Десятикласники на святі Мельпомени

Із 22 вересня  2015 р. з гастролями в місто Рівне завітав Черкаський театр імені Тараса Шевченка. Щоправда, черкащани змушені гастролювати Україною, оскільки через пожежу залишилися без приміщення. Та це не вплинуло на якість постановок. І в цьому впевнилися учні нашої школи.

У перший день гастролей, вівторок, учні 10-А класу  ЗОШ №27 (керівник С. Сметаніна) відвідали театр, щоб переглянути виставу "Кайдашева сім'я". Хотілося побачити на сцені героїв, про яких щойно дискутували під час уроків української літератури, порівняти своє бачення цього твору із режисерським. І всі залишилися задоволені постановкою цього твору. Актори зіграли дуже майстерно! Багато пісень ( навіть уривки із тексту покладені на музику!) та знахідок режисера були родзинками вистави. Кожен з учнів ще раз упевнився, що дріб’язковість та егоїзм руйнують людські стосунки.

Глядацька зала була вщерть заповнена, і дуже приємно, що й  десятикласники нашої школи долучилися до цього свята Мельпомени.