День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників

Завершується ще один навчальний рік. А це означає, що вже потрібно починати думати про наступний. Тож, у нашій ЗОШ №27 25.04.2017 р. відбулися батьківські збори для батьків майбутніх першокласників – потенційних учнів нашої школи.

Тож на 17.30 у великій актовій залі вже було досить людно. Як годиться, гостей привітав господар великого шкільного дому – директор Харів Б.Я.  Він коротко розповів про школу, її історію та найбільші здобутки.

Після цього усім присутнім було запропоновано перегляд невеличкого концерту, який підготували учасники гуртків мистецького спрямування. І дарма, що номери в основному представляли наймолодші «гуртківці» - учні 1-4-их класів, можна сказати, що захід мав неабиякий успіх. Про це свідчили бурхливі оплески глядацької аудиторії.  У програмі концерту звучали пісні, вірші . Та вершиною і яскравою крапкою став виступ старшої групи одного із шкільних хореографічних колективів – танець «Святковий гопак».

В той час, коли заступник директора у початковій школі Бачинська І.М. знайомила батьків із різними системами навчання учнів початкових класів, для майбутніх першокласників були організовані заняття: хлопчиків забрала вчитель фізкультури Шевчук Н.М., яка провела естафету, а дівчатка виготовляли святковий букет разом з керівником гуртка Огородник І.М.

Тож, можемо висловити надію, що день відкритих дверей у нашому навчальному закладі пройшов вдало, у чому ми зможемо переконатися вже наступної осені.

В.Жежук, педагог-організатор