Канікули – для дітей, а для  педагогів-робота

Так вже повелося, що очікування свята та приготування до нього є більш хвилюючими та радісними, ніж саме свято. Так ми зустріли Новий 2017 рік вогняного півня і це святкування плавно перейшло у приготування до Різдва. Але, весь педколектив ЗОШ № 27 зібрався у великій актовій залі на чергову педраду – першу у новому році. І хоча тема засідання була досить серйозною - «Роль виховного потенціалу уроку в підвищенні якості навчання і виховання в інформаційному просторі школи» - розпочалася педрада не зовсім серйозно і традиційно. А саме: з жартівливого гумористичного привітання з Новим роком та прийдешніми Різдвяними святами. Так три веселих «куми» побажали усім здоров’я, миру, здійснення найзаповітніших мрій та заколядували разом з колективом.

А далі про серйозне. З основними складовими виховного потенціалу уроку ознайомила  педколектив заступник директора з виховної роботи І. Бачинська.

Продовжили розкривати це важливе питання вчителі, презентуючи матеріали, які висвітлювали виховні можливості уроків у підвищенні якості навчання та виховання в інформаційному просторі школи в різних освітніх галузях («початкова освіта», «мова та література», «природничі дисципліни», «суспільствознавчі дисципліни», «математика та фізика», «технології» та «здоров’я і фізична культура».

На конкретних прикладах педагоги продемонстрували, яку глибоку виховну спрямованість мають зовсім різні і відмінні одне від одного навчальні дисципліни і наскільки важливо правильно визначити виховні завдання кожного уроку та відобразити це у його змісті.

Усі зійшлися до однієї думки: головне покликання вчителя – не навчити свого предмету, а виховати ним дитину, сформувати у ній найкращі людські цінності.

І. Бачинська, заступник директора з навчально-виховної роботи