Адміністрація Майстер-клас - це для нас!!!

Чи просто навчати сьогодні сучасних дітей, зокрема, молодших школярів? Мабуть, ті, хто зараз виконує саме таку роль, однозначно скаже: «Зовсім непросто!» Як зацікавити учнів? Як зробити навчання результативним, але водночас легким і доступним? Які педагогічні технології з цією метою можна використати? Саме одну з таких педагогічних технологій продемонструвала вчитель початкових класів ЗОШ №27, лауреат конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Початкова освіта» Кириченко Ірина В’ячеславівна на своєму майстер- класі «Артпедагогіка як сучасна педагогічна технологія креативного навчання молодших школярів», який було організовано 24 жовтня 2017 року в ЗОШ №27. Ініціювала зустріч заступник завідувача КУ «Рівненський міський методичний кабінет» Пучко Тетяна Альфонасіївна.

Учасники майстер-клас серйозно налаштувалися на ознайомлення з такою незвичною наукою. Але Ірина Кириченко враз зуміла розвіяти нотки напруження та створити доброзичливу атмосферу творчої співпраці. Виявляється, артпедагогіка – це зовсім неважко та досить цікаво! Спрезентовані артпедагогічні методи та прийоми спонукали педагогів до невимушеного спілкування, унікального мислення, народження креативних думок. Учителі мали можливість познайомитися з методикою роботи з кінезологопедичними музичними іграми, змоделювати та представити власні логопедичні вправи, які створили в групах, використовуючи різноманітні ударні, шумові та тонові інструменти. Неспроста кажуть: «Дорослі, наче діти!» Адже за певну мить вони можуть виконати будь-які ролі! І це учасники творчої майстерні продемонстрували в ляльково-драматичній інсценізації готового віршованого твору. За мініатюрною ширмою «початківці» працювали на рівні професіоналів найвищого ґатунку: вміло користувалися голосом, інтонацією, створювали ефект мультиплікаційного озвучування.

Здається, зустріч вдалася та пройшла невимушено, легко, творчо, світло та позитивно. Сподіваємося, що педагоги змогли отримати позитивний імпульс для відкриття власних педагогічних майстерень та в черговий раз переконалися, що вони є унікальним універсалом у своїй галузі, мають потужній арсенал знань і стоять на найвищому педагогічному щаблі.

І. Бачинська,
заступник директора ЗОШ №27