Свято Знань у ЗОШ № 27

Непомітно спливли хвилини гарячого літа. І знову сріблястий передзвін Першого Дзвінка зібрав школярів всієї України на шкільних подвір’ях. Так само ЗОШ № 27 гостинно відчинила двері перед своїми учнями. Цьогоріч ми прийняли у дружну шкільну сім’ю 118 першокласників! Це чотири  класи, два з яких  навчатимуться за системою «Інтелект України».

На святковій лінійці звучали традиційні урочисті слова, щирі привітання та побажання. Виступ першокласників був своєрідною «родзинкою» сьогоднішнього свята – крім традиційних віршиків, які, однак, потішили усіх присутніх оригінальним змістом, у виконанні «новоспечених» учнів прозвучала  дзвінка пісня.

По завершенню лінійки для усіх учнів розпочався перший урок, присвячений нашій найріднішій Україні.

Кожен вчитель намагався побудувати цей урок таким чином, щоб його зміст торкнувся дитячих сердець  і кожен учень розумів, що він  - є громадянин України, українець «З великої літери», і у його руках – можливість зробити своє життя і життя своєї країни гідним і щасливим… Попереду – новий навчальний рік…. І ми надіємось, що він буде результативним та успішним!!!

Л.Міщук, керівник прес-клубу