З Великоднем, дорогі наші захисники!

У дні, коли всі християни очікують найголовнішого і найсвітлішого свята – Великодня, на Сході нашої країни лунають постріли, гинуть люди, іде війна… Але, як би там не було, всі ми пам’ятаємо про наших воїнів-захисників, що перебувають у «гарячих точках». Спільними зусиллями ми намагаємося морально та матеріально підтримувати їх. Так, у ЗОШ №27 стартувала чергова акція, організована членами учкому та волонтерами школи,  покликана подарувати крихту святкового настрою бійцям у зоні АТО. Учні виготовляли сувенірники та обереги, сплели ще одну маскувальну сітку, зносили печиво, пасочки та інші  смаколики для солдатів. У шкільній їдальні теж не лишились байдужими – вже неодноразово її працівники випікають смачнючу здобу, яку відправляють з волонтерськими посилками. Цього разу пухкі запашні булочки стали вагомим доповненням до всього, перерахованого вище. Вчителі-волонтери ЗОШ №27 (Ф.Федоришина, В.Кравчук) сформували посилки.

Найприємнішим є те, що «передачі» бійці: це підрозділ «Сапсан», батальйон «Донбас» та кримсько-татарська сотня вже отримали. Мало того – вони прислали фото, де учні нашої школи вже змогли побачити і обереги, які вони слали на Схід, і прочитати щирі слова подяки за таку підтримку. Особливе «Спасибі», воїни висловили Марії Дмитрівні та усім тим, чиї руки дбайливо та з любовю спекли для них просто неймовірно смачні булки!

Я.Соболь, голова комісії Милосердя