День святого Валентина

11 лютого учні 8-В класу ( класний керівник Кондратюк Т.В.) відвідали філію №7 міської бібліотеки, працівники якої підготували захід, приурочений до Дня Святого Валентина. Нас очікували різноманітні конкурси, вікторини, в яких ці хлопці, і дівчата проявили свою ерудицію, знання правил етикету, і винахідливість  та артистизм.

Зацікавила нас виставка книг, які презентувала завідувач філією Мартинюк Ніна Андріївна.

У День Святого Валентина  українці зізнаються не тільки в коханні, а у любові. Тому учні подарували бібліотекарям, які стали нам по-справжньому близькими людьми, «валентинки» як знак любові, поваги та вдячності.

Детальніше про свято можна прочитати на сайті централізованої бібліотечної системи у розділі «Новини».

Левчук Дарія,

голова комісії «Дозвілля»