У ЗОШ №27 гра «Квест» для 7-8-их класів

У рамках Свята школи № 27 було проведено гру «Квест» між 7 та 8 класами. Слід зазначити, що ця гра для наших учнів є традиційною, але завжди сприймається з ентузіазмом і проходить на «ура». У цьогорічному «Квесті» було 6 станцій, які потрібно було відшукати і виконати певні завдання. Та перед цим було оголошення правил та представлення команд. Кожна команда мала свою назву, емблему та девіз. Вже тут учасники проявили творчу уяву та фантазію. Була  навіть команда, яка придумала свою форму й віршований девіз.

Серед завдань на різноманітних станціях ( «Загадкова», «Спортивна», «Концертна», «Ігрова», «Шкільна»…) були творчі, і інтелектуальні, і гумористичні, і спортивні. Так, учасники відгадували загадки, співали пісні, декламували вірші, стрибали, підтягувалися  й виявили свою обізнаність та ерудицію. Кожна з команд докладала максимум зусиль. Але, гра є гра і перемогу здобули кращі із кращих – а це 8-В –І місце. Трішки слабшими були 8-Б та 7-Б ( ІІ місце) і 7-А та 7-В класи ( ІІІ місце).