Перший дзвоник у ЗОШ №27

Здається тільки вчора на шкільному подвірї лунало дзвінке і радісне «Ура!» Канікули!». А вже сьогодні ЗОШ № 27 ( як і більшість шкіл України),  гостинно відкрила свої двері, щоб розпочати новий навчальний рік, прийняти у дружну шкільну родину першокласників.

Саме першокласники ( яких цього року прийшло до нас аж 140)  були головними героями святкової лінійки. Після її відкриття традиційно лунали вітання директора школи та гостей, присутніх на святі ( серед них двоє перших директорів Грещук А.В. і Сочинська Н.І. та представник міської ради Поліщук Назарій).  А тоді було запрошено до слова першокласників! Їхній виступ – щирий, серйозний і безпосередній – викликав загальний захват та бурхливі оплески.

Не обійшлося і без мистецьких дарунків для усіх, хто прийшов на Свято Першого Дзвоника. Так, свій запальний «Гопачок» блискуче виконали учасники хореографічної студії «Оксамит». А учениця 4-В класу Костюкович Анастасія виконала оптимістичну веселу пісню .

Вже котрий рік поспіль жодна урочистість не проходить без того, щоб хвилиною мовчання не вшанували усіх героїв, що загинули на Сході нашої країни. І цьогоріч знову ми схилили голови, з вдячністю і глибоким сумом згадуючи тих, завдяки кому ми маємо можливість співати, танцювати і вчитися…

А на завершення лінійки, першокласники через коридор рушників зайшли до школи, яка наступні 12 років стане їх «другою домівкою».

Новий 2016-2017 навчальний рік розпочався! Тож, в добрий час!

Л.Міщук, керівник гуртка,

В.Жежук, педагог-організатор