Заходи до Дня Покрови та Дня захисника Вітчизни

У ЗОШ №27 напередодні свята Покрови, коли наша держава відзначатиме День захисника Вітчизни відбулося ряд заходів. Це тематичні лінійки, підготовлені учнями 9-А класу та вчителями історії С.Антонюком та М.Шевчуком «УПА – шлях нескорних». А ще до нашої школи завітав учасник бойових подій Тарас Обоїста. У минулому – учень ЗОШ №27, який після закінчення школи повернувся сюди вже вчителем історії, працював керівником театральної студії «Омега».

У буремні для нашої країни часи пішов добровольцем у зону АТО, рахуючи своїм обов’язком на ділі довести відданість рідній країні, народу, рідному місту. З того часу ми не втрачаємо зв'язок з Тарасом В’ячеславовичем. І допомагаємо йому чим можемо. Ось, наприклад, в минулому році ми зібрали 12470 грн., за які придбали необхідні речі:

500 грн.- форма

2400 грн.- окуляри

400 грн.- куртка(від дощу)

1080 грн.- розгрузки

2800 грн.- планшет

340 грн.- карта пам’яті (32 Гб.)

50 грн.- захисна плівка на планшет

400 грн.- на лопати ( перерахунок на картку Т.В.)

2500 грн.- на бензин ( доставка автомобіля в зону АТО Т.В.)

2000 грн.- на бензогенератор ( по перерахунку ).

Цей навчальний рік розпочався із благодійної акції «Замість квітів – гроші на АТО», під час якої учні школи зібрали  1319 грн. і сьогодні передали Тарасу В’ячеславовичу на 8 лазерних ліхтариків, які допомагають машинам  увечері бачити дорогу.

Будучи у короткому відрядженні Тарас завітав сьогодні до рідної школи. Він зустрівся на лінійках з учнями, на нараді з вчителями. Розповів, яким чином необхідні речі, придбані за зібрані у школі кошти допомогли на передовій і навіть врятували життя.  Було  також продемонстровано відео про роботу батареї вдень і у нічний час, - учні побачили гармати, військових, почули постріли.

Під кінець зустрічі Тарас В’ячеславович подякував усім за допомогу і попросив сплести маскувальну сітку, яка на передовій має надзвичайно велике значення.

Дякуємо тобі, Тарасе, за мир над головою! І бережи тебе Бог!