Олімпійський предметний тиждень з фізичного виховання

Заходи в рамках предметного тижня у ЗОШ №27 розпочалися товариською зустріччю з волейболу між юнаками збірної 10-их та збірною 11-их класів. В запеклій боротьбі перемогла збірна 10-их класів. Захід проводив учитель фізичної культури Кощей Ю.Ф.

Цікавим для учнів 6-7-их класів виявився танцювальний марафон «Стартін», провела захід  учитель фізичної культури Шевчук Н.М.

Першість школи з футболу серед юнаків 8-9-их класів організував учитель Наконечний Ю.В.  Перемогу святкував 8-В клас.

Для учнів 5-их класів учитель Чайка Ж.Л. провела спортивні естафети «Веселі старти». Команди – переможці: 5-В – І м., 5-А – ІІ м., 5-Б – ІІІ м. були нагородженні грамотами.

Завершився олімпійський тиждень традиційним святом для учнів 1-4-их класів «День здоров’я».  Молодші школярі після спільної ранкової зарядки змогли пройти різноманітні спортивні етапи на майданчиках школи. Захід організували Поліщук В.П. та Шевчук Н.М.