Гра «Показуха»

У рамках святкувань Тижня школи з нагоди 23-річчя ЗОШ № 27 членами учкому для паралелі 5-6 класів було проведено розважальну гру «Показуха». Учасниками гри були дві збірні команди:  учні 5-их та 6-их класів. Проходила розвага у 4 тури. У першому – команди без жодного слова, а лише за допомогою міміки та жестів представляли одна одній свою назву.

У ІІ турі – змагалися між собою капітани: така собі незвична дуель у якій переміг той, хто найкраще показав загадане слово для суперника ( ці слова «фізкультура» і «математика» - завдання від журі).

У ІІІ турі капітани працювали вже з командами: кожна з команд придумувала певне слово на шкільну тематику, капітани «пошепки» ними обмінювалися, а тоді кожен із них показував слово від суперників своїй команді, бали отримувала команда, яка відгадала це слово.

А от IY тур полягав у тому , що на 2 стендах було написано по 10 слів  ( назви шкільних предметів). Капітани стають за стендами і кожен з них жестами намагається пояснити кожне із слів своїй команді ( ніхто з учасників, крім капітанів цих слів не бачить).

Зайвим було говорити, що основною емоцією від гри був сміх. Без зайвих оповідей зазначимо, що перемога у грі дісталася команді шестикласників. Саме вони виявилися найкращими «показушниками» в ігровому контексті цього слова.