Свято знань і талантів

Такий незвичний  вернісаж

У школі влаштували в нас!

Але картин тут не побачить –

Тут особистості одні…

Саме такими словами розпочиналася традиційна шкільна щорічна урочистість, присвячена вшануванню і вчителів і учнів, які вчаться і працюють, прославляючи свою рідну ЗОШ № 27, і дають можливість тримати перші місця у різноманітних рейтингах. Це – вчителі-авангардисти, учні-переможці різного рівня предметних олімпіад, учасників МАНу та різноманітних турнірів, конкурсів як інтелектуальних, так і творчих.

Отож, 24 травня велика актова зала нашого навчального закладу була переповнена: учні, вчителі, батьки та родичі лауреатів – ті, хто прийшли підтримати своїх дітей та порадіти їх успіхам.

Нагородження відбувалося у багатьох номінаціях. Номінанти отримували подяки та грамоти, солодкі призи, а також статуетки спеціального зразка, а представники парку сімейного відпочинку «Скай-ап» вручили найкращим учням «золоті квитки».

Щоб зробити свято цікавим і яскравішим, у програмі були виступи шкільних хореографічних колективів та переможців фестивалю учнівської творчості «Надія».

Розпочав свято вітальним словом господар великого шкільного дому – директор Харів Б.Я. Саме на нього та заступника директора з навчально-виховної роботи Банькову С.В. і педагога-організатора Жежук В.В. було покладено місію нагородження.

Організатори заходу намагалися врахувати усі досягнення і не випустити з поля зору жодної дитини: нагороджували інтелектуалів, спортсменів, театралів, художників, поетів та декламаторів, танцюристів та тих, кого можна назвати «умілі руки».

Про те, що наша школа дійсно є багата на таланти, свідчить і колективне фото усіх переможців, яке було зроблено по завершенню офіційної урочистої частини.

В.Жежук, педагог-організатор