Святкуємо «закриття» табору «Веселка»

« Ну от і все, прощатись час настав…» - три тижні цікавого, веселого та активного життя у таборі «Веселка» промайнули, наче 3 дні. Мешканці табору зібралися на останню лінійку. Ніби все, як звичайно, але у повітрі все ж відчуваються сумні нотки. Адже за зміну усі діти табору здружилися і згуртувалися між собою і зі своїми вихователями. Після експрес-сніданку у табірному блоці спостерігалося небувале пожвавлення – адже всі загони сьогодні залишились у таборі, всі вісім – сьогодні немає екскурсій та походів. Зате усі готуються до заключного концерту.

Тож об 11.00 год. прозвучали позивні і святковий концерт присвячений закриттю табірної зміни розпочався. Звучали пісні та вірші, кожен загін представляв свій концертний  номер. А 7-й та 8-й англомовні загони представили цілий блок: відео презентації, пісні та ігри. Спілкувалися включно англійською!!!. Весела динамічна пауза підняла весь зал зі своїх місць і нескінченно довгий імпровізований «потяг», де вагончиками були дітки помандрував по залу під ритмічну музику. Фінальним акордом став виступ переможців міського конкурсу флешмобів «Діти і мир».

А після смачного обіду всі зібралися в актовій залі на дискотеку. Запальні хітові мелодії та пісні так «завели» публіку, що спинити і заспокоїти її було досить важко.  Але все гарне має властивість колись закінчуватися. Тож завершилась зміна і в нашому таборі, і всі попрощалися до осені, коли першовересень знову запросить усіх на шкільне подвіря.

Л.Міщук, керівник прес-клубу