Заходи ЗОШ №27

з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору

Забути це – неможливо.  Зрозуміти – непросто. Згадувати і знати – обов’язково! Щоб пам’ятали…

У ЗОШ №27 пройшло маса заходів у рамках Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. Поетичні хвилини на уроках української  мови  та літератури, тематичні виховні години, історичні уроки пам’яті, інформаційно-пізнавальні лінійки, діяла книжково-ілюстраційна виставка «Голод - 33», інформаційний вісник «Їм дзвони не дзвонили».

Жоден із заходів не залишив байдужими ні учнів, ні вчителів.  До глибини душі вразив учнів 8-9-их класів перегляд фільму «Хлібна гільйотина». При обговоренні кінокартини діти показали, наскільки глибоко живе сьогодні скорбота у наших серцях. Адже ще живі сучасники тих страшних подій.

Не менш емоційно пройшли історичні уроки пам’яті «Голгофа народної смерті» для учнів 10-11-их класів. Адже перегляд відеофільмів «Жнива розпачу» та «Живі» не могли не сколихнути їхню свідомість.

Особливо вразила інформаційно-пізнавальна лінійка для учнів 5-11-их класів «Голодний рік – голодний вік.» Адже після хвилини мовчання, якою вшановували пам'ять жертв голодомору, учні ще кілька хвилин не могли оговтатись. А скільки жаху, болю і здивування було у їхніх широко розкритих очах! Можна сказати, що для кожного із присутніх на лінійці це було справжнє емоційне потрясіння.

21 листопада до школи завітали артисти Рівненської філармонії, які представили літературно-музичну композицію «Свіча пам’яті» .

У п’ятницю 22.11.2013 р. було проведено акцію «Запали свічку», до якої долучилися усі без виключення. Адже у День вшанування пам’яті жертв голодомору 1-ий урок розпочався саме хвилиною мовчання, запаленням свічки, розповідями про голодні 1932-1933 роки.

zosh27 (усі прва захищені)