Фестиваль юних талантів

«Тобі Україно, присвячуємо»

Яскравою подією для початкової школи стало проведення у ЗОШ №27 фестивалю юних талантів «Тобі, Україно, присвячуємо». Захід мав глибоке патріотичне навантаження. Більшість номерів відрізнялися національною тематикою. Дітки робили інсценізації віршів, декламували вірші, співали пісні про Україну, розігрували сценки, де були представлені національні традиції.

Зазначимо, що долучилися до заходу учні 2-4 класів. З того, що показували учні було видно величезну роботу і класоводів, і діток, і батьків. Така співпраця стала запорукою успішних виступів.

Крім яскраво виражених патріотичних номерів були виступи юних гімнастів і танцюристів, а також співаків і акторів.

Підсумовуючи все побачене і почуте, можна з упевненістю сказати, що в нашій школі навчаються дуже творчі і талановиті діти. І дуже важливим є проведення подібних заходів навіть у такий складний для нашої країни час.