Похід на осінніх канікулах

З 1999 року при Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 працює туристично-краєзнавчий клуб «Пілігрим», який залюбки відвідують учні середньої  та старшої ланки. За часи існування гуртківцями було засвоєно теоретичні і практичні  туристичні навички, проведено десятки туристичних походів Україною та організовано дві подорожі республікою Польща. Стали традиційними походи на осінніх канікулах по Карпатах та на весняних  по Кримських горах. Юні туристи мають у своєму арсеналі підйом на Говерлу, Петрос, Високий Верх, Явірник та інші вершини Карпат, надовго залишаться у пам`яті і кримські вершини Димерджі, Чатир-Даг, Ай-Петрі.

За матеріалами, зібраним під час походів, діти пишуть і захищають наукові роботи МАН, публікують свої матеріали у місцевій періодиці та на Інтернет – сайтах, випускають шкільну фотогазету ««Пілігрим» вирушає у подорож». Випускники клубу продовжують займатись туризмом і після закінчення школи, деякі з них навчаються в Українських вишах за спеціальністю «туризм» для того, щоб продовжити займатись цим професійно у дорослому житті.

Під час осінніх канікул члени туристично-краєзнавчого клубу "Пілігрим" брали участь у туристичному поході по Карпатах Боржавськими полонинами. Відстань від міста Здолбунів до смт. Воловець гуртківці подолалали по потязі Київ-Ужгород. Далі розпочалась пішохідна частина походу. За Воловцем учні розпочали підняття на Боржавську полонину, яке тривало близько чотирьох годин. Табір розбили поблизу закинутої сироварні. Під час основної частини походу було здійснено підняття до вершини Великий Верх та Темнатник.  Такі осінні канікули надовго залишаться у пам`яті дітей.