«Двері у безодню…»

З 10 по 20 березня 2015 року у загальноосвітніх навчальних закладах  міста проводився міський огляд-конкурс шкільних театральних колективів, гуртків та лялькових театрів  «З Україною в серці».

ЗОШ № 27 представляла театральна студія «Омега» ( старша група) під керівництвом Алексєєва А.О. Вистава «Двері …», постановку якої було здійснено за п’єсою нашого педагога Обоїсти Т.В. «Двері у безодню», не залишила байдужим жодного глядача. Адже зачепила найболючіші проблеми сучасних підлітків: відносини у колективі, колектив і «новенька», відносини з батьками, шкідливі звички.

Журі теж помітили актуальність даної постановки, відзначивши їх аж у 5-ти номінаціях:

1) за найкращу інтерпретацію авторської драматургії;

2) за висвітлення соціальних проблем сучасної молоді;

3) за найкращий авторський ансамбль;

4) за найкраще виконання жіночої ролі (Барило Оля)

5) за найкраще виконання чоловічої ролі

( Весельський Стас та Гордієнко Віталій).

Слід відзначити, що юні актори не просто виконували свої ролі, не просто грали – вони жили на сцені, перейнявшись долею кожного персонажа…

Додамо, що після огляду-конкурсу до нашої школи завітали представники організації УМСА Київ. Переглянувши виставу, вони також високо її оцінили, їх відгуки під час обговорення не були лише схвальними.

Юні актори зіграли соціальну психодраму «Двері», яка всіх змусила задуматися над багатьма важливими речами. Когось вразила, когось повеселила, а когось навіть і злякала. Після вистави, за традиціями театральних команд, провели обговорення, де глядачі поділилися враженнями від перегляду, а актори – від роботи на сцені.
Завершенням насиченого дня став тренінг з акторської майстерності та пластики, який провели горсті. Учасники навчилися більше довіряти один одному, керувати своїм тілом, знімати емоційні та фізичні «блоки».

Більше того, наш колектив «Омега» отримав запрошення приїхати з виставою «Двері…» до Києва.