Вручення свідоцтв девятикласникам

У понеділок 12.06.2017 р. у ЗОШ № 27 відбулася урочиста подія – вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам основної школи. У святковому залі зібралися вчителі, батьки та гості. Після вітальних слів директора школи Харіва Б.Я. випускники дев’ятикласники по черзі виходили на сцену, отримували свідоцтва, подяки за активну участь у громадському житті школи та класу. Перед тим четверо учнів отримали свідоцтва «з відзнакою». Для випускників та  усіх присутніх лунали пісні у виконанні вихованців вокальної студії «Золотий мікрофон» під керівництвом Марчак О.В., а також пісня у виконанні випускниці 9-В класу.  Крім того, мистецькими дарунками стали і хореографічні композиції від учасників танцювальних колективів «Оксамит» та «Любава», під керівництвом Гордієнко Г.В. та Лук’янчук Л.А.

Звичайно, лунали подяки та оплески і на честь класних керівників, і на честь перших вчителів-класоводів, і для усіх інших вчителів, що упродовж стількох років «сіяли» у душах теперішніх дев’ятикласників «мудре, добре та вічне»…Особливо зворушливо звучали і слова батьків випускників, які відзначили перший рубіж на шляху до дорослого життя своїх дітей.

Тож тепер кожен із них має зробити свій вибір вступати до інших навчальних закладів, чи продовжити навчання у 10-му класі ЗОШ № 27.

В.Жежук, педагог-організатор