Випускний бал у ЗОШ№27

Як і у всіх українських школах, 28.05.2016р.  відшумів випускний бал і у стінах ЗОШ№ 27. Залишили «альма-матер» 42 випускники.

Щороку церемонія вручення атестатів у нашій школі проходить в особливій атмосфері - урочисто, з виступами та концертними номерами. Не став виключенням і цьогорічний захід. Прекрасний  дует ведучих - Матюшенко Оксана Вікторівна та минулорічний  випускник ( нині студент ЛНУ ім. Франка) Гордіенко Віталій. Пісні та танці від шкільних хореографічної студії «Оксамит» та вокального гуртка «Золотий мікрофон», фільми-презентації 11-А та 11-Б класів, виступи випускників – все це створило особливу родину атмосферу. Феєричною «крапкою»  став виступ випускників 2015 року, нинішніх студентів Забегаліної Дарини, Власюк Іванни , Мочарської Валерії та Гордієнка Віталія.  Їхні студентські жарти веселили до сліз і глядачів, і випускників і адміністрацію. Та все гарне має властивість закінчуватись. Завершився і випускний вечір, відкрилися двері рідної школи, яка 11 років була для випускників другою домівкою. Тож, у добру путь, молоді, юні, веселі, сміливі та творчі!  І нехай Вам щастить.

Л.Міщук, керівник прес-клубу,

В.Жежук, педагог-організатор