У пам'ять про Небесну Сотню

У четвер 18 лютого 2016 р. у ЗОШ №27 за участю вихованців театральної студії Алєксєєва Артема Олеговича (а це учні 7-11 класів і випускники студії) відбувся показ вистави, присвяченої пам’яті Небесної Сотні. Вистава змусила глядачів пригадати події дворічної давності, заново все пережити і відчути. Про те, що вистава не залишила нікого байдужим засвідчили сльози на очах та бурхливі оплески. Останню сцену, де у темному залі загорялися свічки під усім відому композицію Піккардійської Терції «Пливе кача…» глядачі дивилися стоячи. А на гасло «Слава Україні» чулося гучне і дружнє «Героям слава!», що стало зрозумілим – ми пам’ятаємо, гордимося і шануємо тих, кого вже немає з нами, тих, хто віддав свої життя за кращу долю свого народу і своєї країни – нової і вільної.

Олександр Жук, учень 11-Б класу, голова прес-клубу;

Л.Міщук, керівник прес-клубу,