Заходи до Дня памяті жертв голодомору та політичних репресій

Ось уже стало традиційним відзначення страшної  дати , пов’язаної  із такою подією в нашій історії, як голодомор 1932-33 р.р. Кожного року оцій осінній холодній порі ми 21 листопада запалюємо «свічку пам’яті», щоб пом’янути і згадати тих, хто загинув у роки страшного геноциду.

У ЗОШ №27 теж не залишилися осторонь ні учні, ні вчителі. Так при вході до навчального закладу можна було побачити  інформаційний вісник: на стендах якого можна було прочитати інформацію про страшні події та переглянути фото, від яких холоне у жилах кров і по тілу біжать мурашки. Починаєш розуміти, що лише незламний народ, народ із дивовижною жагою життя, можна сказати «диво народ», зміг вистояти, вижити і відродитися, наче міфічний птах із попелу.

До уваги учнів 5-11 класів  було представлено тематичні лінійки, підготовлені учнями 9-их класів (Петровська С.З.), у яких демонструвалися відео та документальні матеріали з супутніми коментарями учнів. Вже вкотре озвучувалися страшні статистичні дані про кількість жертв голодомору, розкривалися причини виникнення цього явища та називалися особи, причетні до його організації. У розповідях очевидців звучали моторошні історії про те, як вони виживали і як боролися за життя. Звичайно, після лінійок кожен виходив з єдиною думкою – аби таке не повторилося більш ніколи, і ніде у світі.

Не менш емоційно пройшли уроки історичної пам’яті, що проводили класні керівники на своїх годинах  класного керівника.

Крім того, у шкільному холі діяла виставка стінгазет учнів школи на тему голодомору. Малюнки вражали своєю глибиною та справжнім розумінням цього страшного явища.