Тиждень школи у ЗОШ №27

Традиційно у річницю з дня народження школи, в жовтні місяці, з ініціативи учнівського комітету проходить Тиждень школи. Цьогоріч упродовж  двох тижнів члени учнівського самоврядування готували сценарії та проводили заходи, акції, долучивши усіх учнів школи. Перший тиждень розпочався із загальношкільної лінійки, на якій представили дублерів-адміністрації. Учні 1-11 класів підготували виставку малюнків, стінгазет «Школа - учитель», а молодші школярі запропонували переглянути виставку виробів з природних матеріалів «Золоті барви осені». Для кожної паралелі членами учкому було підготовлено захід: для учнів 1-4 класів конкурс малюнка на асфальті «Школа - учитель», для 5-6 класів гра «Показуха», для 7-8 та 9-10 класів окремо гра «Квест», а 11-класники підготували загальношкільну тематичну лінійку «З днем народження, школо!». Другий тиждень називався Тижнем самоврядування, адже  упродовж тижня працювали дублери адміністрації (активні, ініціативні одинадцятикласники), отримуючи одне завдання щодня. А завершив тиждень  - День Дублера, в  який дублери адміністрації працювали з ранку до 17 год., а усі уроки проводили дублери вчителів (учні 9-11 класів).  Упродовж цих двох тижнів проходили ще такі акції, як «Подаруй бібліотеці книгу», «Озелени школу», а перша середа була Днем кольорів українського прапора, в яку учні та всі вчителі були одягнені в жовто-блакитні кольори, а друга – традиційний  День бантика.