«Квіти Весни 2014»

У середу, 21 травня, в ЗОШ № 27 відбувся 9-й конкурс дівочої краси та гармонії «Квіти весни». Шестеро конкурсанток ( 10-11 класів) – чарівних, красивих, граційних та розумних змагалися за титул «Міс  Квіти весни – 2014». Дівчата пройшли 5 різних випробувань, у яких вони могли розкрити і свої індивідуальні особливості,  інтелект і таланти.

Нелегко було обрати найкращу – адже всі конкурсантки виявилися напрочуд сильними і рівно трималися протягом усього дійства.  Та журі, у складі якого працювати директор модельної агенції «Арт-Моделз» Н. Кичан  і директор фотостудії «Бліц» А. Деркач та вчителі нашої школи  все ж обрали переможницю. Нею стала учениця 10-Б класу Власюк Іванна. Приз глядацьких симпатій дістався учениці 11-А класу Бур'ян  Анастасії . Решта учасниць отримали дипломи з різними номінаціями, а всі 6 конкурсанток – солодкі призи.

Не обійшлося  без мистецького блоку з піснями і танцями. Тож свято пройшло динамічно цікаво й емоційно.