Зустріч з учасниками АТО  у 1-В класі

Віднедавна 14 жовтня ми не лише святкували Свято Покрова Божої Матері та відзначаємо День українського козацтва, але і День Захисника України. Тож у 1-В класі ЗОШ №27 саме до цього свята відбувся своєрідний «урок мужності». Це була зустріч першокласників з військовослужбовцем Деркач  Марією Павлівною, яка «за сумісництвом» є ще мамою учня 1-В кл. Деркача Вадима. Марія Тарасівна показала дітям відеоролик про види збройних сил, про особливості їх військової форми та особливості несення служби. Також вона трішки розповіла, як розрізняти за пагонами військові звання.

Найцікавішим було, звичайно, те, що дітям дозволили роздивитися і навіть почіпати справжню кобуру від справжнього пістолета.

Завершилась зустріч тим, що Марія Тарасівна розповіла про своє тримісячне перебування у зоні АТО. На прощання ж дітки переглянули ще один відеоролик патріотичного спрямування про українську сучасну армію. І на гасло «Слава Україні!» у відповідь з класу пролунало дитяче дзвінкоголосе «Героям слава!».

Л.Міщук, керівник клубу «Альфа»