Превентивне та правове виховання у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 є олним із пріоритетних напрямів виховної діяльності. У сьогоднішній час ця ділянка роботи є досить не простою, але надзвичайно важливою. Очевидним є те, щоб ця діяльність була ефективною та мала позитивну динаміку, важлива співпраця з іншими соціальними об’єктами: батьківською громадськістю, громадськими організаціями, правоохоронними органами. Приємно зазначити, що впродовж цього навчального року з питань правового виховання та профілактики правопорушень заклад тісно співпрацює з підрозділами Національної поліції. Її представниками: інспектором з ювенальної превенції І. Іняхіною, інспекторами відділу зв’язків із громадськістю патрульної поліції на чолі з І. Бояківською було організовано ряд зустрічей з учнями на правову тематику. Так, молодшим школярам вони розповідали, як потрібно поводити себе при зустрічі із незнайомими людьми, дотримуватись правил дорожнього руху, уникати конфліктних ситуацій із своїми ровесниками. Учні школи ІІ та ІІІ ступенів мали можливість поспілкуватися з представниками поліції про права та обов’язки учасників освітнього процесу, про булінг, безпеку в Інтернеті, відповідальність неповнолітніх за правопорушення. Під час зустрічей у дітей виникало чимало запитань. Виявляється, попри чудовий розвиток інформаційних технологій, діти недостатньо володіють відповідною інформацією. І це чудово, коли таку інформацію вони отримують із вуст компетентних органів.