Спортивно-сімейне свято у 1-В класі

6 грудня, у вівторок, у малій спортивній залі ЗОШ № 27 відбулося сімейно-спортивне свято у 1-В класі (Юхимець Л.А.). Розпочалося воно з того, що організатор свята Шевчук Н.М. (вчительфізкультури) розділила учасників (батьки, діти, старші братики та сестрички) на команди: «Непереможені», «Соколи»  та «Орлята» по 14 чоловік у кожній. Потім команди урочисто запросили до зали. Після коротенького вступу та представлення команд, до першокласників на свято завітав веселий клоун Тьома (А.Алєксєєв, керівник гуртка «Театр»), який провів супер-спортивну розминку та «завів» зал.  Темпо-ритм, заданий Тьомою, протримався аж до завершення свята. А свято дійсно вдалося – були веселі конкурси, естафети, ігри, було і справедливе журі. Боротьба видалась досить напруженою, команди йшли з мінімальним відривом і насамкінець всі з нетерпінням чекали слова журі… І ось-воно прозвучало: «Перемогла дружба!». Такого гучного «Ура!» стіни школи мабуть, ще не чули! Всі команди гучно виражали свою радість. Після того, як учасники залишили спортивну залу – їх чекав смачний чай, мандаринки та печиво, щоб поновити свої сили. Святом лишилися задоволені всі: і діти, і батьки.

Л.Міщук, мама учениці 1-В класу