Фестиваль асфальтового мистецтва «Ні Війні!»

Осінній дощик щойно змив з асфальту дитячі малюнки попереднього конкурсу на подвірї ЗОШ № 27. Та прийшла черга наступного заходу – фестивалю асфальтового мистецтва «Ні - війні!». І якщо у попередньому конкурсі учасниками були учні  1-4-их класів, то до участі у фестивалі було запрошено 5-10-і класи. І хоч не всі спромоглися долучитися до заходу, подивитись було на що. Усі юні художники творчо підійшли до розкриття теми. Так на асфальті розквітли яскраві квіти та злітали голуби, красувалися державні символи України ( синьо-жовтий прапор, тризуб, вишиваний рушник та кетяги калини), машини з гарматами, що стріляють у небо не снарядами, а різнокольоровими салютами й яскравими квітами. Журі визначили кращі роботи, які було відзначено подяками.

Педагог-організатор В.Жежук,

керівник прес-клубу Л.Міщук