Подорож  країною Здоров’я

28 вересня 2017 року у ЗОШ №27 у рамках проведення Олімпійського тижня вчитель фізичної культури  Наталія Михайлівна Шевчук провела майстер-клас «Організація масових фізкультурно-оздоровчих заходів» (інтерактивна програма «Подорож  країною Здоровя»). Захід відвідали адміністрація школи та вчителі фізичної культури міста.

Активними помічниками під час проведення Дня здоровя  були студенти РДГУ – майбутні вчителі фізичної культури. Наталія Михайлівна вже не один рік співпрацює з кафедрою ТМФВ РДГУ, поширюючи свій досвід.

Учителі початкових класів організовано вивели учнів на стадіон для проведення ранкової зарядки. Комплекс ритмічної гімнастики для учнів провели студенти 1 курсу(ФВ -1) РДГУ під керівництвом Давидюк І.В.(викладач ритміки та хореографії). Після зарядки класи отримали маршрутні листи «Подорожі країною Здоровя». Було заплановано, що першими вирушать першокласники, на другому уроці – другі класи, на третьому – треті класи, на четвертому уроці  - четверті класи.

Подорож було заплановано по станціях: «Загадкова», «Тунель», «Урожайна», «Баскетбольна», «Пострибайко» та «Ерудиціон». Команди ішли по колу, не зустрічатись на одній станції, та стартували кожен із різної станції.

На «Загадковій» - учні відгадували загадки, пов’язані зі здоров’ям, спортивним інвентарем, видами спорту та пригадували і вивчали приcлів’я про здоровя.

Станція «Тунель» вимагала від школярів навичок долати перешкоди на спортивних спорудах стадіону у заданому напрямку. І тут вони проявили свою силу, спритність та координацію.

На «Урожайній» учні змагались у спритності та швидкості: хто швидше посадить і збере картоплю.

«Баскетбольна» станція дала можливість позмагатись у точності попаданні баскетбольним мячем  у ціль: перші та другі класи – у квадрат, а треті та четверті  - у кошик.

Однією з цікавих станцій стала «Пострибайко». Учні вчились виконувати танок «Лєтка-Єнька», а після вивчення – пройти таким способом певну дистанцію.

На «Ерудиціоні» школярі дізнались про відомих спортсменів, проявили обізнаність у знанні спортивного інвентаря та видів спорту. Також на станції був присутній чемпіон світу з греко-римської боротьби Владислав Кравченко МСМК (студент РДГУ, вихованець ДЮСШ№1), і з яким познайомились діти.

Тож  День здоров’я  зарядив дітей енергією, додав наснаги та позитивних емоцій, зміцнив учнівську дружбу та ще раз нагадав про золоте правило взаємодопомоги!

С.Банькова,

заступник директора