Фестиваль інсценізацій українських народних  та сучасних казок

[photogallery/photo00020731/real.htm]

Наближається Новий Рік та Різдво. Незважаючи на життєві труднощі та негаразди, кожен з нас очікує свята з вірою у краще майбутнє. А який же Новий Рік без дива і казок? Отож, у ЗОШ № 27 пройшов фестиваль інсценізацій українських народних та сучасних казок. Учасниками казкового фестивалю були юні актори  2-4 класів. Участь взяли усі – тому захід зайняв аж два дні. Зал був переповнений глядачами, серед яких батьки, рідні, друзі, однокласники.

Зазначимо, що захід виявився дійсно яскравим, цікавим і дивовижним. Кожен клас на свій смак вибрав і казку, і акторів. Тож глядачі та гості змогли насолодитися казковим видовищем та отримати масу позитиву. Адже побачити Колобка, який танцює хіп-хоп та читає реп, або Мальвіну, Буратіно, Червону шапочку, Леопарда та Мишей у одній казці можна було лише у нас! Крім цього, була тут сучасна Коза-дереза і «Принцеса на мобілці» та інші не менш цікаві персонажі. Приємно вразило те, що підготувались учасники до фестивалю на найвищому рівні: цікаві постановки, музичне оформлення та костюми, плюс гра юних акторів – все сприяло гарному настрою та сприйняттю всього, що відбувалося на сцені. А всі учасники отримали Дипломи за участь у фестивалі.

В.Жежук, педагог-організатор,

Л.Міщук, керівник прес-клубу