович Станіслав

10-Б

ІІ

О.Яровка

89

Тарасенко Даря

9-А

ІІІ

О.Яровка

90

Бабич Дмитро

9-В

ІІІ

О.Яровка

91

Помінова Дарія

10-Б

ІІІ

О.Яровка

92

Бурячок Марія

9-Б

ІІ

О.Яровка

                                                         з фізики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

93

Галайчук Віталій

7-Б

І

К.Стецюк

94

Овдієнко Микита

7-В

ІІІ

В.Лагоднюк

95

Рудик Євгеній

7-В

ІІІ

К.Стецюк

96

Ліщенко Анастасія

8-В

І

Б.Харів

97

Степанюк Софія

8-А

ІІ

К.Стецюк

98

Мателешко Ксенія

8-В

ІІІ

Б.Харів

99

Зварич Дмитро

9-Б

І

К.Стецюк

100

Мохнар Мирослава

9-Б

ІІ

К.Стецюк

101

Кітан Марія

10-Б

І

Б.Харів

102

Панкова Олена

10-А

ІІ

К.Стецюк

103

Фоміна Ірина

11-Б

І

К.Стецюк

104

Волох Юлія

11-Б

ІІ

К.Стецюк

105

Одарич Анастасія

11-Б

ІІІ

К.Стецюк

з астрономії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

106.

Якобчук Богдана

11-В

І

К.Стецюк

Б.Харів

з української мови та літератури

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

107

Любчук Марина

5-Б

І

Л.Шпичак

108

Можейко Ксенія

5-В

ІІ

С.Сметаніна

109

Сисонюк Надія

5-Б

ІІІ

Л.Шпичак

110

Круліковський Максим

6-В

І

С.Сметаніна, Л.Шпичак

111

Рожко Людмила

6-Б

ІІ

Л.Коваль, Н.Цехместрук

112

Собчук Анастасія

6-В

ІІІ

С.Сметаніна, Л.Шпичак

113

Кравчук Михайло

        7-Б  

І

О.Поворознюк, С.Сметаніна

114

Галайчук Віталій

        7-В

ІІ

Л.Коверзнєва

115

Бовгиря Ельвіра

         7-Б

ІІ

О.Поворознюк, С.Сметаніна

116

Поліщук Максим

7-А

ІІІ

Л.Коваль

117

Гаврилюк Каріна

8-В

І

Л.Коваль

118

Ліщенко Анастасія

8-В

ІІ

Л.Коваль

119

Кость Людмила

8-В

ІІІ

Л.Коваль, С.Сметаніна

120

Джуган Дарина

9-А

І

Л.Коверзнєва, С.Банькова

121

Тарасенко Даря

9-А

ІІ

С.Банькова

122

Саліванова Дарія

9-Б

ІІІ

Н.Цехместрук

123

Манелюк Аліна

1-А

І

Т.Кондратюк, О.Поворознюк

124

Ящук Марія

10-А

ІІ

Т.Кондратюк, О.Поворознюк

125

Панкова Олена

10-А

ІІІ

Т.Кондратюк, О.Поворознюк

126

Якобчук Богдана

11-В

І

Т.Кондратюк

127

Нечипорук Анна

11-А

ІІ

Л.Коверзнєва

128

Мосніцька Неля

11-А

ІІІ

Л.Коверзнєва

                                             трудове навчання

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

129

Кутуза Дмитро

9-Б

І

О.Трофимчук

130

Зарічнюк Олександр

9-В

ІІ

О.Трофимчук

131

Речко Захар

9-В

ІІІ

О.Трофимчук

132

Бовгиря Алісія

9-Б

І

О.Однорог

133

Мохнар Мирослава

9-Б

ІІІ

О.Однорог

134

Синиця Юлія

11-А

І

Л.Котик

135

Шпичка Ілона

11-А

ІІ

Л.Котик

136

Нечипорук Дарина

11-А

ІІІ

Л.Котик

                                                           хімія

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

137

Бовгиря Алісія

8-Б

ІІ

Т.Васевич

138

Зварич Дмитро

9-Б

ІІ

Т.Васевич

139

Анісімовець Владислав

9-Б

ІІ

Т.Васевич

140

Стасюк Антон

9-Б

ІІІ

Т.Васевич

141

Загура Ілля

11-В

І

Т.Васевич

142

Якобчук Богдана

11-В

ІІ

Т.Васевич

143

Панкова Олена

         10-А

ІІ

Т.Васевич

144

Єгоров Андрій

10-Б

ІІІ

Т.Васевич

145

Андрейко Михайло

10-Б

ІІІ

Т.Васевич

 

 

 

                           

ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів

у 2017-2018 н.р.

з математики

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

1.

Семенюк Павло

6-А

ІІІ

Г.Шатохіна

2.

Кітан Марія

9-Б

ІІІ

О.Северенчук

3.

Леськів Михайло

11-Б

ІІ

С.Помнітц

4.

Наконечний Олег

11-Б

ІІІ

С.Помнітц

з географії

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

5.

Зварич Дмитро

8-Б

І

Г.Дяченко

з біології

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

6.

Фоміна Ірина

10-Б

ІІ

А.Маркевич

7

Леськів Михайло

11-Б

ІІІ

А.Маркевич

                                                        з економіки

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

8.

Загура Ілля

10-В

ІІ

Б.Харів

9

Якобчук Богдана

10-В

ІІ

О. Якимчук, Б.Харів

10.

Леськів Михайло

11-Б

ІІ

Б.Харів

11.

Наконечний Олег

11-Б

ІІ

Б.Харів

12.

Біла Наталія

10-Б

ІІ

Б.Харів

                                    

 

                                              з інформаційних технологій

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

13.

Матвійчук Денис

8-Б

ІІІ

О.Северенчук

14.

Корпач Тарас

10-В

ІІІ

О.Северенчук

15.

Леськів Михайло

11-Б

ІІІ

О.Северенчук

                                                        з екології

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

16

Волох Юлія

10-Б

ІІ

А.Маркевич

                                                            з хімії

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

17

Наконечний Олег

11-Б

ІІІ

Т.Васевич

з англійської мови

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

18

Якобчук Богдана

10-В

ІІ

Л.Шинкарук

                                                      з французької мови

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

19

Рубан Вікторія

8-А

ІІІ

І.Федоришина

                                                              з історії

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

20.

Біла Наталія

10-Б

ІІІ

М.Шевчук

21.

Анісімовець Владислав

8-Б

ІІІ

О.Яровка

з фізики

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

22

Ліщенко Анастасія

7-В

ІІІ

К.Стецюк

23

Степанюк Софія

7-А

ІІІ

К.Стецюк

24

Зварич Дмитро

8-Б

ІІІ

К.Стецюк

25

Леськів Михайло

11-Б

ІІ

Б.Харів

26

Наконечний Олег

11-Б

ІІ

Б.Харів

з астрономії

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

27.

Леськів Михайло

11-Б

ІІ

К.Стецюк, Б.Харів

28

Якобчук Богдана

10-В

ІІІ

Б.Харів

з української мови та літератури

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Вчитель

29

Тарасенко Даря

8-А

І

С.Банькова

30

Джуган Дарина

8-А

ІІ

Л.Коверзнєва, С.Банькова

31

Прончук Анастасія

11-А

ІІ

Л.Шпичак

32

Якобчук Богдана

10-В

ІІ

Т.Кондратюк

                                           з правознавства

Прізвище, імя учня

Клас

Місце

Учитель

33

Кульчин Даря

9-В

ІІІ

О.Яровка

 

 

ВІТАЄМО!

Призерів І (міського) етапу

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

2017-2018 н.р.

 

з/п

ПІ учня

Клас

Секція

Місце

ПІП учителя

1.

Попчук Діана

10В

Фінанси, грошовий обіг та кредит

І

Якимчук О.В.

2.

Дарчук Пауліна

10Б

Журналістика

ІІ

Коваль Л.С.

3.

Прончук Анастасія

11А

Мистецтвознавство

ІІ

Шпичак Л.С.

4.

Біла Наталія

10Б

Мистецтвознавство

ІІ

Коваль Л.С.

5.

Нечипорук Дарина

10А

Педагогіка

ІІІ

Коверзнєва Л.Р.

6.

Нечипорук Дарина

10А

Правознавство

ІІІ

Яровка О.А.

7.

Сидорова Дарія

10А

Правознавство

ІІІ

Яровка О.А.

8.

Сорочук Тетяна

9А

Геологія, геохімія, мінералогія

І

Міхальова Г.С.

9.

Біла Наталія

10Б

Гідрологія

ІІІ

Дяченко Г.М.

10.

Карпова Валерія

11Б

Гідрологія

ІІІ

Дяченко Г.М.

11.

Нечипорук Анна

10А

Гідрологія

ІІІ

Дяченко Г.М.

12.

Панкова Олена

9В

Ветеринарії та зоотехнії

ІІ

Маркевич А.М.

13.

Леськів Михайло

11Б

Прикладна математика

І

Помнітц С.З.

14.

Костренко Максим

11Б

Прикладна математика

ІІ

Помнітц С.З.

15.

Михайло Владислав

11Б

Прикладна математика

ІІІ

Помнітц С.З.

16.

Леськів Михайло

11Б

Астрофізика та космічні дослідження

ІІ

Харів Б.Я.

Стецюк К.С.

 

 

 

 

 

 

Призери ІІ етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад

із навчальних предметів

у 2016-2017 н.р.

з математики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Черній Олександр

6-Б

ІІ

І.Заяць

2.

Зварич Дмитро

7-Б

ІІ

Г.Шатохіна

3.

Камінник Дмитро

7-А

ІІ

Г.Шатохіна

4.

Наконечний Олег

10-Б

ІІ

С.Петровська

5.

Леськів Михайло

10-Б

ІІ

С.Петровська

6.

Кітан Марія

8-Б

ІІІ

О.Северенчук

з географії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

7.

Наконечний Олег

10-Б

ІІІ

Г.Дяченко

з біології

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

8.

Фоміна Ірина

9-А

ІІІ

А.Маркевич

9.

Леськів Михайло

10-Б

ІІІ

А.Маркевич

10

Оліферук Юлія

11-Б

ІІІ

А.Маркевич

                                                        з економіки

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

11.

Загура Ілля

9-Б

ІІ

Б.Харів

12.

Фоміна Ірина

9-А

ІІІ

Б.Харів

13.

Леськів Михайло

10-Б

І

Б.Харів

14.

Наконечний Олег

10-Б

І

Б.Харів

15.

Овдієнко Марія

11-Б

ІІІ

Б.Харів

                                           з інформаційних технологій

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

16.

Симонович Станіслав

8-Б

ІІІ

О.Северенчук

17.

Корпач Тарас

9-В

ІІІ

О.Северенчук

18.

Леськів Михайло

10-Б

ІІ

О.Северенчук

19.

Наконечний Ігор

11-Б

ІІІ

О.Северенчук

 

з екології

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

20

Оліферук Юлія

11-Б

ІІ

А.Маркевич

 

 

 

з хімії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

21

Загура Ілля

9-Б

ІІІ

Т.Васевич

22

Наконечний Ігор

11-Б

ІІ

Т.Васевич

з англійської мови

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

23

Якобчук Богдана

9-В

ІІІ

Л.Шинкарук

24

Барило Яна

10-А

ІІІ

Л.Шинкарук

з історії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

25.

Біла Наталія

9-А

ІІ

М.Шевчук

26.

Мельницька Вікторія

11-Б

ІІІ

В.Кравчук

27

Леськів Михайло

10-Б

ІІІ

С.Антонюк

з фізики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

28

Камінник Дмитро

7-А

ІІ

К.Стецюк

29

Зварич Дмитро

7-Б

ІІІ

К.Стецюк

30

Леськів Михайло

10-Б

І

Б.Харів

31

Овдієнко Марія

11-Б

ІІІ

Б.Харів

32

Наконечний Олег

10--Б

І

Б.Харів

з астрономії

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

33.

Леськів Михайло

10-Б

І

К.Стецюк

з української мови та літератури

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Вчитель

34

Тарасенко Даря

7-А

ІІ

С.Банькова

35

Кондратюк Аліна

7-Б

ІІІ

Н.Цехместрук

Т.Кондратюк

36

Прончук Анастасія

10-А

ІІ

Л.Шпичак

37

Якубець Наталія

11-А

І

С.Сметаніна

38

Виговська Тетяна

11-А

ІІІ

С.Сметаніна

                                              

 

Результати міської  олімпіади

з української мови та літератури

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1

Галайчук Олена

6-В

ІІІ

Л.Коваль

 

2

Кравчук Михайло

5-Б

ІІІ

О.Поворознюк

С.Сметаніна

3

Бовгиря Ельвіра

5-Б

ІІІ

О.Поворознюк

С.Сметаніна

 

з математики

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

4

Галайчук Віталій

5-В

ІІІ

С.Петровська

5

Поліщук Максим

5-А

ІІІ

Г.Шатохіна

 

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів

 

з української мови та літератури

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Якубець Наталія

11-А

І

С.Сметаніна

 

з фізики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

2

Леськів Михайло

10-Б

І

Б.Харів

3

Наконечний Олег

10-Б

ІІІ

Б.Харів

 

з економіки

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

4.

Леськів Михайло

10-Б

ІІ

Б.Харів

5

Наконечний Олег

10-Б

І

Б.Харів

6

Загура Ілля

9-Б

І

Б.Харів

 

 

 

 

з математики

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

7

Наконечний Олег

10-Б

ІІ

С.Петровська

 

ІV етап Всеукраїнських олімпіад із

навчальних предметів, конкурсів

 

 Олімпіада з економіки

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Наконечний Олег

10-Б

ІІ

Б.Харів

 

Олімпіада з української мови та літератури

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

Якубець Наталія

11-А

ІІІ

С.Сметаніна

Обласні турніри

Всеукраїнський турнір юних хіміків

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

2.

3.

4.

5.

Овдієнко Марія

Петрик Марія

Оліферук Юлія

Меліх Каріна

Сільковська Лілія

11-Б

11-Б

11-Б

11-Б

11-Б

ІІІ

Т.Васевич

 

Всеукраїнський турнір юних економістів

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

2.

3.

4.

5.

Леськів Михайло

Карпова Валерія

Наконечний Олег

Мельницька Вікторія

Овдієнко Марія

 

10-Б

10-Б

10-Б

11-Б

11-Б

 

І І

Б. Харів

 

 

Всеукраїнський турнір юних правознавців

п/п

Прізвище, імя, по батькові

Клас

Місце

Учитель

1.

2.

3.

4.

5.

Леськів Михайло

Зіньков Олександр

Наконечний Олег

Петрик Марія

Овдієнко Марія

 

10-Б

10-Б

10-Б

11-Б

11-Б

 

ІІІ

О. Яров

     Призери

І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідних робіт МАН

2016-2017 н.р.

 

Прізвище, імя

учня

Клас

Секція

Місце

Учитель

                                                              м/о вчителів-словесників

1.

Якубець Наталія

11-А

журналістика

ІІ

С. Сметаніна

2.

Веселова Ірина

11-А

укр.мова

ІІ

С. Сметаніна

3.

Волох Юлія

9-А

фольклористика

ІІ

Л. Коваль

4.

Рудзінська Анна

10-А

фольклористика

ІІІ

Л. Шпичак

5.

Біла Наталія

9-А

мистецтвознавство

І

Л. Коваль

                                                             м/о вчителів іноземних мов

6.

Овдієнко Марія

11-Б

англ. мова

ІІІ

Л. Шинкарук

                                                         м/о біології, хімії та основ здоровя

7.

Кушнір Марія

10-А

біологія людини

І

Т. Шуляк

8.

Оліферук Юлія

11-Б

екологія

ІІІ

А. Маркевич

                                                      м/о суспільно-природничих дисциплін

9.

Овдієнко Марія

11-Б

географія та ландшафтознавство

ІІ

Г. Міхальова

10.

Костренко Максим

10-Б

геологія, геохімія та мінералогія

І

Г. Дяченко

11.

Шпортун Ольга

10-А

геологія, геохімія та мінералогія

ІІІ

Г. Дяченко

12.

Біла Наталія

9-А

гідрологія

І

Г. Дяченко

13.

Карпова Валерія

10-Б

гідрологія

ІІІ

Г. Дяченко

14.

Степасюк Діана

10-А

гідрологія

ІІІ

Г. Дяченко

15.

Кушнір Дарія

10-А

гідрологія

ІІІ

Г. Дяченко

16.

Нечипорук Анна

9-Б

гідрологія

ІІІ

Г. Дяченко

                                                         м/о математики, фізики та інформатики

17.

Наконечний Олег

10-Б

прикладна математика

ІІ

С. Петровська

18.

Костренко Максим

10-Б

прикладна математика

ІІ

С. Петровська

19.

Леськів Михайло

10-Б

прикладна математика

І

С. Петровська

20.

Михайлов Влад

10-Б

прикладна математика

ІІІ

С. Петровська

21.

Костренко Максим

10-Б

інтернет-технології та  веб-дизайн

ІІІ

О. Северенчук

22.

Леськів Михайло

10-Б

астрономія та астрофізика

ІІ

К. Стецюк

 

 

 

 

 

  

Призери

ІІ  етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідних робіт МАН

 

Прізвище, імя

учня

Клас

Секція

Місце

Учитель

 

1

Волох Юлія

9-А

Фольклористика

ІІІ

Л.Коваль

2.

Дарчук Пауліна

9-А

Журналістика

ІІІ

Л.Коваль

3.

Самчук Єлизавета

11-А

Літературна творчість

ІІІ

С.Сметаніна

4

Наконечний Олег

10-Б

Електроніка та приладобудування

ІІ

Б.Харів

5

Наконечний Олег

10-Б

Математика

ІІІ

С.Петровська

6

Леськів Михайло

10-Б

Економічна теорія та історія економічн6ої думки

І

Б.Харів

С.Петровська

7.

Леськів Михайло

10-Б

Астрономія та астрофізика

ІІ

К.Стецюк

8.

Біла Наталія

9-А

Кліматологія та метеорологія

ІІІ

Г.Дяченко

9.

Костренко Максим

10-Б

Філософія

ІІІ

О.Яровка

10

Костренко Максим

10-Б

Геологія, геохімія та мінералогія

ІІІ

Г.Дяченко

 

 

 

 

 

Результати участі

учнів у конкурсах, фестивалях, змаганнях

 

п/п

Назва конкурсу

Місце

П. І. Б. учня

Клас

П. І. Б. вчителя

 

Мовно-літературні

1

ІІ етап  Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді ім.

Т. Шевченка

І

 

ІІІ

І

ІІ

ІІ

Бовгиря Ельвіра

 

Галайчук Олена

Тарасенко Даря

Якобчук Богдана

Якубець Наталія

5-Б

 

6-В

7-А

9-В

11-А

О.Поворознюк

С.Сметаніна

Л.Коваль

С.Банькова

Т.Кондратюк

С.Сметаніна

2

ІІІ етап  Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської молоді ім.

Т. Шевченка

ІІІ

Бовгиря Ельвіра

 

5-Б

О.Поворознюк

С.Сметаніна

 

3

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІІ

І

Лауреат

Якобчук Богдана

Якубець Наталія

Собчук Анастасія

9-В

11-А

4-В

 

Т.Кондратюк

С.Сметаніна

А.Редько

 

4

ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІІ

Якубець Наталія

11-А

С.Сметаніна

5

Обласний літературний конкурс Перло многоцінне

 

 

І

Номінація Публіцистика

Якобчук Богдана

 

 

9-В

 

 

Т.Кондратюк

6

Міський конкурс креатив-листівок із нагоди 160-річчя від дня народження І.Франка

І

Войтюк Катерина

9-Б

Л.Коверзнєва

7

Міський огляд-конкурс читців-гумористів Поліські пересмішники

І

Глущук Василь

6-В

Л.Коваль

8

Міський заочний гуманітарний конкурс Космічні фантазії

ІІІ

 

 

І     

Команда школи

Номінація Література та журналістика

Якобчук Богдана

 

 

 

9-В

 

 

 

Т.Кондратюк

 

9

Міський огляд-конкурс читців-декламаторів та юних поетів Живи, Кобзарю, в памяті людській

 

ІІІ

 

ІІ

Номінація Юні поети

Бугай Вікторія

Номінація Композиція

Творчий колектив учнів 4-Г класу

 

4-А

 

4-Г

 

Л.Бовгиря

 

О.Антонюк

10

Міський фестиваль-конкурс Юні знавці зарубіжної літератури

лауреати

Побережний Володимир

Сичук Дмитро

Загура Ілля

 

8-

8-

9-Б

В.Деркач

 

11

 

Всеукраїнська мовно-літературна гра Соняшник (зарубіжна література)

21 призер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський  рівень

Диплом ІІ ступеня

Нечипорук Анна

 

Диплом ІІІ ступеня

Волох Юлія

Сидорова Дарія

Петронюк Ліза

Шпичка Ілона

Нечипорук Дарина

Романюк Анна

Веселова Ірина

Виговська Тетяна

 

Регіональний рівень

Диплом І ступеня

Якубець Наталія

Одарич Анастасія

Біла Наталія

 

Диплом ІІ ступеня

Якобчук Богдана

Богословська Марія

Стариченко Марина

Рудик Зінаїда

 

Диплом ІІІ ступеня

Войтюк Катерина

Соболь Яна

Мосійчук Артур

Алексєєв Андрій

Леськів Сергій

 

 

 

 

9-Б

 

 

9-А

9-Б

9-А

9-Б

9-Б

9-Б

11-А

11-А

 

 

 

11-А

9-А

9-А

 

 

9-В

9-А

7-В

7-В

 

 

9-Б

7-В

7-В

7-В

6-В

 

 

 

В.Деркач

 

 

О.Вознюк

В.Деркач

О.Вознюк

В.Деркач

В.Деркач

В.Деркач

О.Вознюк

О.Вознюк

 

 

 

О.Вознюк

О.Вознюк

О.Вознюк

 

 

О.Вознюк

О.Вознюк

О.Вознюк

О.Вознюк

 

 

В.Деркач

О.Вознюк

О.Вознюк

О.Вознюк

О.Вознюк

 

12

Всеукраїнська мовно-літературна гра Соняшник

19 призерів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Регіональний рівень

Диплом І ступеня

Барило Яна

Баранова Кароліна

 

Диплом ІІ ступеня

Рудзінська Анна

Шпортун Ольга

Романюк Анна

Нечипорук Дарина

Нечипорук Анна

 

Диплом ІІІ ступеня

Поліщук Максим

Семенюк Павло

Джуган Дарина

 

Кондратюк Аліна

Демченко Максим

Сорочук Тетяна

Шпичка Ілона

Волох Юлія

Сидорова Дарія

Петронюк Єлизавета

 

Біла Наталія

Павлова Олена

 

 

11-А

11-А

 

 

10-А

10-А

10-А

9-Б

9-Б

9-Б

 

 

5-А

5-А

7-А

 

7-Б

8-А

8-А

9-Б

9-А

9-Б

9-А

 

9-А

9-Б

 

 

 С.Сметаніна

С.Сметаніна

 

 

Л.Шпичак

Л.Шпичак

Л.Шпичак

Л.Коверзнєва

Л.Коверзнєва

Л.Коверзнєва

 

 

Л.Шпичак, Л.Коваль

Л.Шпичак, Л.Коваль

Л.Коверзнєва, С.Банькова

Н.Цехместрук

Л.Коваль

Л.Коваль

Л.Коверзнєва

Л.Коваль

Л.Коверзнєва

Л.Коваль, О.Поворознюк

Л.Коваль

Л.Шпичак, Л.Коверзнєва

13

Міський конкурс знавців англійської мови

ІІІ

Галайчук Віталій

 

 

5-В

О.Загура

14

Всеукраїнський конкурс з англійської мови Гринвіч

9 учнів

 

 

 

 

 

 

Золотий сертифікат

Карпова Карина

Кідун Назар

Гбур Микита

Поліщук Максим

Срібний сертифікат

Малонос Анна

Яровка Анастасія

Собчук Анастасія

Гаврилян Катерина

Якобчук Богдана

 

3-А

3-А

4-А

5-А

 

3-В

4-В

4-В

5-А

9-В

 

О.Сафонова

О.Сафонова

О.Сафонова

Л.Шинкарук

 

Н.Малик

О.Фоміна

О.Фоміна

Л.Шинкарук

Л.Шинкарук

 

15

Загальноміський огляд-конкурс на краще декламування поезій англійською мовою

ІІІ

 

ІІІ

Барило Оля

Мельницька Вікторія

Шемейко Анастасія

 

11-А

11-Б

6-Б

Л.Шинкарук

 

О.Савюк

16

Загальноміський конкурс фотоколажів Європа у моєму місті

      ІІ

члени Євроклубу

8-В

О.Загура

17

Міський конкурс Європа.Україна.Мо

лодь

Інтелектуальна європейська гра

      ІІ

Якобчук Богдана

Леськів Михайло

Загура Ілля

Прончук Анастасія

Степасюк Діана

9-В

10-Б

9-Б

10-А

10-А

 

О.Загура

                                                                                               

                                               Фізико-математичні

18

 

Міжнародний   математичний  конкурс Кенгуру

 

2 учні

  Всеукраїнський етап

 Добрий результат

Кравчук Михайло

Антонюк Катерина

 

 

 

5-Б

3-В

 

 

Г.Шатохіна

Л.Панас

19

Всеукраїнський конкурс із фізики Левеня

 

 

 

15 учнів

Відмінний результат

Леськів Михайло

Михайлов Владислав

Наконечний Олег

Родзінська Анна

Степасюк Діана

Кушнір Даря

Прончук Анастасія

Веселова Ірина

Якубець Наталія

Виговська Тетяна

Зварич Дмитро

Біла Наталія

Добрий результат

Сахнюк Назар

Ярошик Роман

Фоміна Ірина

 

10-Б

10-Б

10-Б

10-А

10-А

10-А

10-А

11-А

11-А

11-А

7-Б

9-А

 

8-Б

8-Б

9-А

 

Б.Харів

 

 

К.Стецюк

20

Міжнародний конкурс з інформатики Бобер

 

Добрий результат

Бугайчук Тимур

Єремов Дмитро

 

2-А

3-Б

6-Б

О.Якимчук

В.Жежук

О.Якимчук

21

Міський заочний гуманітарний конкурс Космічні фантазії

     

 

ІІІ

 

              Номінація

 Філософія та історія

Пальоха Анна

 

 

 

10-Б

 

 

 

 

 

                                                                    

                                                     Суспільно-природничі

23

Міжнародна природнича гра Геліантус

Грамота з фізики

 

грамота з географії

Амелін Артем

 

 

 

Амелін Артем

6-В

 

 

 

6-В

Г.Міхальова

24

Міський конкурс екологічного малюнка Намалюю світ тварин

ІІІ

ІІІ

Галайчук Віталій

Брикіна Рената

5-В

6-В

Г.Міхальова

Г.Міхальова

25

Міський конкурс екологічного малюнка Великому киту велике плавання

ІІІ

ІІ

Гуменюк Діана

Сергієнко Олександра

5-А

6-А

Ж.Гук

Ж.Гук

Г.Міхальова

                                                                        

                                                              Біологія

26

Міжнародний інтерактивний учнівський природничий  конкурс Колосок (осінній, зимовий, весняний)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 призерів

Золоті Колоски

Зварич Дмитро

Гаврилян Катерина

Шах Вікторія (2 сертиф.)

Новосядчук Олександр

Бойко Вікторія

Шило Вікторія

Шах Вікторія (2 сертиф.)

Колода Майя

Самчук Маргарита

 

Срібні Колоски

Буян Любомир (2 сертиф.)

Сасюк Анна (2 сертиф.)

Сіверський Борис 2 сертиф.

Галайчук Віталій (3 серт.)

Леськів Михайло (2 серт.)

Лагоднюк Крістіна (2 серт.)

Федоров Роман

Шах Вікторія (2 сертиф.)

 

 

7-Б

5-А

6-А

6-Б

6-А

6-А

6-А

6-А

6-А

 

 

6-А

6-А

5-А

5-В

10-Б

6-А

6-А

6-А

 

 

О. Мельникович

 

 

Технологій та мистецтва

27

Міський конкурс Юна вишивальниця

ІІ

ІІ

ІІ

Нечипорук Дарина

Войтюк Катерина

Кучинська Антоніна

9-Б

9-Б

10-Б

Л.Котик

Л.Котик

О.Однорог

28

Міська виставка-конкурс Новорічна композиція

ІІІ

І

І

Рибак Софія

Редькіна Вікторія

Гречка Вероніка

5-А

8-А

8-А

Ж.Гук

Л.Котик

Л.Котик

 

29

Міська виставка-конкурс Новорічна композиція

        І

ПавельчукМарія

Хрестецька Марія

Родзевич Катерина

Колода Вікторія

 

   8-А

8-А

5-Б

5-Б

Л.Котик

Л.Котик

О.Однорог

О.Однорог

30

Обласна виставка-конкурс Новорічна композиція

 диплом

диплом

диплом

диплом

ПавельчукМарія

Хрестецька Марія

Родзевич Катерина

Колода Вікторія

 

   8-А

8-А

5-Б

5-Б

Л.Котик

Л.Котик

О.Однорог

О.Однорог

31

Міський конкурс малюнків на протипожежну тему (безпечне поводження з газом)

  ІІ

Серветник Соломія

 

   7-А

Ж.Гук

32

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом Обєднаймося ж, брати мої

 

 

ІІІ

 

 

ІІІ

ІІ

ІІ

Номінація Образотворче мистецтво

Сологуб Августина

Номінація Декоративно-прикладне мистецтво

Якубець Наталія

Барило Ольга

Сорочук Тетяна

 

 

 

 

 

7-Г

 

 

11-А

11-А

8-А

 

 

Ж.Гук

 

 

О.Однорог

О.Однорог

Л.Котик

33

Міський заочний гуманітарний конкурс Космічні фантазії

 

 

 

 

ІІ

 Номінація Образотворче мистецтво

              Графіка

Сологуб Августина

 

 

 

 

 

7-Г

 

 

 

 

Ж.Гук

34

Обласний заочний гуманітарний конкурс Космічні фантазії

 

 

 

 

І

 Номінація Образотворче мистецтво

              Графіка

Сологуб Августина

 

 

 

 

 

7-Г

 

 

 

 

Ж.Гук

35

Міський конкурс малюнка І будуть жити на землі і соловей, і жук

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

Гуменюк Діана

Теслюк Вероніка

Сергієнко Олександра

Стариченко Марина

Росковинська Єва

 

5-А

5-А

6-А

7-В

7-В

Ж.Гук

Ж.Гук

Ж.Гук

Ж.Гук

Ж.Гук

Г.Міхальова

36

Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

Знай і люби свій край!

ІІІ

 

ІІІ

 

 

І

І

      ІІ

 

 

І

ІІ

Команда школи

Розділ Лозоплетіння

Кобернюк Денис

 

Розділ Ляльки

Алексеєвець Вікторія

Колода Вікторія

Барило Ольга

 

Розділ Вироби зі шкіри

Кобернюк Денис

Кобернюк Денис

 

 

 

6-Б

 

 

7-Г

7-Г

11-А

 

 

6-Б

6-Б

 

 

Ж.Гук

 

 

О.Однорог

О.Однорог

О.Однорог

 

 

Ж.Гук

Ж.Гук

37

Міська виставка-конкурс із початкового технічного моделювання

 

 

 

І

 

 

 

 

ІІІ

Розділ Вироби в стилі народного мистецтва

Рибак Софія

 

Розділ Вироби в стилі оригамі та паперопластики

Міненко Олександра

 

 

5-А

 

 

 

 

3-Д

 

 

І.Огородник

 

 

 

 

І.Кириченко

38

 

Міська виставка-конкурс Український сувенір

 

І команда

 

 

Сорочук Тетяна

Карплюк Дарина

 

8-А

8-А

 

Л.Котик

39

 

Обласна виставка-конкурс Український сувенір

 

ІІ команда

 

 

Сорочук Тетяна

Карплюк Дарина

 

8-А

8-А

 

Л.Котик

40

Міський конкурс малюнка до Днів сталої енергії

подяка

Рибак Софія

5-А

Ж.Гук

41

Міський фестиваль-конкурс театральних колективів

 

 

 

 

 

 

 

 

      І

 

 

    

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      І

Номінація театральний експеримент

(молодша вікова категорія)

Каліш Віталій

Лотиш Даниїл

Воронов Артем

Крук Богдан

Скаржинець Дмитро

Рембовська Євгенія

Гринь Дарина

Григорєва Аліна

Шпичка Ольга

Лазаревич Дмитро

 

(старша вікова категорія)

Барило Яна

Барило Ольга

Баранова Кароліна

 

 

 

4-В

 

 

 

 

4-В

 

 

Т.Обоїста

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А.Алексєєв

42

Міський фестиваль-конкурс шкільних хореографічних колективів Веселі закаблуки

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Студія Оксамит

(старша група)

Ільбицька Маряна

Волох Юлія

Петронюк Єлизавета

Мацута Ольга

Бубнов Олексій

Шеретюк Віталій

Дужар Анастасія

Розвад Владислав

Максименко Володимир

Дзьолось Катерина

Грінчак Вероніка

Климчук Лідія

Мацута Олександра

Зварич Дмитро

Кучинський Лукаш

(середня група)

Кучинська Емілія

Зварич Дмитро

Наконечна Анастасія

Стариченко Марина

Шанюк Тетяна

Манелюк Аліна

Костюк Вікторія

Онишкевич Олексанедра

Кучинський Лукаш

 

9-А

9-А

9-А

9-А

9-А

9-А

9-В

9-В

9-В

9-Б

9-Б

9-Б

8-Б

8-Б

7-Б

5-Б

 

7-А

7-Б

7-Б

7-В

8-Б

8-В

5-А

5-Б

5-В

 

 

Міський фестиваль-конкурс шкільних хореографічних колективів Веселі закаблуки

 

 

Сімонова Мілена

Собчук Анастасія

Попович Діана

Євчук Марина

Музичук Вікторія

Єремова Катерина

Юзва Вікторія

Кульчин Дарина

4-В

4-В

5-А

5-А

6-А

6-В

8-А

8-В

Л.Лукянчук

 

Фізична культура і спорт

43

Міська Спартакіада з баскетболу

І

 

Озімковський Ілля

Петров Ілля

Майса Любомир

Щербатий Владислав

Киюха Станіслав

Коблюк Вадим

Шорсткий Руслан

Якимчук Олександр

Шавьєр Август

Артенюк Артем

9-Б

9-Б

9-Б

9-В

9-В

9-В

8-В

8-В

8-В

8-Б

Керівник команди Ж.Чайка

44

Міські змагання з футболу Шкіряний мяч серед юнаків 2006 року

ІІІ

Поліщук Максим

Зіньков Андрій

Варійчук Орест

Загоровський Нікіта

Звірковський Петро

Кичалюк Іван

Рудик Євгеній

Корнійчук Денис

Джуган Юрій

Нисинець Владислав

Сорока Олексій

Симус Олексій

Русило Андрій

Волотковський Микола

5-А

5-А

5-В

5-В

5-В

5-В

5-В

5-Б

4-Б

4-Б

4-Б

4-А

4-Г

5-А

Ю.Наконечний

В.Поліщук

45

Міські змагання з футболу Шкіряний мяч серед юнаків 2004 року

ІІІ

Поліщук Максим

Зіньков Андрій

Буян Любомир

Махобей Владислав

Вовк Максим

Федоришин Максим

Лисюк Валерій

Семенчук Сергій

Стецюк Дмитро

Шаблевський Павло

Бровчук Назар

Романюк Тарас

Базюнь Олексій

Антончук Андрій

5-А

5-А

6-А

6-А

7-А

7-А

7-Б

7-Б

7-Б

7-Б

7-В

7-Г

7-Г

7-Г

Ю.Наконечний

46

Міські змагання з футболу Шкіряний мяч серед юнаків 2003 року

ІІІ

Поліщук Максим

Зубченко Станіслав

Бунга Денис

Іванчук Михайло

Петриченко Андрій

Шорсткий Руслан

Яремчук Олександр

Дідович Назар

Бровчук Назар

Романюк Тарас

Бабич Дмитро

Борис Дмитро

Шумський Тимофій

НовосядчукНазарій

Вовк Максим

Стецюк Дмитро

5-А

8-А

8-Б

8-Б

8-В

8-В

8-В

8-В

7-В

7-Г

7-В

7-В

7-В

7-А

7-А

7-Б

Ю.Наконечний

47

Чемпіонат України з баскетболу 3+3

ІІ

Кравченя Артем

Клюха Станіслав

Петров Ілля

Озімковський Ілля

9-В

9-В

9-Б

9-Б

Ж.Чайка

48

Міські змагання з шахів серед ЗНЗ міста

 

ІІІ

ІІІ

 

Ірина Фоміна

Люшин Назарій

 

9-А

11-Б

 

В.Плетюк

49

Міські змагання з легкої атлетики

 

 

ІІІ

 

Біг на 400 м

Ольга Шпортун

 

 

10-А

 

 

Ю.Наконечний

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Вчителі

 

Оснащення школи

Позакласна робота
Наші публікації

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

Звіт піклувальної ради
Звіт директора
 
 

 APServer

 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
   
 </