Перший день роботи табору Веселка

Прекрасний теплий сонячний ранок 29 травня. Все сприяє гарному настрою на чудовий день. Пришкільний табір Веселка ЗОШ №27 розпочинає свою роботу .

Загальний збір усіх мешканців табору відбувся, як завжди, на стадіоні.

По тому і діти і вихователі розійшлися по своїх загонах. Оскільки наш табір має яскраву і лаконічну назву Веселка, то кожен день перебування у ньому теж має бути яскравим. Тож, кожен день у нас буде мати свій колір за кольорами райдуги. Понеділок у нас був червоний. Відповідно , і дітки і вихователі прийшли в одязі, де переважав саме червоний колір.

Крім того, після зустрічей у загонах на 11.30 усі бажаючі мали змогу відвідати виступ Рівненської обласної філармонії Подорож у країну Мультляндію.

А по обіді у великій актовій залі відбулася зональна дискотека де кожен міг відірватися на повну.

Перший табірний день пройшов надзвичайно швидко. Всі незчулися, як вже потрібно було шикуватися на підсумкову лінійку. Батьки та рідні вже з нетерпінням чекали своїх діток, аби розпитати про перший день.

За результатами своєрідного екзот-полу можна сказати, що більшості діток переший день перебування у пришкільному таборі сподобався! Тож, будемо надіятись, так буде і далі.

Л.Міщук, керівник прес-клубу