Благодійна акція «Ми разом»

Час спливає. Ми всі надіємось на те, що прийде час і гібридна, дивна війна на території нашої країни закінчиться.  Та поки цього не сталося, усі ми, хто як може, допомагаємо бійцям, які далеко від своїх домівок і сімей захищають наше життя.

Так, зусиллями наших працівників, які займаються волонтерською діяльністю ( Ворощук К.В. та Кравчук В. М. ) було організовано чергове відправлення допомоги у зону АТО. А конкретно – бійцям 14-й окремій бригаді, що базується у м. Мар’їнка Донецької області. Посилку частково зібрали вчителі ЗОШ № 27, а частково наші активісти-волонтери закупили необхідні продукти на кошти, зібрані небайдужими рівнянами.

До неї увійшли консервації та соління, лікувальне варення, а також цукор, вермішель, чай, кава, сірники та туалетний папір, кетчупи, яблука, цибуля, ковбасні вироби. Адже солдати не мають найнеобхіднішого, а мусять вистояти, обороняючи наше мирне життя. Тож надіємося, що ця невеличка допомога хоч трохи покращить їх перебування на далекому сході.

В.Кравчук, вчитель історії, волонтер,

Л.Міщук, керівник прес-клубу