Свято талантів у 2-В кл.

Наша ЗОШ №27 багата на різноманітні позакласні заходи, у яких беруть участь, як старша, так і початкова школа. От у 2-В класі (Юхимець Л.А.) пройшла справжня родинна зустріч – «Свято талантів». На захід зібралися дітки, батьки та родичі (тьоті, хрещені, бабусі…). Після вступного слова вчительки на класну «сцену» вийшли маленькі ведучі, які, власне, і розпочали «парад» талантів.

Всім відомо, що кожна дитина талановита по-своєму: хтось малює, хтось танцює, хтось – співає, а хтось – гарно декламує вірші тощо… Але хтось розвиває своє обдарування, а хтось його нехтує. І щоб цього не сталося – слід вивчити цей талант і допомогти йому розвиватися…

З цією метою і було влаштовано наш захід. Тут кожен мав можливість себе проявити: у класі було організовано виставку дитячих робіт (малюнки, оригамі, картини із соломки, сувеніри (вази, квіткові горщики тощо),  штучні квіти), яку могли роздивитися усі бажаючі. Пізніше кожен юний майстер чи художник розповів про своє захоплення (це, доречі, була номінація «Умілі рученята»).

Наступними виступили спортсмени - футболісти, плавці та ті, хто займається східними єдиноборствами. Далі – на імпровізовану сцену вийшли декламатори, а тоді – танцюристи. Цікаво, що вже у 2 класі деякі з них мають відзнаки та нагороди за участь у змаганнях з хореографії. Глядачі мали змогу подивитись і бальні танці, і сучасні.

Окрасою вечора став пісенний «квінтет» сім’ї Санько – вони всі разом виконали пісню «Це моя сім’я…». Крім групового виконання, увазі глядачів було запропоновано ще і «сольні» виступи – співали дівчатка (хтось – з музичним супроводом, а хтось – аккапельно). Саме  виступи «співаків» і стали гарним завершенням зустрічі. Після цього усі учасники мали змогу підкріпитися смачним чаєм з печивом.

Свято талантів завершилося, залишивши по собі лише позитивні емоції. Батьки ще більше згуртувалися і поріднилися, кожен дізнався щось нове про своїх діток, дітки теж дізналися про таланти та захоплення один одного, а також навчилися бути впевненішими у собі та поважати своїх однокласників.

Л.Міщук, мама учениці 2-В класу

Звіт піклувальної ради