До 28 річниці виведення військ з Афганістану

Нині минула 28-ма річниця відтоді, як останній, на той час, радянський воїн залишив далеку афганську землю. Немало переломних подій та випробувань випало на долю нашої багатостраждальної країни, проте, ми, українці не повинні забувати про цей гіркий урок історії.

Про «чужу» війну, де гинули наші хлопці, про її причини та наслідки і розповідав  учням ЗОШ № 27 Плетюк Василь Степанович – вчитель предмету «Захист Вітчизни». Він також  розповів юнакам та дівчатам про Рівненських воїнів-афганців, про тих, що повернулися і про тих, хто віддав своє життя, виконуючи інтернаціональний обов’язок.

За офіційними даними, у період із 15 серпня 1988 по 15 лютого 1989 в Афганістані загинуло 15 тисяч 31 воїн… Серед них – багато наших земляків. А за тим усім – ще більше материнських, жіночих, дитячих сліз тих, хто назавжди залишився у чужій далекій землі… І про це потрібно пам’ятати.

Крутякова Женя, голова комісії Інформації