Гра «Квест» ( 7-8 кл.)

У вівторок 27.10.2015 року у ЗОШ № 27 відбулася популярна нині гра «Квест» для учнів 7-8-их класів, яку організували члени учкому в рамках Тижня школи.  Після 7-го уроку команди від класів зібрались у великій актовій залі, де ведучі пояснили правила гри. Першим завданням було представити команду: назву, емблему та девіз. Потім капітани отримали маршрутні листи. Гравців чекали аж 6 станцій : «Театральна», «Футбольна», «Крихітка», «Спортивна», «Ігрова» та «Весняна», які потрібно було пройти, виконавши різні завдання. Так, учасники змагалися між собою у швидкості, витривалості, ерудованості та винахідливості. Кожна з команд намагалася якнайшвидше подолати дистанцію. Але гра є гра і перемога дісталася команді 8-А класу. А на паралелі 7-их класів – переміг 7-В. Гравців було відзначено грамотами та гучними оплесками.

Педагог-організатор В. Жежук,

керівник прес-клубу Л.Міщук