ЗОШ № 27 відсвяткувала своє 25-річчя

Жовтень для ЗОШ № 27 виявився плідним на святкування. Не встигло відшуміти професійне свято працівників освіти, як прийшов час відзначати 25-річчя нашого навчального закладу.
    ЗОШ № 27 – ровесниця незалежної України. Саме у 1991 році вона гостинно відкрила свої двері першим учням. І от чверть століття вона є центром дитинства, тією точкою відліку звідки починається шлях дитини у чарівну країну знань, а далі – у доросле самостійне життя.
    Тож 25 років – не багато і не так уже й мало. Саме тому до такої знаменної дати у п’ятницю 7.10.2016 р. у великій актовій залі школи відбувся святковий концерт. І тривав він майже 2 години. А гостей було чимало. Серед учнів, батьків, випускників та вчителів були присутні і колишні директори нашого навчального закладу - Грещук А.В., Сочинська Н.І., вчителі-пенсіонери, та гості заступник міського голови Галина Кульчинська, начальник організаційно-інспекторського відділу управління освіти Андрій Мазур та головний спеціаліст міського управління освіти Людмила Грекул .
    Тепер щодо концерту: лунали привітання, вручали грамоти від управління освіти, квіти та подарунки працівникам, які працювали у школі усі 25 років, учителям-ветеранам. Згадували здобутки та досягнення «ювілярки», її найкращих випускників.
    На концерті, крім традиційних естрадних пісень та танцювальних номерів, була ще і гумористична частина – «суд» над кожним із трьох директорів школи. Їх «обвинувачували» у відмінній організації навчально-виховного процесу, у підтриманні дисципліни колективу та його згуртуванні. А вирок був один – «приговорюється до вітального слова!» . «Вирок» оскарженню не підлягав.
Усі директори, як один, «корилися» рішенню «правосуддя». Тож сумувати на концерті не прийшлось нікому. А завершилося дійство виходом усіх учасників концерту на сцену та винесенням святкового торту зі свічками.

P.S. Торт розділили між творчими оллективами-учасниками концерту та гостями свята.

В.Жежук, педагог-організатор,
Л.Міщук, керівник клубу «Альфа»