Посвята у першокласники

Після майже півтора місяця навчання вже стає традиційним у ЗОШ №27 проводити урочисту «Посвяту у першокласники». Минулого року ця церемонія була позитивно сприйнята як першокласниками так і їх батьками, а також вчителями.

Тож і в цьому році ми вирішили влаштувати свято для найменших членів нашої шкільної родини. Відкривали церемонію «Посвяти» казкові персонажі Знайко і Незнайко. Саме вони провели із першокласниками веселі і нескладні ігри на шкільну тематику. Але не обійшлося і без «сюрпризу» - на свято завітали пані Лінь та всюдисуща Шапокляк із своєю подружкою – крискою. Ці малоприємні особи мало не зіпсували урочистість, викрали «Посвідчення першокласника». Але, як і в кожній казці, все закінчилося «хепі-ендом»: Лінь та Шапокляк вирішили не робити пакостей і не шкодити таким кмітливим, дружним і розумним першокласникам. Наприкінці заходу юні учні виголосили урочисту Клятву першокласника, де урочисто пообіцяли бути слухняними, ввічливими, акуратними й старанними. А ще, діти отримали яскраві іменні Посвідчення першокласника.