Заходи ЗОШ №27

з нагоди Дня памяті жертв голодомору

Забути це неможливо.  Зрозуміти непросто. Згадувати і знати обовязково! Щоб памятали

У ЗОШ №27 пройшло маса заходів у рамках Дня памяті жертв голодомору 1932-1933 рр. Поетичні хвилини на уроках української  мови  та літератури, тематичні виховні години, історичні уроки памяті, інформаційно-пізнавальні лінійки, діяла книжково-ілюстраційна виставка Голод - 33, інформаційний вісник Їм дзвони не дзвонили.

Жоден із заходів не залишив байдужими ні учнів, ні вчителів.  До глибини душі вразив учнів 8-9-их класів перегляд фільму Хлібна гільйотина. При обговоренні кінокартини діти показали, наскільки глибоко живе сьогодні скорбота у наших серцях. Адже ще живі сучасники тих страшних подій.

Не менш емоційно пройшли історичні уроки памяті Голгофа народної смерті для учнів 10-11-их класів. Адже перегляд відеофільмів Жнива розпачу та Живі не могли не сколихнути їхню свідомість.

Особливо вразила інформаційно-пізнавальна лінійка для учнів 5-11-их класів Голодний рік голодний вік. Адже після хвилини мовчання, якою вшановували пам'ять жертв голодомору, учні ще кілька хвилин не могли оговтатись. А скільки жаху, болю і здивування було у їхніх широко розкритих очах! Можна сказати, що для кожного із присутніх на лінійці це було справжнє емоційне потрясіння.

21 листопада до школи завітали артисти Рівненської філармонії, які представили літературно-музичну композицію Свіча памяті .

У пятницю 22.11.2013 р. було проведено акцію Запали свічку, до якої долучилися усі без виключення. Адже у День вшанування памяті жертв голодомору 1-ий урок розпочався саме хвилиною мовчання, запаленням свічки, розповідями про голодні 1932-1933 роки.

zosh27 (усі прва захищені)