Завершення Тижня школи

Збіг непомітно тематичний Тиждень у ЗОШ №27, кожен день якого був насичений цікавими подіями та заходами. І ось п’ятниця – останній робочий день. Саме на п’ятницю заплановано було дві грандіозні події. Одна з них – масштабний творчий проект-акція «Картина одного дня» «Створення колективного панно «Україна - моя країна», який організували члени учкому Шанюк Таня та Манелюк Аліна. У його реалізації брали участь учні 7-10-их класів. Зміст проекту наступний – школярам було запропоновано величезне панно з 4-их «ватманських» листів, на якому – контури географічної карти України та всіх її областей. Кожен клас отримав індивідуальне завдання – розмалювати «свою» область. Зазначимо, що кожен клас підійшов досить творчо до реалізації цього завдання: позначали міста – обласні центри, зображали герби міст, архітектурні пам’ятки, відомі культові споруди, об’єкти, завдяки яким та чи інша область є відомою в Україні, чи, навіть, світі (як от поліський бурштин та базальтові стовпи, криворіжські «каньйони» та червоні озера тощо…). У кінці робочого дня це величне панно було вивішене у шкільному фойє – тепер усі мали можливість оцінити внесок кожного класу у створення цього колективного грандіозного «шедевру».

Ще однією знаменною подією стала розважальна програма для старшокласників 8-11 класів. До її організації теж залучилися самі учні – підібрали музичне оформлення, допомагали налаштовувати апаратуру. О 17.00 год. бажаючі потанцювати та розважатись почали сходитись до школи. Пильні чергові слідкували за тим, щоб всі учасники були у належному настрої та дискотека пройшла без чп. Тож все пройшло спокійно: хто – танцював і відривався на «повну», а хто – просто спілкувався. Так, чи інакше,  шкільна дискотека – це хороша альтернатива вічному сидінню у соціальних мережах.

Тож святкування шкільного ювілею та Тиждень школи завершився. І нам лишається з нетерпінням чекати наступного року, наступного «Тижня школи» та нових проектів і ідей його проведення.

К.Меліх, голова учкому