Адміністрація Звіт
про проведення тижня
математики, інформатики, фізики та економіки

Тиждень математики, інформатики, фізики та економіки в Рівненській ЗОШ № 27 І-ІІІ ступенів проходив з 24.02.2020 по 28.02.2020 згідно затвердженого плану.
Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.
    Заходи були спрямовані на:
розвиток творчої фантазії;
логічного мислення;
вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
підвищення інтерес до вивчення математики та інформатики;
розвиток пізнавальної діяльності;
формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Протягом тижня діти розгадували кросворди, приймали участь у виставці газет, вікторинах, конкурсах, позакласних заходах, виступали на конкурсах презентацій з математики, інформатики, економіки та фізики.
    Зокрема, в понеділок вчителем Заяць І.С. було проведено гру з математики «Щасливий випадок» для учнів 9 класів, а Северенчук О. М. разом з учнями 10 класів були активними під час гри «Щасливий біт».
    Вівторок був теж насиченим. Для 6 класу Помнітц С.З. з участю одинадцятикласників провела математичну вікторину. 5 класи були активними у «Математичному експресі», який підготували Зварич Н.Д. Вчителем Шатохіною Г.В. була проведено математична гра-забава «Показуха» для 8 класів. Подорожували країною Інформатика під час гри-вікторини учні 4 класів разом з Якимчук О.В.
   26 лютого 9 класи переглянули фільм «Люди, які змінили світ», який познайомив їх з видатними людьми, що зробили великий внесок у розвиток комп’ютерної техніки та технологій. Також старшокласники витупали зі своїми презентаціями на тему «Досягнення інформаційних технологій». Лагоднюк В.А. провела конкурс презентацій «Пізнання фізики».
    В четвер відбулася гра «Океан інформатики» для учнів 6-В класу, головною була Бондар А.В. Сьомі класи були задіяні у інтелектуальній грі «Еврика» (Зварич Н.Д., Заяць І.С.) та вікторині «Знавці інформатики» (Бондар А.В.). Для шестикласників пройшла інтелектуальна гра «Цікава інформатика» (Якимчук О.В.).
   У п’ятницю Жежук В.В. провела вікторину «Золотий диск» (3 клас) та «Подорож до Комп’ютерленду» (4 клас). 10 та 11 класи підготували презентації та доповіді на теми «Відомі економісти» та «Економіка в моєму житті» (Якимчук О.В.). Стецюк К.С. підготувала конкурс «Юний фізик» для учнів 8 класів.
    Активних учасників та переможців конкурсів нагороджено маленькими сувенірами та хорошими оцінками.
    Тематичний тиждень сприяв розвитку математичної культури учнів, зацікавленості учнів у вивченні предметів та дав змогу провести цікаве, змістовне і корисне дозвілля.

Звіт піклувальної ради
Звіт директора