Візит гостей із Польщі

27.02.2015 р. у Рівненську загальноосвітню школу  І-ІІІ ст. №27 завітала польська делегація. Гостей зустрічав весь колектив нашої школи. За давнім звичаєм українців,  дорогих гостей зустрічають хлібом-сіллю. Хліб-сіль на вишиваному рушникові і пісня «Ой зелене жито, зелене»  у «живому виконанні» (до речі, один куплет пролунав польською мовою) викликали позитивні емоції і щирі посмішки на обличчях наших гостей із дружньої Польщі.

Крім того, прозвучали віршовані слова вітання українською і польською мовами, у відповідь на які поляки тепло подякували, вручили сувеніри і запрошення для візиту до Польщі. Після того делегації було запропоновано екскурсію по школі, під час якої гості мали можливість оглянути навчальні кабінети, центри дозвілля для учнів, спортивну та актову зали, плавбасейн; поспілкуватись із вчителями.