Свято Миколая у початковій школі

Якщо запитати у дітей, за що вони люблять зиму, то відповідь буде майже однаковою – за свята, Новий рік та подарунки. І першим великим та радісним святом є 19 грудня – день Святого Миколая. Саме до нього наші дітки пишуть свої листи з проханням про омріяні подарунки. Але кожен з них знає, що лише добрим та слухняним діткам Микола-Чудотворець приносить те, про що вони просять. Тому не дивно, що до дня Святого Миколая відбувається маса заходів: благодійних та мистецьких акцій, концертів та казково-розважальних дійств.

Так 19 грудня початкова школа  ЗОШ №27 представила два неповнорні казково-пізнавальні дійства. Для учнів 1-их класів підготувала захід В.Василишина з 1-Б класом, а для 3-іх класів – 3-В (Л. Панас). І дітки і їх класні керівники попрацювали на славу. Кожен із заходів був яскравим і цікавим. Були тут злі і добрі герої: баба Яга, віхола, Снігова королева, чорти (які чинили перешкоди приходу Святого Миколая, намагалися вкрасти подарунки тощо), а також фея, добрі янголи, слухняні дітки та сам Миколай. Цікавим було те, що у ході дійства розкривалась історія виникнення свята та історія життя хлопчика Миколи, який і став завдяки своїм вчинкам та вірі Миколою-Чудотворцем. На завершення додамо, що як і в кожній казці, добро перемогло, зло – було покаране, а усі слухняні дітки отримали подарунки від Святого Миколая.

В.Жежук, педагог-організатор