День працівників освіти

Жовтень змінив по-літньому теплий зелений вересень. Дерева одяглися у святкове золотаво-багряне вбрання. Традиційно у першу неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято.
   Вже традицією у ЗОШ № 27 стало проведення «Дня дублера». Тож старшокласники мали можливість помінятися місцем з вчителями та адміністрацією та відчути усі «переваги» освітянської праці на собі.
   Так 10-ти класники взяли на себе обв’язки вчителів-предметників, а майбутні випускники 2016-2017 р. – виконували ролі адміністрації школи. Отже, учні мали змогу подивитися на організацію та хід навчально-виховного процесу, так би мовити, зі зворотнього боку.
   По завершенню уроків в актовій залі школи відбулася нарада дублерів та вчителів і адміністрації школи. Відбулося обговорення дня, що пройшов та обмін враженнями. Відзначимо, що жоден з дуденблерів не сказав, що їм було легко. Навпаки – говорили про те, що робота вчителя – надзвичайно важка і потребує багато сил, володіння навчальним матеріалом та … залізних нервів.
    Не менш складною виявилась і робота директора, завучів,педагога-організатора, психолога, секретаря… На завершення старшокласники зазначили, що такий «день дублера» проводити просто необхідно для того, щоб учні могли оцінити титанічну працю вчителів.
   Крім «Дня дублера» для вчителів ЗОШ № 27 учасники гуртка «Клуб старшокласників «Альфа» підготували невеличке експрес-привітання у формі прямого ефіру шкільного радіо «27х7». В «Радіостудію» для інтерв’ю було запрошено випускницю школи. У гумористичній формі вона пригадала найцікавіше із свого життя у школі. Потім прозвучали гумористичні «шкільні новини», а також рубрика «авторська думка». Саме під час цієї радіопередачі зачитувались «SMS»-повідомлення з привітаннями для вчителів-предметників і для інших працівників нашого навчального закладу. Після того, як радіо-ведучі оголосили що «зараз Вас покажуть по радіо» усі присутні в залі мали змогу переглянути кумедний відеоролик «Один день із життя вчителя». Сміялись всі! І на остаток прозвучала вітальна пісня для вчителів, перероблена на мелодію всесвітньо відомого хіта «I want to like free»
    Те, що привітання вдалося, свідчили усмішки на обличчях вчителів та подяки організаторам та ведучим заходу.

Л.Міщук, координатор комісії Дозвілля
В.Жежук, педагог-організатор