Благодійна акція «Ми разом»

Вже нікого не дивують численні заходи та акції, спрямовані на допомогу нашим солдатам у зоні АТО. Тож чергове плетіння маскувальної сітки сприйняли у ЗОШ № 27 без будь-яких питань та подиву. Саму «матрицю» доставили у школу представники волонтерської організації «Руєвид», а от матеріал для плетіння зимового варіанту сітки оперативно зібрали учні, батьки та вчителі школи. Найактивнішими у виготовленні сітки виявились учнів 5-х та 6-х класів. А керував процесом вчитель історії ЗОШ №27 та волонтер Кравчук Валентин Миколайович. Зазначимо, що сітку відправлено у 40-ву окрему артилерійську бригаду, де несе службу наш колега Обоїста Тарас Вячеславович. Разом зі сіткою відправлено на Схід консервації, чай, варення, зібрані нашими працівниками та волонтерами школи ( Вознюк О.В., Федоришиною О.І.. Мохнар М.Д.); 2 лазерні вказівки, подаровані Костренком Михайлом, учнем 9-Б класу (мама якого була однокласницею Обоїсти Т.В.) та ліки на суму 602 грн. 62 коп., які зібрали учні та вчителі школи.

В.Кравчук, вчитель історії,волонтер,

Л.Міщук, керівник прес-клубу