Благодійна акція «Діти – дітям»

У відповідь на звернення Парламенту дітей м. Рівне про початок традиційної благодійної акції «Діти - дітям», метою якої є надання допомоги дітям, що опинились у складних життєвих ситуаціях та потребують особливої уваги та піклування, учнями ЗОШ № 27 було зібрано 18 пакетів одягу, 4 пакети взуття, 4 мішки іграшок та 12 коробок канцтоварів. Усі ці речі представники учнівського самоврядування нашої школи посортували та відвезли для передачі у Парламент дітей міста Рівне. В.о. голови учкому Таня Шанюк та Валерія Седлярова процитували слова, які були у «звернені: «Ми не змінимо світ для всіх, але зможемо змінити його для однієї конкретної дитини» - а це вже щось!  Крім того, вони додали, що творити добро ніколи не пізно, навіть якщо твої дії допоможуть хоча б одній дитині!

Т.Шанюк, в.о. голови учкому,

Л.Міщук, керівник прес-клубу