Загальношкільна лінійка

У понеділок 02 листопада у ЗОШ № 27 пройшли традиційні лінійки, на яких члени учкому підвели підсумки рапортів за жовтень місяць. Нетрадиційним був звіт учениці 11-А класу. Дробецька Влада звітувала про результати організованої нею акції «Допоможи бійцям АТО», тим, хто знаходиться у зоні АТО  ( і жителям, і військовим). Влада розповіла про виконану роботу і продемонстувала кілька відеороликів, у яких солдати дякують усім тим, хто долучився до волонтерського руху, надавав посильну допомогу і руками, і коштом, і продуктами. Ще в одному із відео сюжетів вже волонтери дякують нашим учням за одяг та солодощі, які будуть передані у дві школи міста Камяногірськ.

Насамкінець Влада зачитала подяку, що надійшла із зони АТО у нашу школу. Тож учні могли побачити, що їхні зусилля спрямовані у конкретні місця для конкретних людей, які цінують будь-яку допомогу і вдячні за неї.

Педагог-організатор В.Жежук,

керівник прес-клубу Л.Міщук