«Юні козачата»

31 березня у нашій ЗОШ № 27 відбувся конкурс «Юні козачата». Участь у ньому брали хлопчики 3-4-их класів. Так, восьмеро учасників виборювали звання «справжнього козака»  у 4-их конкурсах:

І «Візитка»

ІІ «Світ моїх захоплень»

ІІІ «Інтелектуальний»

IY “Кулінарний»

Оцінювати конкурсантів була покликана команда журі, куди увійшли : Кичан Наталія – директор агентства моделей «Арт-моделс», Деркач Анатолій – директор фотостудії «Бліц», Весельський Станіслав, учень 9-В класу, учасник театральної студії та володар призу глядацьких симпатій  1-го конкурсу «Юні козачата» 2010 року, Забегаліна Дарина, учениця 11-Б класу  - голова учкому школи, учасниця хореографічної та театральної студії, Власюк Іванна, учениця 11-Б класу переможниця конкурсу дівочої краси та гармонії «Квіти весни» 2014 року, активістка шкільного життя.

Боротьба була напруженою і цікавою. Хлопчики наполегливо крокували до фіналу, долаючи щабель за щаблем. Були тут і вірші, і пісні, і гуморески, і мистецтво боротьби і , навіть, майстер класи з ори гамі та пошиття м’якої іграшки. А у кулінарному конкурсі козачата застосували своє вміння з приготування бутербродів для справжнього козака. Крім того, учасники оригінально називали свої витвори кулінарного мистецтва.

І ось фінал! Усі конкурсанти отримали подяки і солодкі призи за участь. Приз глядацьких симпатій завоював учень 1-В класу Глущук Василь. Його приз – конструктор. А головний приз і звання переможця конкурсу отримав Овдієнко Микита, учень 3-Б класу. Він отримав серію енциклопедій та скарбничку у вигляді козака. Додамо, що призи були надані Пілкувальною радою школи.

Глядачі ж мали можливість не лише спостерігати за боротьбою конкурсантів, але і переглянути концертні номери від хореографічної та вокальної студії школи.