Рівненський ліцей №27 Рівненської міської ради

Головна Новини Досягнення Розклади Оголошення

 

Адміністрація

18.05.2024

17 травня 2024 року у Рівненському ліцеї№27 у рамках "Тижня безпеки дорожнього руху" проведено єдиний національний урок "Безпечна дорога додому". Ліцеїсти переглядали відеофільми про безпеку на дорозі, "Безпечна дорога додому: особливості дорожнього руху велосипедистів та на електросамокатах", взяли участь в онлайн-квестах "Правила дорожнього руху", провели бесіди-вікторини по правилах дорожнього руху і малювали малюнки та у вестибюлі розмістили дитячі роботи на тему дорожнього руху (катання на велосипедах, скейтах), члени учнівського самоврядування оновили куточок з безпеки дорожнього руху.

17.05.2024

День вишиванки у Рівненському ліцеї №27

Детальніше

 

13.05.2024

Сенс учнівського самоврядування в сучасній, демократичній школі полягає не в управлінні одних дітей іншими, а в навчанні всіх дітей основам демократичних відносин у суспільстві, у навчанні їх керувати собою, своїм життям в колективі. У квітні-травня у Рівненському ліцеї №27 перед педагогічно-учнівським колективом стояло важливе завдання. Ми обирали лідера нашого ліцею. Людину, яка посяде почесне місце Голови учкому та очолить шкільне самоврядування. Лідера, який здатний очолити групу для вирішення конкретних завдань, самостійний у прийнятті рішень і готовий нести відповідальність за їх наслідки. Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень ліцею 8-11 класів , який має авторитет у класі та ліцеї. Активним виборчим правом були наділені учні 5-11 класів та педагоги школи. Свої кандидатури на посаду Голови учнівського комітету подали дві учениці – Дедух Дарія, 9-Г та Максименко Вероніка, 10-Б клас. Протягом місяця кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

Детальніше

 

09.05.2024

Багато років тому була встановлена традиція святкування Дня Європи для відзначення досягнутих миру і єдності. Сьогодні єдність на нашому континенті наближає нас до святкування першого дня нашого миру. 9 травня ми шануємо нашу історичну єдність - єдність всіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. День Європи в Україні тепер щороку відзначають 9 травня.

Детальніше

09.05.2024

 8 травня 2024 року у Рівненському ліцеї №27 відбулись передвиборчі дебати кандидаток на пост Голови учнівського самоврядування.

 Де було підведено підсумки роботи учнівського самоврядування за 2023-2024 н.рік. Дві кандидатки Максименко Вероніка, 10-Б і Дедух Дар'я, 9-Г представили свої програми та відповіли на запитання представників класних самоврядувань 5-11 класів.

 Побажаємо обом дівчаткам удачі на виборах, які відбудуться 10 травня.

Детальніше

02.05.2024

#Великдень2024

Завершився Великодній тиждень у Рівненському ліцеї №27 благодійним Великоднім ярмарком на підтримку ЗСУ.

На ярмарку ми зібрали 77615 грн. З них 4350 грн. учні 2-Г передали на ремонт придбаного автомобіля для військових, а 4025 грн. учні 10-Б класу задонатили на дрон.

У нас лишилось 69240 грн. Тому звернулись до батьків військових, можливо хто з них має нагальну потребу в дронах чи іншому спорядженні.

Детальніше

02.05.2024

#Великдень2024

В переддень Великодня у Рівненському ліцеї пройшли ряд заходів. Учні долучитиль до ініціативи Анна Киричук Полюхович, мами учениці 10-Б класу, яка є активною волонтеркою

Благодійного фонду «Броня нації» з нагоди Великодня «ВЕЛИКДЕНЬ РАЗОМ» та спільними зусиллями підготували великодні подарунки для наших захисників, які щодня віддано та хоробро боряться за наше майбутнє! До посилки входили різні корисні речі: фасовані фруктово-горіхові суміші, консерви в жестяній тарі, їжа швидкого приготування, крупи, макарони, чай, кава, цукор, солодощі, засоби гігієни: сухий душ, вологі та сухі серветки, пасти та щітки для чищення зубів, гель для душу, мило, шампунь, засоби для бриття. Також, до подарунку поклали листи вдячності, листівки з теплими побажаннями та надихаючі малюнки.

Детальніше

02.05.2024

#Великдень2024

Тематичний Великодній тиждень у Рівненському ліцеї №27 розпочався із створення Великоднього панно "Великодній кошик", де учні 5-8 класів наповнювали його арт-смаколиками. Поряд мали можливість побачити пасхальні ілюстрації учнів 5-7 класів. Дітки 1-4 класів виготовляли паперові писанки та вивішували їх на символічному дереві. А старшокласники традиційно прикрасили шкільне подвір'я дерев'яними писанками. У середу долучилися до благодійної справи - передали 20 пасочок від працівників їдальні для наших захисників.

Слава ЗСУ!!!

Детальніше

01.05.2024

Пам’ять…Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…. Вона ніколи не згасне! Пам’ять про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю. Скільки б часу не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з війни. Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі. Випускники нашого закладу теж пішли на війну та віддали своє життя, захищаючи нашу країну. Один із них Кулик Олександр, випускник 201к року, у якого була мрія, встановити тренажери на території рідної школи. 30 квітня 2024 року в нашому ліцеї ми відкрили тренажерний майданчик, створення якого зініціювала мама Героя України Кулика Олександра, випускника нашої 27 школи. Тренажери встановлені за кошти Кулик Людмили Володимирівни. Олександр загинув як герой, захищаючи свою державу. Ми гордимося його подвигом, у наших серцях вічно буде жити пам'ять про нього. Допоки житимемо ми, житиме і пам'ять про всіх наших Героїв!

Детальніше

24.04.2024

Вогонь має два обличчя. Він буває і другом,і ворогом. Лише коли людина приборкала вогонь, її життя змінилось. Життя без вогню неможливе на землі. Але коли він виходить з від контролю людини, вогонь може знищити міста і села, будинки, ліси, урожаї, все, що зустрінеться на його шляху. Пожежі - це страшне лихо, що може загрожувати знищенню майже цілих континентів. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Досвід доводить, що саме одна з десяти пожеж в Україні – виникає саме з вини дошкільників та молодших школярів. Такий стан справ вимагає пильної уваги до цієї проблеми у початковій школі. Основним завданням стає підготовка дітей до розв’язання складних життєвих ситуацій та загроз, навчити їх захищати себе від небезпеки, запобігати дитячому травматизму, закріплювати знання про небезпечність вогню та пустощі з ним.

Детальніше

23.04.2024

20 квітня - День довкілля. Головна мета свята – підвищення рівня свідомості в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища. Щорічно екологи закликають всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику, висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках, озелененні територій. Тому члени учнівського самоврядування під керівництвом кандидатки на Голову учкому Дедух Дар'ї долучились до акції озеленення і висадили кущі та квіти на пришкільній ділянці.

Детальніше

20.04.2024

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема всього світу. Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість. Тому у Рівненському ліцеї №27 з 15 по 19 квітня проходив Тиждень протидії булінгу. У 5-Д, 6-Б, 6-Г, 8-Г, 9-А, 10-А класах вчителі провели години спілкування "Стоп - булінг" , "Що таке кібербулінг" з переглядом та обговоренням фільмів. У 5-Г класі - годину спілкування "Стоп, булінг!" (перегляд та обговорення відеороликів "Булінг у школі", "Кібербулінг. Як убезпечити себе", та виробили поради "Як не стати жертвою булінгу") Педагог-організатор В.Жежук підготувала відеосюжети для 1-4 класів "Як боротися з булінгом", для 5-7 класів "Булінг у школі", для 8-11 "Кібербулінг. Як себе убезпечити". Учнівське самоврядування на чолі з педагогом-організатором О.Жежук упродоаж тижня створювали панно "STOP БУЛІНГ", до якого долучились учні 2-Б, 2-В, 3-Г, 4-В, 5-А, 5-Б, 5-Г, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-В, 9-Б, 9-В,10-А класів. Сподіваємось, діти зробили певні висновки, і таких вчинків, як булінг, не буде в нашому закладі.

Докладніше

 

18.04.2024

18 квітня Міжнародний день пам’яток та визначних місць. Завдання цього свята – ще раз нагадати світовому суспільству про різноманіття культурної спадщини створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства, її вразливість та необхідність збереження для майбутніх поколінь.

В Україні цей день має назву − День пам’яток історії та культури. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам'ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію чи особистість. У кожному регіоні є свої визначні пам'ятки − перлини української землі. Це справжній скарб, наша гордість і надбання. До наших днів збереглися середньовічні фортеці, палаци та садиби, стародавні монастирі та храми (у деяких з них і понині проводяться служби), багато інших унікальних архітектурних витворів мистецтва, що навіки прославили своїх майстрів.

 Рівненщина, не виняток, вона сповнена своїми дивами, несказанно багата на культурні пам'ятники та різні історичні визначні місця, але чи буде у наших нащадків можливість помилуватися ними, доторкнутися до минулого, цілком залежить від нас.

Поринути у цей дивовижний історичний світ допомогли роботи учнів 5-7 класів Рівненського ліцею №27, які під керівництвом педагога-організатора Олександра Жежука намагались зобразити історичну пам’ятку за допомогою пензлика чи олівця.

Вивчайте, гордіться та бережіть свою історію! Подорожуючи по своїй землі, ми відкриємо для себе багато нового і цікавого.

 

17.04.2024

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони. Це професійне свято тих, хто присвятив себе порятунку людського життя. Пожежник-рятувальник – це вже не професія, це спосіб життя, адже постійно перебуваєш в очікуванні тривоги. Це люди, які щодня ризикують життям, щоб захищати інших та майно від небезпечної стихії. Цей день є не лише вшануванням їх подвигів, але й нагадуванням про важливість пожежної безпеки. З першого дня війни і до сьогодні співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій по всій Україні ліквідували понад 10 тисяч пожеж та надзвичайних ситуацій, врятували тисячі людей. Деякі – ціною власного життя. Це свято є символічним актом визнання героїчного внеску цих людей у збереження життів та боротьби із стихіями. Учнівське самоврядування Рівненського ліцею №27 організувало арт-майстерню "Пожежник-рятівник".

 

11.04.2024

#Дні_сталої_енергії З метою популяризації енергозбереження, виховання бережного ставлення до використання ресурсів у Рівненський ліцей N27 було проведено виставки плакатів та виробі "Мій Еко Дім" (5-Д, 7-А); виставка виробів "Друге життя побутових відходів" (5-6 кл); учні 9-А та 9-Г класів переглянули та обговорили "Екологічні проблеми та їх розв'язання", у 7-Б класі дітки подивились соціальний ролик про сортування сміття та обговорили сьогоднішні проблеми та реалії сортування сміття. Учні 6-В класу встановили застосунок в мобільному телефоні "Сортуй" та провели онлайн -подорож з помічником, адже застосунок рятує від довгих вагань біля контейнерів, розповідає, як підготувати вторсировину для переробки і вказує шлях до найближчої станції сортування. А учні 5-А класу переглянули та обговорили тему "Друге життя побутових відходів", а дівчатка продемонстрували показ еколологічних костюмів "Еко мода".

Детальніше

09.04.2024

В УКРАЇНІ ДІЯТИМЕ НОВИЙ ПОКРАЩЕНИЙ ПРОЕКТ З КІБЕРБЕЗПЕКИ BRAMA (БРАМА)

Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Наші цілі:

• Знищення російських осередків в Інтернеті

• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі

• Протидія наркотикам та шахрайству

• І Навчання та тренінги з кібергігієни

• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни

• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

https://t.me/+MlUQhPfD3e43MTli

 Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». Що ми пропонуємо учасникам:

1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;

2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долученості до масового надсилання скарг;

3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;

4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;

5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у паш медіапростір. Станом на січень 2024 року учасниками спільноти заблоковано понад 26 тисяч джерел поширення неприйнятного контенту. Як видно із статистики - роботи ще багато і ми потребуємо допомоги нових небайдужих і активних учасників. Якщо ти не можеш донатити своїми силами або фінансами, то ти можеш донатити свій час!

16.03.2024

#В_наших_серцях_назавжди

  Доброволець… У цьому слові – правда і сила, міць, героїзм, незламність, непоборність, нездоланність… А ще – добро і воля!

  Щороку 14 березня в нашій державі відзначають День українського добровольця – людини, яка з власної волі стала на захист нашої країни. Чоловіки й жінки з доброї волі вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

  Коли 24 лютого 2022 року вороги напали на нашу країну, тисячі добровольців, справжніх патріотів, відразу доєдналися до лав ЗСУ та територіальної оборони. Нині добровольцем став увесь український народ: хтось воює на передовій, хтось волонтерить, хтось донатить на дрони, хтось пече, варить чи плете сітки, а хтось готується стати до лав захисників завтра…

Детальніше

 

05.04.2024

Завершився ІІ фестивальний день "Школа має талант", в якому брали участь учні 7-11 класів. Дякуємо усім, хто показав свій талант. А їх сьогодні було аж 13. І в кожній номінації діти отримали практично всі перші місця. Конкурсантам до дипломів вручили подарунки, придбані за благодійні внески батьківської спільноти ГО "Наша школа -27". Ми завдячуємо нашим захисникам, за можливість проводити такі заходи в тиші.

Детальніше

04.04.2024

"Школа має талант" Під такою назвою у Рівненському ліцеї №27 3 квітня 2024 року розпочався 1 день фестивалю-конкурсу мистецтв. Цей день був особливим, тому що ми вперше за роки пандемії та воєнного стану в країні організували зустріч творчих, талановитих дітей, де ми змогли отримати позитивні та неповторні емоції від різних проявів дитячих талантів, де кожен міг відчути себе зіркою, де кожен зміг бути щасливим. А за весь цей позитив, за можливість дарувати один одному посмішку ми завдячуємо нашим захисникам, які щодня боронять нашу країну від ординської навали, часто ціною власного життя та здоров'я вони забезпечують мир та спокій. На сьогоднішньому фестивалі показали свої таланти 32 учні 5-6 класів. Конкурсанти змагалися у шести номінаціях: Золотий голос, Танцюють кращі, Віртуози, Золоті ручки, Образотворче мистецтво, Спортивне мистецтво.

Детальніше

 

13.03.2024

У середу, 13 березня 2024 р. в Рівненському ліцеї №27 до Дня українського добровольця (14 березня) відбувся благодійний ярмарок. Як завжди, діти продавали різноманітний спектр смаколиків: домашнє печиво, желе, вафельні тортики, круасани,магазинні солодощі тощо. Не бракувало й виробів ручної роботи: картини, вишивки, мило, прикраси із бісеру тощо. Виручені кошти буде передано добровольцю батальйону госпітальєри Тимчині Ігорю (Тіму) на ремонт медичного автомобіля та добровольчому українському корпусу (ДУК) в особі Віктора. А всього зібрано було 61264 гривні, зокрема наш 10-А поповнив цю суму на 2150 гривень. За що вам, діти, дякуємо! Звісно, сума не була б такою вагомою, якби не пожертви батьків та дітей у благодійну скриньку! Тому щиро вдячні усім донаторам за небайдужість та милосердя! Дякуємо захисникам за спокійний день! С.Сметаніна, класний керівник 10-А.

Детальніше

11.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 Заходи з нагоди вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка завершилися у ліцеї №27 «Шевченківською світлицею». На захід завітали учні 6-их та 11-их класів. Школярі розгорнули «Кобзар»… Вони почули уже відомі вірші Кобзаря та відкрили для себе нові. Активно взяли участь у грі «Так, ні». Зрозуміли актуальність слів поета. Музичні твори, підсилені словом Кобзаря, нікого не залишили байдужими. Ліцеїсти переконалися, що Шевченко та його твори – це наша мужність, сила, незламність та свобода. На проведення заходу надихнула своїх вихованців учитель Цехместрук Ніна Степанівна.

Детальніше

11.03.2024

Сьогодні учні 11-А класу провели цікавий експрес-урок для учнів 5-А і 5-Б класів. Молодші школярі мали змогу ближче познайомитися із творчістю Тараса Григоровича , розвʼязати мовні задачі та навіть заспівати один із віршів Кобзаря . Вкінці конкурсів журі оголосили переможців, проте солодкі подарунки отримали усі. Сподіваємось , що дітям сподобався цей день і вони в майбутньому будуть цікавитися творчістю Тараса Шевченка. Не забуваймо слова нашого великого Кобзаря використовуймо,кожну можливість краще вивчити його творчість:

Учітеся , читайте,

І чужому навчайтесь,

Й свого не цурайтесь.

(Т.Шевченко)

Детальніше

10.03.2024

Здається, кращого немає нічого в Бога, як Дніпро та наша славная країна…( Тарас Шевченко) Колаж тематичних куточків до Шевченківських днів у кабінетах української мови та літератури в ліцеї 27.

Детальніше

 

08.03.2024

Доброволець... У цьому слові - правда і сила, міць, героїзм, незламність, непоборність, нездоланність... А ще - добро і воля! Нині добровольцем став весь український народ. Сьогодні учні Рівненського ліцею №27 мали нагоду зустрітися з одним із добровольців: випускником нашого закладу, учителем історії, керівником театральної студії Омега, депутатом міської ради, учасником бойових дій в зоні АТО/ООС і російсько-української війни та батьком учнів ліцею Тарас Обоїста . Щиро віримо у Велику Перемогу українського народу! Дякуємо Богу і ЗСУ, що сьогодні маємо можливість навчатися, працювати і хоча б інколи, попри все, отримувати позитивні емоції.

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

Сьогодні учні 9-Б класу завітали до учнів 3-Б, 5-Б та 5-Д класів із цікавою інформацією про Тараса Шевченка. Зустріч проходила в теплій, невимушеній атмосфері. Діти переглянули відеосюжет про Кобзаря, пограли в гру "Так-Ні", провели вікторину " Я і Шевченко"; звучали вірші поета. Безпосередність третьо-і п'тикласників, їхня обізнаність із життям Тараса Шевченка приємно вразила дев'ятикласників. Л.Коверзнєва, учитель укр мови та літератури

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 10-A клас, квест до Шевченківських днів в обласній науковій бібліотеці та екскурсія книгозбірнею. С.Сметаніна, учитель укр. мови та літератури.

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 У Рівненському ліцеї №27 упродовж тижня діє виставка малюнків "Шевченкове слово в картинах".

На картинах юних художників можна побачити сюжети творів "Садок вишневий коло хати", "Реве та стогне Дніпр широкий" та інші. А від портретів Тараса Шевченка, написаними юними художниками не відірвати очей.

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 Рівненська обласна бібліотека.

Квест "Шевченко і Волинь" для учнів 7-Г класу. Т.Кондратюк, учитель укр. мови та літератури

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

Розважально-пізнавальна гра " Селф-мейд-мен Тарас Шевченко" у 5-Г та 6-В кл. О.Поворознюк, учитель укр.мови і літератури

Детальніше

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

Шевченко по-сучасному! Ось тому ліцеїсти 5-Г та 6-В класів із задоволенням пограли в розважально-пізнавальну гру "Селф-мейд-мен" Тарас Шевченко". Цікаві конкурси та завдання допомогли поринути у світ Великого Кобзаря. Особливо сподобалося дітям створювати дизайн футболки з відомими цитатами поета. Веселий азарт, дух суперництва й партнерства, захоплення величчю Т.Шевченка панувавали під час проведення заходу. О.Поворознюк, учитель української мови та літератури

Детальніше

 

08.03.2024

#210аШевченкова_весна_

 В перші березневі дні український народ відзначає 210 річницю від дня народження великого Кобзаря. У бібліотеці ліцею оформлено виставку книг, які ознайомлять із життєвим та творчим шляхом Тараса Григоровича, різними виданнями збірки "Кобзар", а також ілюстрованими книжечками для дітей молодшого віку. Запрошуємо до перегляду. Т.Демчук, бібліотекар

#210аШевченкова_весна_

Детальніше

03.03.2024

У 1- Г класі провели тематичний тиждень присвячений Лесі Українці і Міжнародному дню української мови. Темою тижня були слова видатної української письменниці: " Нація повинна боронити свою мову більше, ніж свою територію". ( Цікаві факти з дитинства Л.Українки

Детальніше

03.03.2024

1 березня учні 6-В і 7-В класів відвідали стадіон «Авангард». Екскурсія перевершила всі очікування: насичена програма, шалені емоції від побаченого та почутого, неабияка увага до відвідувачів – зробили цей день. Ми дуже вдячні за можливість побачити футбольну діяльність з середини. Після екскурсії учні змогли подивитися на можливості спорту з іншого боку.

Детальніше

29.02.2024

27.02. учні 3-В класу, щоб відчути дух середньовіччя, сучасності та інтерактивності відвідали аптеку - музей. Де ознайомились з історією фармацевтичної справи на Рівненщині, водночас і самі спробували стати “фармацевтами", пройшовши майстер-клас, під час якого, під керівництвом працівників аптеки, виготовляли вітамінізовані живильні креми.Усі інгредієнти для цього підготували аптекарі.

Детальніше

 

28.02.2024

До Міжнародного дня рідної мови Любіть красу своєї мови Звучання слів і запах слів: Це квітка ніжна і чудова З широких батьківських степів. Всі каравани знайдуть воду В краю пустель і злих негод: Як річка, з роду і до роду, Там мова з’єднує народ.

Детальніше

28.02.2024

У січні та в лютому 2024 року проходив шкільний етап змагань з баскетболу Всеукраїнської шкільної ліги "Пліч-о-пліч".

Змагались учні 9-х класів. У підсумку: 1 місце 9-б

2 місце 9-г

3 місце 9-в

Разом до перемоги!

#разоммипереможемо

#плічопліч

#шкільніліги

#Рівненський_ліцей_27

Детальніше

24.02.2024

Проєкт учнівського самоврядування Рівненський ліцей N27 "Свічку пам'яті сьогодні запалю"

Детальніше

21.02.2024

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів. Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України, результатом якої стало повалення режиму проросійського президента Віктора Януковича та відновлення європейського курсу розвитку України. Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.

Детальніше

20.02.2024

 Пліч-о-пліч. Футзал. (ІІ етап)

 Те, що відрізняє тебе від інших, — це і є твоя сила.

 Талановитих, обдарованих юних спортсменів 19 і 20 лютого зустрічав Рівненський ліцей N27.

 Тут проходили змагання групи В та групи Г з футзалу ІІ етапу "Всеукраїнські шкільні ліги. Пліч-о-Пліч." Рівненської ТГ.

 Група В

Рівненський_ліцей_11

Рівненський_ліцей_9

Квасилівський_ліцей

Група Г

Рівненський_ліцей_27

Рівненський_ліцей_24

Рівненський_ліцей_Український

Рівненський_ліцей_Колегіум

Бажаємо юним спортсменам та їх наставникам подальших успіхів та перемог!

#Разом_ми_переможемо  #Пліч_о_пліч #Шкільні_ліги #Рівненський_ліцей_27 #Всеукраїнські_шкільні_ліги

 

20.02.2024

18-го лютого в багатьох містах світу, проводиться тиха акція «Ангели пам’яті». Мета – вшанувати пам’ять людей, розстріляних під час Євромайдану.

 Усіх, хто бажав взяти участь в акції та згадати тих, хто віддав власне життя за краще майбутнє України, біля своїх будинків розвісив білих паперових ангелів, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам’яті про їх подвиг.

Детальніше

20.02.2024

День Державного Герба України – це національне українське свято, яке пов’язане з боротьбою за незалежність та відзначається щороку 19 лютого. 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного Герба. Для українців у всьому світі тризуб символізує нерозривний зв'язок з Вітчизною. Ще з давніх часів Тризуб являється символом нескореності та боротьби українців за свободу.

Детальніше

14.02.2024

14 лютого 2024 року - День закоханих в Україну. І в Рівненському ліцеї №27 учні вигототовляли валентинки для захисників. Про те, як військові цінують листівки, що приходять навіть від незнайомих школярів, ми це знаємо. Вони прикрашають малюнками стіни, перечитують листи вечорами. Багато хто з воїнів носять зроблені дитячими руками обереги на шиї або у кишенях, а біля серця — щирі листи.

Детальніше

13.02.2024

"Всеукраїнська шкільна ліга. Пліч-о-пліч." Волейбол. (дівчата, ІІ етап)

Будь-які труднощі на твоєму шляху - це можливість чогось навчитися, стати сильнішим і кращим. Тож бажаємо, команді дівчат ліцею N27, яка взяла участь у ІІ етапі змагань з волейболу  «Всеукраїнських шкільних ліг. Пліч-о-пліч» подальших перемог та успіхів, а тренеру Кощею Юрію Феногеновичу - наполегливості.

#Разом_ми_переможемо#Пліч_о_пліч #Шкільні_ліги #Рівненський_ліцей_27 #Всеукраїнські_шкільні_ліги

13.02.2024

Театр ляльок — це унікальний вид мистецтва, де актори і ляльки разом створюють на сцені неповторні історії

З педагогічної точки зору важливість лялькових вистав полягає у сприянні вихованню морально-етичних та естетичних цінностей

Театральне дійство допомагає дітям розвивати

Детальніше

24.01.2024

Вітаємо призерів обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів " Вифлеємська зірка":

☆ ЩЕГЛЮК ЄВГЕНІЮ - 2 - Г клас - ІІ місце ( керівник Іван НАГОРНИЙ);

☆ хор молодших школярів "Веселкові нотки" - ІІ місце ( керівник Наталія НАГОРНА).

Творчої наснаги вам!

22.01.2024

Літературні читання вдячності


 

Літературні читання вдячності. ДАЛІ. Я поверну собі своє життя...

 

22.01.2024

Вчителі початкових класів Рівненського ліцею √27 пройшли навчання за програмою підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід в початковій школі в реаліях сьогодення", організоване за ініціативи фундації The LEGO Foundation, у співпраці з МОН України. Учасники отримали потужний позитивний імпульс для подальшої реалізації реформи НУШ: у командній взаємодії розширили власне розуміння діяльнісного підходу в освітньому процесі, його важливість та актуальність .Безліч активностей, робота групах, qr-коди, платформи, дослідження стратегій НУШ, прокладання маршруту за картою України, створення дизайну уроку за відеофрагментом - це незабутні емоції, корисності та неповторне поповнення скриньки знань. Учителі вдячні за інноваційний підхід, нові інсайти, посібники від Тhe LEGO Foundation, які використовуватимуть у своїй професійній практиці. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись і професійно розвиватись.

22.01.2024

22 січня українці всього світу відзначають День Соборності України, вшановуючи світлу пам’ять про українських патріотів, що протягом віків боролися за свободу та соборність Української держави. Тому 22 січня 2024 року у Рівненському ліцеї №27 пройшли години спілкування до Дня Соборності 🇺🇦. Учні 2-Б, 2-Г, 3-А, 3-,В, 4-А, 4-Б, 6-А, 6-В, 8-Б, 8- Г, 9-Г класу переглянули та обговорили відеофільм до Дня Соборності України. Учні 5-А класу переглянули гру-презентацію, у 5-В - вікторину "Що я знаю про Соборність України?", годину історичної пам'яті "День Соборності України: історія та сучасність" відвідали учні 5-Г класу, 5-Д клас готували міні-проєкти.

Детальніше

22.01.2024

Учні Микільського ліцею Дар’ївської громади дякують Рівненському ліцею № 27 за подарунки до нового року. Отримали канцелярію: альбоми, ручки, зошити, фарби, олівці, фломастери, кольоровий папір, клей, ножиці і багато іншого корисного приладдя для навчання та творчості. Також отримали книги для читання, які передали до місцевої бібліотеки, щоб більше дітей мали змогу почитати більше різних і захопливих книжечок. Бажаємо вам перемоги, миру, здоров’я і благополуччя. Дякуємо.

Детальніше

28.12.2023

Засідання педагогічної ради "Реалізація компетентнісного підходу у вимірі сьогодення"

 Навчальний семестр позаду, здається, можна й натиснути на " паузу". Так ні!

 У Рівненському ліцеї 27 одна за одною відбуваються педагогічні активності.

 От і сьогодні подія - педагогічний EdSpace

"Реалізація компетентнісного підходу у вимірі сьогодення ".

 Розпочали зустріч дискутуючи, як покращити якість освіти в умовах війни? До обговорення долучилися директор ліцею Богдан Харів, психолог Валегтина Климчук, педагоги Світлана Сметаніна та Валентин Кравчук.

Заступник директора Світлана Банькова закцентувала увагу на тому, що, незважаючи на умови, у яких живемо, навчаємо, працюємо, найважливіше завдання педагога - навчати учнів сьогодні так, щоб вони були затребувані завтра. А досягти цього можна , перш за все, засобами компетентнісно зорієнтованого уроку.

 Після творчої самопрезентації спікери запросили колег до локацій. А там творилися справдні дива!

 Ольга Вознюк та Тетяна Остапіна перетворили кабінет на ігровий майданчик і захопили грою- змаганням кожного присутнього. От чому діти з нетерпінням чекають уроків зарубіжної літератури!

 Світлана Сметаніна не лише зацікавила можливостями ШІ, а й переконливо довела, як мотивувати учнів до читання.

 Хочеш навчитися створювати компетентнісні завдання чи ментальну карту, завітай на локацію до Олександри Мельникович.

Маєш натхнення конструювати ( не математичні фігури, а сучасний урок), почерпни досвід у Ірини Заяць та Наталії Зварич.

 Молоді педагоги ліцею Ірина Забейда та Павло Гаврилюк вміло і переконливо ділилися практиками формувального оцінювання.

 У спортивній залі теж відбувалися активності, до яких долучили присутніх Юрій Кощей і Юрій Наконечний. Педагоги переконали, як важливо формувати в учнів позитивну мотивацію до здорового способу життя.

 Психолог ліцею Валентина Климчук ділилася практикою " Мої кола підтримки" та давала поради щодо збереження ментального і фізичного здоров'я.

 Учителі початкових класів Людмила Кулик та Алла Басюк майстерно ввели присутніх в інклюзивний освітній простір і продемонмтрували активні прийоми та техніки роботи з дітьми з ООП.

 Зачарувала всіх власниця крамнички музичних смаколиків Наталія Нагорна. І як охоче всі смакували, музикуючи й співаючи!

 Талановиті педагоги в нашому ліцеї! І як пощастило їхнім учням, переконався кожен!

 Рефлексували, колядуючи разом із учнями. Талановитий учитель - талановиті й діти!

 Дякуємо творчим натхненним спікерам, небайдужим учасникам, усім, хто надихАє і хто надихАється!

 А тепер можна натиснути й на " паузу").

 І дякуємо Богу і ЗСУ, що тримають небо над нами і дають можливість працювати!

 

Засідання педагогічної ради - 2023-2024

22.12.2023

Хочеш бути спеціалістом у своїй справі - вивчай фізику!

Цього життєвого принципу дотримується учениця 8 класу Рівненського ліцею 27 ПЕРЕПЕТАЙЛОВА ДАР'Я, яка стала призером ( ІІІ місце) ІІ ( районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Підтримує Дар'ю в цьому переконанні її вчитель Наталія ПИРОГОВА. Тож вітаємо обох і дякуємо за результат спільної праці!

 

08.12.2023

Однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне освітнє середовище.Педагоги Рівненського ліцею 27 планують та організовують свою діяльність з метою створення комфортних і безпечних умов навчання учнів та педагогів. Набутий практичний досвід поширюють серед колег області через участь у ІІІ обласному інтернет- конкурсі методичних розробок. Тож дякуємо вчителям Інні БАЧИНСЬКІЙ, Вікторії ЖЕЖУК, Олександрі МЕЛЬНИКОВИЧ, бібліотекарю Тетяні ДЕМЧУК, психологу Валентині КЛИМЧУК за активну позицію та професійний підхід.

 

02.12.2023

Під час проведення благодійної акції "Діти-дітям" учнями Рівненського ліцею №27 було зібрано дуже багато канцтоварів, ігор, книжечок, розмальовок та засобів гігієни. Частину настільних ігор ми за традицією передали нашим трьом групам подовженого дня. 5 пакунків із канцтоварами подарували діткам із внутрішньопереміщених сімей, які саме їх потребували. 5 великих коробок спакували для дітей с.Дар'ївка Херсонської області. Все інше завезли в Парламент дітей міста для діток, які знаходяться в спеціалізованих школах Мізоч і Тучин та в соціально-реабілітаційному центрі Олександрії. Дякуємо всім, хто долучився до цієї акції.

Детальніше

02.12.2023

 У Рівненському ліцеї з 14 по 20 листопада проходив благодійний марафон "Шкарпетки для перемоги 2.0" покликаний зібрати 5000 пар звичайних та теплих шкарпеток для потреб військовослужбовців. Ми зібрали та передали 615 пар шкарпеток. Щиро вдячні кожному хто підтримав таку чудову ідею та допомвг зігріти наших захисників та захисниць. За це ми отримали іменні ручки, які так і підписані "Шкарпетки для перемоги". Усі ручки ми передали дітям Херсощини.

Детальніше

 

02.12.2023

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ, який проходить щорічно 1грудня для учнів 9-А класу практичним психологом Климчук В.В. була проведена виховна година на тему:"Захисти себе від ВІЛ/СНІДу", де даний матеріал допоможе дітям ознайомитись із сучасним станом проблеми ВІЛ/СНІД у світі та Україні.

Детальніше

29.11.2023

Сьогодні 4-В побував у Рівненській обласній бібліотеці для дітей на Андріївських вечорницях. Цікаво і доступно розповіли нам про витоки і традиції народного свята Андрія . Дівчатка "ворожили", а кожен з хлопців побував у ролі пана Коцюбинського- калиту кусав. Було весело і цікаво! Л.Юхимець, кл керівник 4-В

Детальніше

26.11.2023

СВІТЛО запалених учнями Рівненського ліцею №27 свічечок як пам'ять про безневинно вбитих під час ГОЛОДОМОРУ.

Детальніше

24.11.2023

У 3 - А класі до Міжнародного дня толерантності було проведено гру - подорож під девізом "Пам'ятай, усі ми різні, але рівні". На початку мандрівки здобувачі освіти переглядали відео до Дня толерантності, а інформатори, підводячи підсумок, запитували про історію свята. На 1 зупинці учасники мініклубу "Чомучки" ознайомлювали гравців подорожі з "Правилами толерантного ставлення". На 2 зупинці учасники гри складали визначення "толерантність" зі слів у скриньці . На 3 зупинці учасниками міні - клубу "Мистецтво" пропонувався розгляд малюнків й організовувалась вправа "Поясни поведінку". На 4 зупинці ігровиками було запроваджено гру "Так чи ні". А на 5 зупинці фізоргами проводилась розминка "Австралійський дощ".

Детальніше

 

27.11.2023

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» нагадуємо про
проблеми подолання різних форм домашнього насильства, жорстокого
поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Однією з форм домашнього насильства є фізичне. Це порушення закону,
яке проявляється у різних видах: від побоїв до обмеження свободи та
примусового вживання шкідливих речовин.
Фізичне насильство не знає ані статевих, ані вікових чи соціальних меж.
Від нього страждають як жінки, так і чоловіки, дорослі та діти. Навіть
«незначний» його прояв є неприйнятним!
Сексуальне насильство є важливою проблемою сучасного світу. Воно має
різні форми: від небажаних дотиків чи домагань до навіть зґвалтування. На
жаль, сексуальне насильство може трапитись з будь-ким, незалежно від віку,
соціального статусу чи обережності. Тому варто знати як звернутися по
допомогу до органів правопорядку.
Сексуальне насильство має серйозні наслідки для фізичного і психічного
здоров'я. Воно не тільки викликає фізичні травми, а й збільшує ризик проблем з
сексуальним і репродуктивним здоров'ям, що мають як негайні, так і віддалені
наслідки!
Якщо Ви постраждали від домашнього насильства або стали його
свідками, не мовчіть! Телефонуйте за номером 102. Підтримка завжди поруч!

23.11.2023

Приємно починати ранок спокійно, з гарних ліцейних новин. За підсумками проведення районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІСТОРІЇ, маємо двох призерів ( приємно, що з'являються нові зірочки): ☆ Владислав Миронець, 9 кл., ІІ місце ( учитель Олена Яровка); ☆ Семеренко Ангеліна, 10 кл., ІІ місце ( учитель Сергій Антонюк). Вітаємо юних істориків та їхніх наставників! Творчої наснаги вам, нових відкриттів!

Детальніше

 

22.11.2023

Хочеться більше хороших подій, адже саме вони додають упевненості у завтрашньому дні, надихають та мотивують. Уже стартували районні олімпіади - час випробувань як для учнів, так і для їхніх наставників. Тож маємо гарний початок. Вітаємо призерів районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ: • Анастасію Мовчанюк, 9- Г., І місце; • Дарину Бобровницьку , 10-В., ІІ місце; • Дар'ю Перепетайлову, 8- А, ІІІ місце. Міцні знання та впевненість у своїх силах дала переможцям Галина Дяченко. Дякуємо! Здоров'я і натхнення для наступних перемог!

Детальніше

 

22.11.2023

21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-го. У цьому році відзначаємо перший ювілей Революції Гідності - 10 років . У Рівненському ліцеї №27 упродовж цього дня класні керівники 5-11 класів провели уроки мужності, хвилини мовчання біля Куточку Пам'яті, вікторини, переглядали та обговорювали матеріали відеопрезентацій, виконували гімн ОУН "Зродились ми великої години..."

Детальніше

 

22.11.2023

Учні Рівненського ліцею №27 беруть участь у заходах щодо піднесення ролі української мови. Один із них - Міжнародний конкурс імені Петра Яцика. За результатами шкільного етапу, участь у районному етапі брала учениця 4-А класу Брижицька Софія та стала призером конкурсу ( ІІІ місце). Вітаємо юну мовознавицю та її вчителя Андрійчук О.С.! Натхнення вам і творчої наснаги!

Детальніше

22.11.2023

Хочеться більше хороших подій, адже саме вони додають упевненості у завтрашньому дні, надихають та мотивують. Уже стартували районні олімпіади - час випробувань як для учнів, так і для їхніх наставників. Тож маємо гарний початок. Вітаємо призерів районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ГЕОГРАФІЇ: • Анастасію Мовчанюк, 9- Г., І місце; • Дарину Бобровницьку , 10-В., ІІ місце; • Дар'ю Перепетайлову, 8- А, ІІІ місце. Міцні знання та впевненість у своїх силах дала переможцям Галина Дяченко. Дякуємо! Здоров'я і натхнення для наступних перемог!

Детальніше

20.11.2023

Днями Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, що отримала почесне звання ,,Бібліотека року 2023” радо відкрила свої двері для учнів 4-Г класу Рівненського ліцею №27.

Детальніше

 

20.11.2023

В 3-В класі (А.Редько) до Міжнародного дня толерантності провели виховний захід. Спілкуючись в групах учні виявили основні риси толерантності, сприяли усвідомленню того, що добро слід починати із себе. Виготовили долоньки, на яких кожен написав слово, з яким асоціюється слово- толерантність. Ці долоньки приклеїли до квітки толерантності.

Детальніше

 

20.11.2023

У 3 - А класі (Л.Бовгиря) відбувся виховний захід "Час відкритих думок" за темою "Які є правила для пішоходів". До здобувачів освіти завітали журавлі, які із - за певних обставин залишилися в наших краях й принесли на кленових листочках для кожної групи ігри - завдання: "Знайди зайвий","Склади слова", "Дорожні знаки", "Упізнай і доведи", "Віднови пари", "Упізнай і добери","Добери картинку", а також розгадувались ребуси цієї ж тематики. Під певні дії регулювальника й світловида проводилась інсценізація проекту "Показники лінії розмітки", в якій хлопчики імітували рух транспорту, а дівчатка рух пішоходів.

Детальніше

20.11.2023

В Рівненському ліцеї №27 до Тижня безпеки дорожнього руху в 2-Б, 3-В класі проведена бесіда "Безпечна дорога додому", під час якої діти пригадали правила дорожнього руху, права і обов'язки пішоходів та пасажирів. Переглянули тематичні мультфільми "Безпека на дорозі", "Правила дорожнього руху", "Безпечний пішохід". У 1-Б класі переглянули і обговорили відео «Дорожній рух - наш друг», а також пригадали правила, які повинні памʼятати молодші школярі.

Детальніше

15.11.2023

15 листопада 2023 року в актовій залі Рівненського ліцею №27 відбулась арт-терапія для дітей війни "Шоу фокусів" від ілюзіоніста Василя Сав'юка. Половину зібраних коштів (7000 грн.) Василь Сав'юк передав на потреби ЗСУ, а саме на придбання автомобіля для евакуації поранених для 49 ОСБ Карпатська Січ, в якому служить наш випускник Олександр Будько. Нехай Бог оберігає наших захисників!

Детальніше

12.11.2023

Цього тижня учні 3 - А, 4 - Б та 4 - Г класів їздили на екскурсію в одне з найстаріших міст нашого краю, а саме Дубно, що знаходиться на берегах річки Іква, яке відоме з літопису за 1100 рік. Вихованці побували у неприступному замку, який заснував князь К. Острозький у 1492р. , а отже, наші туристи відвідали замок, якому минуло вже понад 500 р. тому. Учні йшли підйомним (на той час) мостом, що знаходиться за масивним надбрамним корпусом замку, який веде у внутрішній двір, що потопає у зелені, де колись були розташовані князівські палаци Острозьких (15 ст.)

Детальніше

 

07.11.2023

Війна...На жаль, це страшне слово сьогодні пронизує душу і серце кожного українця. З ним асоціюється біль, смуток, розпач, страх, розлука. Страшна ціна цієї війни: зруйновані міста, села, тисячі людей, які безвинно загинули, тисячі захисників, які віддали своє життя за рідну українську землю. Сотні матерів залишилися без синів, сотні жінок – без чоловіків, сотні дітей – без батьків.

Детальніше

 

01.11.2023

3-В клас відвідав відділення ПриватБанку. Дітей запросили на екскурсію, щоб показати їм, як влаштовано банк зсередини, познайомити із банківськими професіями, показати найсучасніші сервіси. Те з чим діти в будь-якому випадку зіштовхнуться у дорослому житті. Тому дітей працівники банку ознайомили заздалегідь, як можна себе реалізувати, наприклад, у банківській сфері.

Детальніше

26.10.2023

Подяка від воїнів ССО. Звіт за використані кошти з ярмарку (60 000 грн.) на закупівлю трьох дронів.

Детальніше

26.10.2023

Перед канікулами ліцеїсти 10-А класу зустрілися із колишнім нашим учнем, а тепер військовослужбовцем ЗСУ. Дякую всім захисникам за змогу навчатися! С.Сметаніна, кл. керівник 10-А

Детальніше

23.10.2023

Цього року ми провели «День дублера» по іншому, ніж у тому навчальному році. На посади адміністрації ліцею брались учні з кожного 11 класу по одному. Тобто обов’язки одного вчителя чи завуча покладались на 2-3 учнів. Це сприяло ефективному розподілу завдань та виконанню доручених обовʼязків. На нараді дублерів вчителів та адміністрації учні поділились деякими враженнями щодо заміни уроків та виконавчих обовʼязків.

Детальніше

23.10.2023

День Дублера

Детальніше

23.10.2023

21-22 жовтня у м. Любліні відбувся Міжнародний турнір на кубок олімпійської чемпіонки Отилії. Змагання крутої організації і дуже високої спортивної майстерності ! Брали участь найсильніші плавці Польщі й України!

Детальніше

23.10.2023

Якщо ви хочете поринути у світ загадковості, відчути атмосферу Давньої Русі, то обов’язково відвідайте парк історичної реконструкції «Городище Оствиця». Саме такий відпочинок обрали учні 8-В класу.

Детальніше

14.10.2023

3 - А клас святкував День українського козацтва. Здобувачі освіти переглядали відео " Дітям про козаків", із журналу Професор Крейд номер 10 за 2015р. проводилося обговорення статті " На січі" із рубрики Академія Крейда, були організовані конкурси між 2 - ома командами, а саме: 1. Хто більше ( носіння води ложками). 2. Стрибки у мішках. 3. Виймання цукерок із борошна ротом. 4. Пришивання гудзика на швидкість. 5.Вишуканий вигляд за 5хв (конкурсанти робили зачіски дівчаткам).

Детальніше

14.10.2023

До Дня створення УПА, Дня українського козацтва у ліцеї проводились заходи. "Боролись! Боремось! Поборемо!", така тема була на занятті ГПД 2 (Р.Кректун), де дітки виготовляли з паперу «Кораблика Перемоги», у 4-Г класі - "Що ми знаємо про свою історію."

Детальніше

13.10.2023

13 жовтня - Міжнародний день костюма. В Рівненському ліцеї №27 проходив флеш-моб "Прийди в діловому костюмі".

Детальніше

12.10.2023

Завдяки мужності й самопожертві наших захисників ліцеїсти та батьки мали змогу сьогодні переглянути виставу рівненського облмуздрамтетру за комедією Івана Карпенка-Карого "Мартин Боруля".


Детальніше

12.10.2023

Сьогодні учні 3-Г класу відвідали аптеку-музей. Діти привідкрили завісу таємниць аптечної справи: уважно слухали екскурсовода, давали відповіді на непрості запитання та творчо підійшли до створення ескізів таблеток.

Детальніше

12.10.2023

До Дня українського козацтва учні 3- В класу переглянули відео "Дітям про козаків". Діти розповідали , що вони знають про козаків, використовували ілюстрації та власні малюнки.

Детальніше

12.10.2023

Сьогодні учні 3-Г класу відвідали аптеку-музей. Діти привідкрили завісу таємниць аптечної справи: уважно слухали екскурсовода, давали відповіді на непрості запитання та творчо підійшли до створення ескізів таблеток.

Детальніше

13.10.2023

До Дня українського козацтва учні 3- В класу переглянули відео "Дітям про козаків". Діти розповідали , що вони знають про козаків, використовували ілюстрації та власні малюнки. Також переглянули відеосюжет "День українського козацтва: хто такі козаки та за якими принципами вони жили". Поділилися враженнями про переглянуте.

Детальніше

11.10.2023

10 жовтня Всесвітній день з ментального здоро'я. Ми долучилися до заходу який підтримує психологічне здоров'я та стійкість наших учнів. в 4-Бкл. Тема уроку:"Як ти? Діти навчилися виконувати вправу " Долонька"- дихальна практика. (Зниження рівня стресу, тривожності), вправа :"Амулет сили"( для відчуття впевненості), вправа:"Дай п'ять "(відчуття допомоги). Провела практичний психолог Климчук В.В.

Детальніше

10.10.2023

У рамках проведення міського заходу, педагогічної
майстерні класних керівників 6-х класів, педагоги Рівненського ліцею №27 радо
поділилися зі своїми колегами власними напрацюваннями щодо створення
безпечного освітнього середовища у закладі.

 

 

Детальніше

06.10.2023

Уроки доброти про гуманне ставлення до тварин були і на гуртках, а саме на гуртку Образотворчого мистецтва, керівник О.Однорог.

Детальніше

06.10.2023

Упродовж Тижня осінніх барв ліцеїсти взяли участь у благодійній акції "Потурбуйтесь, - і будуть жити!". Ми збирали корм для безпритульних тварин. І ось фотозвіт про те, куди їх відправили.

Детальніше

06.10.2023

Останній день Тижня осінніх барв (КОРИЧНЕВИЙ). Колір матері-землі асоціюється з міцністю і надійністю. Нехай у всіх в душі буде багато кольорів. Трішки кольорового настрою ми додали у наше ліцейне життя. Але все це відбувається, лише дякуючи нашим захисникам!

Детальніше

05.10.2023

4 та 5 жовтня 2023 року у Рівненському ліцеї №27 проходили уроки доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. У 1-их класах дітки переглянули та обговорили фільм "Зося", у 2-В, 2-Г, 3-А, 3-Б, 3-В та 4-В, 4-Г класах учні познайомили своїх однокласників із домашніми улюбленцями. Усні 6-В та 8-Г, 10-А класів переглянули "Непросту історію", та обговорили відео про справжнього господаря та друга , який ніколи не зрадить і не залишить.

Детальніше

05.10.2023

Четвертий день тижня (Блакитний). Це колір неба, символ вразливості, прихильності, вірності.

Детальніше

04.10.2023

Тримайте фотозвіт. На благодійному ярмарку до Дня захисника і захисниці України ми виручили 84259 грн. З них 60000 грн. передали на покупку дронів для ССО, і 24260 грн. передали на ремонт придбаного автомобіля для військових, серед яких тато нашої учениці 8-В класу.

Детальніше

03.10.2023

Другий день (Зелений) продовжився благодійністю. До Дня людей похилого віку у ліцеї відбувся фотоквест "Допомагаю літнім людям". Де кожен міг показати, як він допомагає бабусі чи дідусю по господарству.

Детальніше

03.10.2023

3 жовтня 2023 року - день зеленого кольору, кольору природи. Зелений колір дає надію на життя без тривог, дає спокій, радість від спілкування з однокласниками.

Детальніше

03.10.2023

Перший день (Жовтий) тижня осінніх барв розпочався благодійною акцією "Потурбуйтесь, - і будуть жити!". Дітки приносили сухий корм, крупи та ліки для найменших наших чотирилапих друзів: собачок та котиків. Дуже багато було зібрано, члени учкому посортують та частину передадуть у ПДМ на міську акцію, іншу - в притулок для тварин, що знаходиться на Млинівській, не забудемо і про підопічних нашої бібліотеки.

Детальніше

03.10.2023

Ми маємо відповідь від наших захисників, які отримали подаруночки до 1 жовтня.

Детальніше

02.10.2023

З 2 по 6 жовтня 2023 року у Рівненському ліцеї №27 проходитиме Тиждень осінніх барв. І перший день -понеділок розпочався із жовтого кольору, носієм величезної сили Сонця, символом захисту й надії.

Детальніше

02.10.2023

"Бігати – значить жити." Саме так вважають багато прихильників бігу та здорового способу життя. Юрій Васильович Наконечний - один з них, та його учні.

Детальніше

30.09.2023

Щирі дитячі емоції, переживання батьків, настанови учителів, гучна підтримка вболівальників, сигнали суддів - саме так запам'ятався турнір з футболу для учнів 4-х класів.

Детальніше

 

 

02.10.2023

В Рівненському ліцеї №27 до Дня захисників та захисниць було організовано ряд заходів. До учнів 2-Г класу завітав військовий, який розповів історії бойвих дій, продемонстрував засоби захисту.

Детальніше

01,10.2023

Щирі дитячі емоції, переживання батьків, настанови учителів, гучна підтримка вболівальників, сигнали суддів - саме так запам'ятався турнір з футболу для учнів 4-х класів. Цією подією #Рівнеський_ліцей_27 28 вересня долучився до тижня масового футболу UEFA та Всеукраїнського

Детальніше

01.10.2023

До Дня працівників освіти члени комісії Інформація учкому ліцею №27 підготували привітання та розклеїли на всі двері освітнього закладу, від кабінету директора до кімнаток техпрацівників

Детальніше

01.10.2023

Герої нас чують...

Усіх вони бачать...

І обіймають серцем кожного з нас...

Серця їхні, як і наші, плачуть...

Тяжкий-бо в України нині час...

Детальніше

01.10.2023

"Щиро дякую всьому вчительському, учнівському та батьківському колективу за активну участь."

Детальніше

29.09.2023

Вітання із Днем працівників освіти підготували представники учнівського комітету Рівненський ліцей N27

Детальніше

28.09.2023

У Рівненському ліцеї N27 28 вересня (дякуючи нашим захисникам за спокійний день без тривог) відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. На якому усі охочі мали можливість придбати смачну випічку, смаколики, фруктові желе, різноманітні вироби, навіть іграшки. А ще за донат діти побували на майстер-класі у 10-А класі, де навчилися грати на цікавому інструменті хендпан.

Детальніше

13.09.2023

Інформація про кібершахрайство:

Що робити, щоб не попастися на хитрощі кібермародерів

Детальніше

09.09,2023

Рухливі ігри є ефективним засобом активного відпочинку. Завдяки ним, у дітей закріплюються та вдосконалюються навички з бігу, стрибків, рівноваги, поліпшується загальна координація рухів, розвивається взаємодія та повага один до одного...

Детальніше

07.09.2023

Збір не завершено, але 1 вересня спільними зусиллями ми зібрали 27136 грн. та 20$ (крім того чимало донатили на рахунок). Гроші передали сестрі Володимира. Сподіваємось наша частинка допоможе у придбанні автомобіля.

Детальніше

02.09.2023

Новий 2023-2024 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна стоїть у протистоянні окупантам і платить високу ціну за свою незалежність тисячами людських життів, сотнями зруйнованих міст і сіл, окупованою територією. Для всіх дітей України він почався по-різному. Хтось далеко від дому - в інших регіонах України, в інших країнах. Хтось дистанційно – в онлайн-форматі. По-особливому провели День знань школярі та педагоги Рівненського ліцею №27.

Детальніше

02.09.2023

Перший раз у перший клас... Продзвенів перший дзвоник,..., лунали слова маленьких першокласників вдячності нашим захисникам..., дітки варили компот, борщ, куліш як справжні козаки..., грали в ігри..., танцювали гопак, всі разом співали "Ой, у лузі червона калина". Таке свято знайомства зі школою подарували першокласникам актори лялького театру.

Детальніше

02.09.2023

Учні 3-В класу (Редько А.О.) Свято знань зустріли у чудовій атмосфері в художній студії STEP ART. Діти зарядилися творчою енергією, пройнялися темою "Я люблю свою країну ". Працювали в двох майстернях акриловими фарбами та створили чудові пейзажі рідної землі. Сподіваємося , після нашої Перемоги ми відвідаємо кожен куточок України, щоб ще раз переконатися, яка прекрасна наша країна.

Детальніше

01.09.2023

 Онлайн-вітання із Днем Знань від вихованців Рівненського ліцею №27.

Детальніше

17.08.2023

  До уваги батьків майбутніх першокласників !
Запрошуємо усіх батьків на зустріч з питань
організації освітнього процесу в 1-их класах, як
а
відбудеться 22 серпня 2023 року 0 17.00 год.
в актовій залі Рівненського ліцею № 27 .
                                                                                   Адміністрація
 

08.06.2023 Подружжя з Миколаївщини привласнило понад мільйон гривень під виглядом відомого благодійного фонду: Кіберполіція викрила зловмисників

детальніше

07.06.2023 Із позитивними емоціями – на канікули!
Ось і нарешті розпочалися літні канікули – найулюбленіша пора для всієї дітвори! І зустріли їх школярі з безліччю позитивних емоцій, приємних вражень та зарядом енергії. Адже останній навчальний тиждень у Рівненському ліцеї №27 був сповнений приємних несподіванок для учнів: розважально-ігрових та спортивних програм; інтелектуальних квестів, вікторин, змагань; захоплюючих екскурсій.

детальніше

06.06.2023 Навчальний рік закінчився. Підведені підсумки, відзначені учні та їх учителі за навчальні досягнення, пролунав Останній Дзвінок для усіх учнів ліцею, випускники прощаються зі школою...
А війна триває...
Коли вирує шкільне життя гамірно і гучно, статечний пан Святослав Іванович Бортник, тихо, не помічаючи дитячого шуму, щодня ріже своїми ножицями на смужки тканину для маскувальної сітки на фронт, на передову для ЗСУ.

детальніше

02.06.2023 Свято останнього дзвоника «Непереможна Україна»,
В моїй країні ще війна триває,
Навчальний рік добіг вже до кінця.
В життя тривожне наш ліцей випроводжає
Сьогоднішніх випускників.
Випускників початкової школи, випускників базової школи – дев’ятикласників, випускників 2023 року та майбутніх випускників переможного (щиро віримо в це) 2024 року.
Навчання для випускників впродовж останніх років видалося нелегким. Проте ми з гордістю можемо сказати, що не зважаючи на перешкоди – дистанційне навчання, безкінечні повітряні тривоги, відсутність світла, переїзди, випускники мужньо дійшли до своєї мети.

детальніше

02.06.2023 Кіберполіція викрила організатора транснаціонального шахрайського call-центру, працівники якого привласнили понад 5 млн грн. Детальніше за посиланням:  https://cyberpolice.gov.ua/news/kiberpolicziya-vykryla-organizatora-transnaczionalnogo-shaxrajskogo-call-czentru-praczivnyky-yakogo-pryvlasnyly-ponad--mln-grn-1589/

01.06.2023 Екскурсія в музей-аптеку (4-В, 4-Г класи)

детальніше

01.06.2023 Квест "Таємниці органного залу" - 2-Б, 5-Д клас

детальніше

01.06.2023 Екскурсія 5-Б класу до м.Львів

детальніше

01.06.2023Пізнаємо Україну!
Учні 9-В та 9-Г класів нашого ліцею нещодавно здійснили подорож у Прикарпаття. Екскурсія була дуже насиченою емоційно та пізнавальною. За три дні ми піднялися, хоч і було важко, на гору Маковицю, скуштували сиру в сироварні на полонині, мандрували горами під звуки дощу. Звісно, відвідали нашу туристичну перлину - Буковель, де, піднявшись на підйомнику, милувалися неймовірними краєвидами. Цікаво бачити засніжені Говерлу й Петрос, коли надворі літо.

детальніше

01.06.2023Ловіть фото та відеозвіт до проведеної в квітні благодійної акції "Подарунки ровесникам з деокупованих територій Миколаївської області". Допомога доставлена в смт.Полігон, с. Засілля, смт.Первомайське, с.Квітневе та Снігурівка. Щиро дякуємо всім причетним!
Хай Бог поверне вам сторицею!
О.М.Кутуза.

детальніше

01.06.2023 День захисту дітей - чудове свято, тут стільки сонця, радості, пісень! ...
Наші діти - веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами.
І сьогодні, 1 червня 2023 року, вихованці Рівненського ліцею 27 відправились у незвичайну подорож до незвичайної країни, ім'я якої Спортляндія. Там вони мали можливість відпочити, подорожуючи цікавими, веселими, інтригуючими локаціями.

детальніше

Пісня "Для мами", Шило Анна

детальніше

31.05.2023 Свято Знань і Талантів.
Учні Рівненського ліцею № 27 є активними учасниками різноманітних міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад, МАН, творчих конкурсів, зокрема й тих, які організовує Рівненський міський палац дітей та молоді.
Завершується навчальний рік - підбиваємо підсумки ліцейної активності. І , повірте, є чим пишатися: отримали чимало нагород!

детальніше

01.06.2023 День захисту дітей

детальніше

01.06.2023 З 29 травня до 3 червня 2023 року у столиці Сербії Белграді вперше відбувається учнівський спортивний фестиваль European Open School Combat Games – 2023. Змагаються учні до 17-ти років з дев’яти видів спорту. Юні спортсмени беруть участь у шести видах, а саме: дзюдо, боротьба самбо, тхеквондо ВТФ, таеквон-До, боротьба вільна та боротьба греко-римська.

детальніше

01.06.2023 Сьогодні 1 червня у Міжнародний день захисту дітей на базі Рівненського ліцею 27 за підтримки  AUFCR - Всеукраїнська фундація "Захист прав дітей" , Рівненська обласна асоціація футболу , в рамках Простору дружнього до дитини відбувся футбольний турнір.
☀Щирі дитячі емоції, радість та веселі посмішки у перший день літа яскраво виблискували під час всього футбольного свята.
Вітання переможцям!
Дякуємо всім, хто боронить нашу землю!
Головна перемога попереду!
Дитячо-юнацький футбол України. Комітет ДЮФ УАФ

детальніше

01.06.2023 Учні 2-В класу знову подорожують. На цей раз у них екскурсія до парку історичної реконструкції "Оствиця". Де вони мали можливість покататися на човні, почули розповіді про відродження суднобудування, а також відвідали майстер-клас ліплення з глини /посуд/.

детальніше

01.06.2023 Учні 2-В класу побували на екскурсії у парку ім. Т.Шевченка "Рослинний світ парку".
Дітям розповіли, як створювався парк, про князів Любомирських, старовинний дуб, якому понад 400 років, рослини, які завезені в наш парк з інших країн, рослини ендеміки...
Кл. керівник 2-В А.О.Редько

детальніше

30.05.2023 Разом до Перемоги
Війна...На жаль, це страшне слово сьогодні пронизує душу і серце кожного українця. З ним асоціюється біль, смуток, розпач, страх, розлука. Страшна ціна цієї війни: зруйновані міста, села, тисячі людей, які безвинно загинули, тисячі захисників, які віддали своє життя за рідну українську землю. Сотні матерів залишилися без синів, сотні жінок – без чоловіків, сотні дітей – без батьків. Але поруч із словом „війна” крокують й інші слова: мужність, хоробрість, сміливість, патріотизм, безстрашність, боротьба за незалежність, віра в Перемогу та щасливе майбутнє України.

детальніше

29.05.2023 Учні Рівненського ліцею № 27 є активними учасниками різноманітних міських творчих конкурсів, зокрема й тих, які організовує Рівненський міський палац дітей та молоді.
Завершується навчальний рік - підбиваємо підсумки шкільної активності. І , повірте, є чим пишатися: отримали чимало нагород!
Тож дякуємо талановитим ліцеїстам та їхнім учителям за натхнення, небайдужість, активну життєву позицію. Ваш внесок у творчу скарбничку закладу - неоціненний!

детальніше

29.05.2023 У рамках проєкту "Урок веде письменник" до учнів 11-А класу завітав талановитий ( до речі, дуже харизматичний) поет Юрій Матвійчук - член Національної спілки письменників України. У класі панувала щира атмосфера, яку зумів створити поет-бард: звучала поезія, лилася музика, співалися пісні, велася дружня розмова... Такий урок літератури залишить приємні спогади в пам'яті випускників.

детальніше

 

 

28.05.2023 Подорожуючи та відпочиваючи класомBe happy бо дитинство того варте!
Незабутні враження та позитив у мандрівці за маршрутом - Славське-фортеця Тустань -водоспад Кам'янка Сколівські Бескиди--краєвиди Карпат -учні 7-б класу та 6-г(класні керівники О.Загура та Т.Кондратюк)

детальніше

23.05.2023 Вітаємо переможця обласної виставки-конкурсу "Знай і люби свій край".
Олену Онишкевич (7-В кл.), учитель Котик Л.П. - 1 місце

детальніше

22.05.2023 Оцінювання без знецінювання
Добігає кінця навчальний рік! Та, як буває зазвичай, останні метри марафону – найскладніші: потрібно все зробити якісно, швидко і вчасно. Не менш важливо підбити підсумки зробленого за рік та окреслити плани на наступний. Члени педагогічного колективу Рівненського ліцею №27 (директор Б. Харів) зустрілися на засіданні педагогічної ради (форма проведення – квест), щоб проаналізувати свою діяльність за напрямом «Система оцінювання здобувачів освіти».

детальніше

18.05.2023 Флешмоб від наймолодших учнів "Вишиванка - наша зброя і оберіг"

детальніше
 

18.05.2023 Кожен третій четвер травня Україна святкує День вишиванки. Приєднатись до святкування дуже просто: достатньо одягнути у цей день традиційну вишиту сорочку. Свято не є офіційним чи релігійним, проте воно об’єднує усю країну та українців за кордоном, що справді робить його світлим та прекрасним. Педагогічний та учнівський колективи Рівненського ліцею 27 також сьогодні, 18 травня 2023 року приєднались до такого флешмобу.

детальніше

18.05.2023 Сьогодні день особливий- вишИваний, благодатний на гарні справи і гарну подію.
Сьогодні в Рівненському музично- драматичному театрі відбулося підсумкове пленарне засідання Рівненської малої академії наук. Рівненський ліцей 27 представили переможці конкурсу Рівненської малої академії наук - сузір'я юних науковців:
ЯРОВКА АНАСТАСІЯ- переможець ( І місце) ІІ ( обласного) етапу конкурсу в секції " Менеджмент та маркетинг" ( науковий керівник гуртка МАН).

детальніше

18.05.2023 До Дня вишиванки учням 2-Г продемонстрували презентацію, 9-В переглянули фільм про вишиванки "Спадок нації", а 11-А побували на віртуальній екскурсії "Вишиванки в різних регіонах України".
У 5-В Однорог О.В. провела виховний пізнавальний захід під егідою організації ЮНІСЕФ, з подарунком для класу.

детальніше

17.05.2023 Діти сьогодні творили та креативили. До дня вишиванки вони майстрували самостійно (орігамі) та створювали дизайн своєї сучасної та неповторної вишиванки. Дізналися про візерунки, кольори та орнаменти в українських вишиванках.
,,Будь сучасним - носи вишиванку!"
О.Марчак, учитель мистецтва

детальніше

17.05.2023 17 травня Рівненський ліцей 27 долучився до загальнонаціонального уроку "Безпечна дорога додому". Учні 5 - 11 класів переглядали презентації про правила дорожнього руху, грали в ігри, виконували цікаві завдання.

детальніше

15.05.2023 День сім'ї у Рівненському ліцеї 27

детальніше

13.05.2023 Представники учнівського самоврядування Рівненського ліцею взяли участь у тренінгу в рамках проєкту "Успішна школа через ефективне самоврядування" з метою ефективного розвитку учнівського самоврядування. Та представили проєкт, який планують реалізувати. Сподіваємось усі (учні, педагоги, батьки, спонсори) його підтримають.

детальніше

09.05.2023 ''Європейський травень в умовах війни"
Представник Шкільного Євроклубу учень 11-а класу Микита Овдієнко - учасник зустрічі із міським головою О. Третяком та депутатом обласної ради, членом бюро Конгресу місцевих та регіональних рад Ради Європи. С. Богатирчук-Кривко .
Приємно,що випускник нашого ліцею разом зі своїми однолітками ,здобувачами освіти навчальних закладів м.Рівне мав змогу висловити своє бачення розвитку Європейської України та нашого міста.
Керівник шкільного Євроклубу -вчитель англійської мови О.Загура

детальніше

09.05.2023  9 травня-День Європи в Україні!
Цьогоріч в рамках проведення заходів до Дня Європи у нашому рідному місті Рівне члени шкільного Євроклубу "Мрія"та вчительська спільнота учителів англійської мови нашого ліцею розпочали з організації виставки-конкурсу дитячих творчих робіт "Якою я бачу європейську Україну"

детальніше

06.05.2023 #Flowers4School
Рівненський ліцей 27 у листопаді 2022 року долучився до проєкту і отримав цибулинки квітів. А зараз (травень 2023 року) маємо такий квітучий результат.
20 квітня розпочався другий етап благодійного проєкту для українських школярів Flowers4School. Його мета – перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоровʼя.

детальніше

27.04.2023 «Разом до Перемоги»
Під час проведення #МарафонуВеликодніхсправ учнями, батьками, педагогами було організовано благодійний ярмарок з метою збору коштів на потреби ЗСУ. Колективом було зібрано та передано 40000 грн. у міський колегіум для придбання дронів (п’ять штук). І ось, 26 квітня 2023 року, представники учнівського самоврядування 1-11 класів мали можливість побачити результат своєї неоціненної доброї слави та розповісти все для учнів
свого класу. Учитель історії, волонтер, Кравчук В.М. продемонстрував ліцеїстам придбаний дрон, який коштує 101 тисячу гривень. Діти з цікавістю розглядали його та слухали про нього і одночасно гордилися тим, що вони внесли, хоча і невеличкий, але вагомий внесок до наближення Перемоги.
Віримо в ЗСУ та разом крокуємо до Перемоги!

26.04.2023

Чорнобильська весна…

Одна із трагічних сторінок у житті українського народу – аварія на ЧАЕС, яка сталася 26 квітня 1986 року. Щороку з болем у серці ми згадуємо цю подію. Ось і сьогодні, 26 квітня 2023 року у Рівненському ліцеї №27 проведено тематичні заходи в пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Учням 5-7 класів було запропоновано переглянути літературно-музичну композицію «Чорнобильська весна…» Рівненської обласної філармонії. У залі панувала тиша. Кожен зумів відчути біль і скорботу тих подій.

У 1-11 класах проведено уроки пам’яті, під час яких переглянули тематичні відеосюжети, поділилися інформацією щодо наслідків аварії, продемонстрували свої проєкти, презентації.  Головною метою цих заходів було зрозуміти, якими гіркими можуть бути наслідки нерозумного втручання в природу.

Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме серця людей.

  

 

 

22.04.2023 #МарафонВеликодніхсправ
Марафон Великодніх справ завершується фоточеленджом "Смачна паска".

детальніше

15.04.2023 Наші котики отримали Великодні листівки від учнів Рівненського ліцею 27 і передають "велике дякую".

детальніше

15.04.2023 #МарафонВеликодніхсправ
У Рівненському ліцеї 27 відбулась благодійна акція на підтримку дітей із внутрішньопереміщених сімей, які навчаються у нашому закладі (їх у нас 14 - одна за кордоном). Учні зібрали досить велику суму коштів (12544 грн.), і члени учнівського самоврядування купили їм подарунки (логічні, економічні настольні ігри, творчі завдання, смаколики та пасочки). Сьогодні дітки отримали їх, і були під враженнями, як сказав першокласник: "Ух ти... неочікувано!!!"

детальніше

15.04.2023 #МарафонВеликодніхсправ
1
3 та 14 квітня у Рівненському ліцеї відбувся ярмарок-продаж смаколиків, пасочок, Великодніх сувенірів. Діти виручили 44227,5 грн. Гроші передамо на придбання дронів для захисників Бахмута.

детальніше

14.04.2023 До Міжнародного дня безпритульних тварин усі учні Рівненського ліцею 27 долучились до благодійної акції "Допоможи притулку для тварин" та допомогли котикам і собачкам, передавши корм для тварин, а деякі навіть нагодували пухнастиків.

детальніше

14.04.2023 #МарафонВеликодніхсправ
Великоднє дерево ПЕРЕМОГИ, що стоїть у 27 ліцеї сьогодні розквітло новими дитячими писанками.

детальніше

13.04.2023 Учні 6-Б класу посадили біля школи "дерево мрій і побажань". Всі мріяли про мир! Зростатиме квітучий наш кущ разом із нашими дітьми. Фото в 11 класі обіцяємо))
Кл. керівник О.Яровка

детальніше

13.04.2023 #МарафонВеликодніхсправ
Керівники гуртків Однорог О.В. та Котик Л.П. організували майстер-класи із виготовлення Великодніх сувенірів.

детальніше

13.04.2023 До Міжнародного дня безпритульних тварин учні 5-А, 5-Д, 6-Г, 7-Б,10-Б, 11-Б класів долучились до благодійної акції "Допоможи притулку для тварин" та допомогли притулку для тварин на Київський, передавши корм для тварин.

детальніше

13.04.2023 #МарафонВеликодніхсправ
"
Великодні подарунки ровесникам із деокупованих міст" - це один із благодійних проєктів до Великодня у Рівненському ліцеї 27. Учні 5-В і 5-Д класів об’єдналися для спільної благодійної акції « Великодні подарунки для ровесників" деокупованих міст України та відправили посилку ! Долучились до акції і учні 7-Д класу.
Разом до Перемоги !
Сьогодні від учнів 3-Б, 4-Г, 8-Б і 9-Б і 6-Г класів відправили посилки діткам Миколаївщини. Дякуємо усім причетним!

детальніше

13.04.2023  #МарафонВеликодніхсправ
До свята Христового Воскресіння учні 11-их класів взяли участь у творчій майстерні випускників "Великодня писанка". Готовими роботами прикрасили "Великоднє дерево Перемоги" на головній алеї Рівненського ліцею 27.

детальніше

12.04.2023 Пишаємось нашими учнями. Так тримати! Ви молодці! Лише так ми здобудемо ПЕРЕМОГУ!

детальніше

12.04.2023 Практичний психолог Рівненського ліцею 27 Валентина Володимирівна провела бесіду із дівчатками 8-А класу під час години спілкування "Розмова з дітьми та підлітками про сексуальну безпеку".

детальніше

11.04.2023 У березні 2023 року в Рівненському районі відбувся І етап ( міський) VІ обласної учнівської олімпіади
" Знавці Біблії". Учні Рівненського ліцею 27 узяли участь в олімпіаді і посіли призові місця.
Тож вітаємо учнів 4-Г класу:
- Прокопчук Ірину ( ІІ місце);
- Бринчака Данила ( ІІ місце) та їхню вчительку Кутузу Оксану Миколаївну!
І дякуємо Богу та ЗСУ за можливість наближати Перемогу на своєму маленькому фронті!

детальніше

10.04.2023 #МарафонВеликодніхсправ
Упродовж тижня учні Рівненського ліцею 27 малювали Великодні малюнки, виготовляли листівки, писали листи для наших захисників. Завтра ми відправимо їх через БФ "Руєвит" на передову та військовим, які зараз стоять під Бахмутом, щоб привітати воїнів із великим святом Великоднем.

детальніше

07.04.2023 7 квітня команда Рівненського ліцею 27 взяла участь у тренінгу «Успішна школа через ефективне шкільне самоврядування», який було проведено в рамках проєкту "Мріємо та діємо", що впроваджується за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом, Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSRUkraine), Making Cents International ( MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та ZincNetwork.
Надзвичайно насичений день! Попереду ще кілька як онлайн так і офлайн зустрічей.

детальніше

06.04.2023 6 квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру. Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Учні Рівненського ліцею 27 долучилися до фоточеленджу.

детальніше

 

Платформа MRIYA-синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі https://mriya.social/

14.03.2023 В рамках превентивного виховання серед учнів 9-их класів практичним психологом Климчук В.В.була проведена виховна година-тренінг:"Рівні права-рівні можливості".
Вправа "Особливості статі", дала можливість підвести учасників до усвідомлення існування стереотипів щодо слабких та сильних сторін чоловічої та жіночої статей. Кожен учень замислився над тим, що потрібно, щоб була рівність між чоловіком та жінкою при виборі професії в побутових та сімейних справах, що добробут кожного з нас буде кращим, а коли кращий добробут то міцна та процвітаюча наша держава.
Практичний психолог В.Климчук

детальніше

14.03.2023 З метою підвищення обізнаності учнів щодо питань ґендеру, ґендерних відносин, виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав та свобод кожної статі соціальним педагогом Валілко Т.В. було проведено годину спілкування з елементами тренінгу на тему: " Ми за ґендерну рівність!" у 5-Б та 6-А класах.
Т.Валілко, соціальний педагог.

детальніше
 

10.03.2023  Доводимо до відома та врахування в роботі Інформаційні матеріали
розроблені Департаментом цифрової трансформації і комунікаційних стратегій
Рівненської обласної адміністрації висвітлені у ході онлайн семінару –
навчання, яке проводилося в рамках розвитку цифрових компетентностей, що
додаються. ( https://drive.google.com/drive/folders/1sBfiUSRfijbzxQ_esaNlWCfTSrrbcn6f?usp=share_link )

09.03.2023 9 березня - в день народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя, пророка учителі-словесники Рівненського ліцею 27 підготували відеочелендж "Із Шевченком у серці".

детальніше

08.03.2023 #РазомдоПеремоги
Буремний торішній лютий назавжди розділив історію України на «до» і «після». Сьогодні наш героїчний народ зі зброєю в руках захищає найдорожче, що в нас є – Україну. Багато чоловіків та жінок знаходяться у лавах Збройних Сил України. Вони залишили свої домівки, щоб захищати Україну, її волю, її незалежність. Багато із них пішли на війну добровольцями, тому що їм болить те, що розривають на шматки нашу землю.

детальніше

04.03.2023 #РазомдоПеремоги
Колектив Рівненського ліцею N27 отримав подяку за волонтерську допомогу та підтримку одного із військових підрозділів.
Слава Україні!
Слава ЗСУ!

03.03.2023 У період з 13 по 24 лютого 2023 року з метою формування патріотичного духу в учнівської молоді, з нагоди річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну у Рівненському ліцеї N27 о 8.45 год. здійснювалося урочисте підняття Державного прапора України, до якого були долучені учні 9-11-их класів.

детальніше

01.03.2023 До річниці з Дня народження Лесі Українки в Рівненському ліцеї 27 відбулося онлайн-декламування Лесиних віршів "Я в серці маю те, що не вмирає".

детальніше

01.03.2023 До річниці з Дня народження Лесі Українки Владиславом Сорочиком, студентом-практикантом 4 курсу спеціальності 'Учитель початкових класів" Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ було проведено у 2-А класі виховний захід «ОСПІВУВАННЯ ПРИРОДИ РІДНОГО КРАЮ У ТВОРАХ ЛЕСІ УКРАЇНКИ»

детальніше
 

24.02.2023 24 лютого 2023 року - річниця незламності та супротиву українського народу, повномасштабного вторгнення росії в Україну.

детальніше

21.02.2023 Мови – це важливо!
Саме під таким девізом ООН рекомендує проводити Міжнародний день рідної мови 21 лютого. І хоч це свято відносно молоде (упроваджено в Україні в 2000 році, а у світі за рік до того), значення мови в житті людини неоціненне: це і джерело комунікації, і засіб пізнання, і одна із форм існування нації тощо. Сьогодні саме про різні аспекти мовного питання вчителі спілкувалися зі школярами під час різних заходів.

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
Година класного керівника в 5-В кл. (О.мельникович)
Урок мужності «Небесна сотня дивиться на нас»

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
Проведені ряд виховних заходів: у 5-Б класі (Н.Малик) "Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні",
у 7-Д кл. (А.Поліщук) "Пам'яті Небесній Сотні", 4-Б кл. (О. Мельникович) перегляд та обговорення фільму, у 3-Г кл. (О.Захаржевська) виготовили ангелів пам'яті "Тепер вони тримають небеса".

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
До Всеукраїнської тихої акції "Янголи пам'яті" про Героїв, які полягли за Україну. Учні 7д класу на уроці історії України (О.Яровка) долучилися до такого заходу.

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
У 7- Г класі (С.Дяба) був проведений виховний захід, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні прослухали пісню-реквієм Небесної Сотні “Пливе кача” та переглянули тематичну презентацію «Герої не вмирають».

детальніше

21.02.2023 #НебеснаСотня
Сьогодні вся країна вшановує памʼять Героїв Небесної Сотні.
Це нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які ми воюємо.
Тоді, на зламі 2013-2014-го, українці зробили свій цивілізаційний вибір.
Прямо з Майдану тисячі добровольців одразу пішли на фронт. З 24 лютого 2022-го цей фронт розтягнувся на понад 3000 км. Але нас це не злякало.
Ми продовжуємо боротьбу. І ми переможемо.

детальніше

20.02.2023 #НебеснаСотня
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми згадуємо сумні та водночас героїчні сторінки нашої історії, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість людей, які віддали своє життя, відстоюючи право нашої держави самостійно обирати свій шлях розвитку.
Саме представники учнівського самоврядування Рівненського ліцею N27 підготували вечір пам' яті Героїв Небесної Сотні "Небесна Сотня України - сини, що в небо відлетіли...". Ведучі
згадали їх імена та події, що навіки їх віднесли до війська Небесної Сотні. Хвилиною мовчання під пісню-реквієм "Плине кача" вшанували пам'ять Героїв.

детальніше

 

 

19.02.2023 19 лютого українці відзначають День Державного Герба.
31 рік тому Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба.

детальніше

18.02.2023 Упродовж тижня в бібліотеці тривала акція ''Подаруй бібліотеці книгу'', яка пов'язана з Міжнародним днем дарування книг.
Наші учні разом зі своїми батьками подарували бібліотеці багато цікавих книг. Щира подяка усім, хто долучився, а саме учням 2-Б, 2-Г, 4 -А, 4-В, 5-Д, 8-Б класів та класним керівникам, які посприяли проведенню акції.

детальніше

16.02.2023 "Краплинка любові для захисників", - так назвали колективно творчу справу педагоги та учні Рівненського ліцею N27. Під таким гаслом у день святого Валентина учні початкових класів вирішили виготовити маленькі сердечка, переповнені великою любов'ю до тих, хто мужньо захищає нашу країну. Сподіваємось, що тепло дитячих сердечок грітиме наших воїнів у важку хвилину, вселятиме віру у Перемогу, охоронятиме від ворожих кулі, надаватиме ще більше відваги та сміливості.

детальніше

16.02.2023 #ДеньЄднання
Зовнішні й внутрішні виклики, що постали сьогодні перед нашою країною, вимагають від кожного з нас консолідації та відповідальності!
Тож сьогодні, 16 лютого 2023 року, в День єднання, у Рівненському ліцеї N27 майорить Державний Прапор України і звучить Гімн.

детальніше

07.02.2023 #ДеньБезпечногоІнтернету
У 5-В кл. класний керівник О.Мельникович показала презентацію "Безпечний інтернет".
Цифрове середовище, зокрема інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але й способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 та війну діти проводять дедалі більше часу в інтернеті.
Право дитини на безпеку та захист є базовим та поширюється на її життєдіяльність як онлайн, так і офлайн.

детальніше

31.01.2023 Наближаємо перемогу разом, допомагаючи нашим захисникам. Випускники 2022 року уже другий рік поспіль збирають кошти для наших військових, щедруючи для мешканців мікрорайону Боярка. І цьогоріч, хоч уже і навчаються у різних містах України, але зібралися і долучили до цієї справи учнів 10-В класу.

детальніше

30.01.2023 Щиро дякуємо всім хто долучився до збору коштів на потреби ЗСУ, а саме для придбання антидронової рушниці, про збір якої оголосили ГО Благодійний фонд "Руєвит". Ми зібрали 30852 грн., з них 1540 грн. зібрали батьки 9-В класу. Цю суму передали до фонду. Разом ми сила. Все буде Україна!

детальніше

29.01.2023 29 січня ми відзначаємо річницю бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за Незалежність.

детальніше

23.01.2023 #ДеньСоборностіУкраїни
Наближаємо Перемогу України разом. До Дня Соборності учні 6-Б класу (О.Яровка) разом з батьками малюють і пишуть листи нашим захисникам для підтримки.

детальніше

23.01.2023 #ДеньСоборностіУкраїни
20 січня до Дня Соборності України у 7-Д класі (А.Поліщук) проведено годину спілкування "Історична довідка " та патріотична вікторина "20 цікавих фактів про Україну".

детальніше

23.01.2023 #ДеньСоборностіУкраїни
Сьогодні соборність для України означає деокупацію всіх територій, захоплених ворогом, відновлення єдності з Донеччиною, Луганщиною та Кримом.
23 січня 2023 року у Рівненському ліцеї 27 день розпочався із загальношкільного заходу "Єдина країна - Соборна Україна", на якому ведучі заходу Меліх Віка та Вероніка Максименко привітали зі святом 26 міст України та створили живий ланцюг єднання із учнями 2-4 класів.

детальніше

 

23.12.2022 Вітаємо учасників та переможців змагань з шашок серед п'ятих класів.
Бажаємо їм подальших перемог🏆
 І - місце Миронова Соломія 5-В
ІІ - місце Слюсар Ангеліна 5-Б
ІІІ - місце Юшко Марія 5-Г
І - місце Борисюк Іван 5-Б
ІІ - місце Лінтур Арсен 5-Г
ІІІ - місце Якимець Андрій 5-Д

детальніше

23.12.2022 Мабуть, Різдво – це саме чарівне і світле свято, настання якого чекають і дорослі, і діти. Дивовижні і несподівані подарунки до Різдва можуть порадувати малюків і дітей старшого віку.
Напередодні свята пані
Малгожата Святковська, директор комплекс-школи гімназійної гміни Сульмежице Республіка Польща разом зі своїми польськими колегами вчителями та учнями навчального закладу зробили сюрприз

детальніше

22.12.2022 Відновлення через спорт.
Ліцей №27 долучився до проєкту «Поруч».

Відновлення через спорт - новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ». Спортивну складову реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» в партнерстві з Українською асоціацією футболу за підтримки Дитячого фонду УЄФА.
Азарт, цікавість, завзяття саме це захопило наших ліцеїстів у спортивних конкурсах, іграх та естафетах, які проводили представники проекту «Поруч». Ігри дляя1-4 класів дали можливість адаптуватись до незвичного, естафети для 5-7 класів - захопили та налаштували на позитив, конкурси проведені для 8-10 класів – розвантажили психологічно. Саме тому вчителі фізкультури ліцею №27 активно сприяють залученню дітей до занять спортом, адже це сприяє психологічному відновленню після пережитого та допомогає при подоланні страхів
.

#Разом до перемоги

20.12.2022 Відкритий урок в інклюзивній секції футболу.
До всесвітнього Дня футболу відбувся відкритий урок двох об’єднаних інклюзивних секцій футболу.
Інклюзивні секції - це проект, який реалізує Рівненська обласна асоціація футболу, за підтримки УАФ та міжнародних партнерів. Основна мета - залучити до футболу дітей з інвалідністю та через спорт допомогти їм соціалізуватися.

На організований захід Рівненською обласною асоціацією футболу завітало 22 дитини із Острога та Рівного. Також були присутні батьки дітей, їхні тренери та почесні гості.

Розпочався урок з розминки, яку провів для дітей вчитель ліцею №27 Юрій Наконечний. В основній частині були підібрані цікаві та посильні для виконання вправи з м’ячем. Завершили усе футбольним поєдинком. До всіх активностей долучався гравець рівненського “Вереса” Дмитро Кльоц.

Все для того, аби діти набули нових навиків, подружилися між собою та отримали позитивні емоції. 

19.12.2022 19 грудня 2022 року в День Святого Миколая у Рівненському ліцеї 27 відбувся ІІ благодійний фестиваль-ярмарок " Різдво на Боярці". Ведучі свята, випускники 2023 року. На свято завітала Україна, Святий Миколай із ангеликами та чортик Антипко. Відкрив фестиваль виступ хору молодших школярів, під керівництвом Нагорної Н.І., ми чули колядки та щедрівки від учнів 1-4 класів, які підготувала Нагорна Н.І. та 5-11 класів (Марчак О. В.).

детальніше

16.12.2022 «Осінні спортивні рекорди» 2022.
Цьогоріч ліцей 27 долучився до участі в конкурсу "Осінні спортивні рекорди". Фізкультурно-оздоровчий захід «Осінні спортивні рекорди» проводився в м. Рівне протягом жовтня - листопада 2022 року на спортивних майданчиках, у парках та скверах, в закладах загальної середньої освіти. Захід відбувався в онлайн режимі. Організатори заходу: управління у справах сім’ї, молоді та спорту; комунальний заклад «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення спорт для всіх» та управління освіти Рівненської міської ради.
Учасники змагалися у таких видах програми як: «Стрибки на скакалці», «Обертання обруча», «Володар м’яча» та конкурсі малюнку «Осінні спортивні рекорди. Найактивнішими виявилися учні Рівненського обласного наукового ліцею, Рівненського ліцею № 27, № 13 та № 6.
Переможцями та призерами у видах програми стали:
«Конкурс малюнку» 3 місце – Марчук Ольга (Рівненський ліцей № 27); 2 місце – Орел Валерія (Рівненський ліцей № 27);
Переможці та призери заходу будуть нагороджені дипломами, медалями та призами КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх».

 

15.12.2022 Вітаємо переможців проміжної ( міжшкільної) олімпіади з економіки та їхніх учителів!
- Поліщук Максим, 11 клас, - І місце ( учитель Харів Б.Я.);
- Зіньков Андрій, 11 клас,- ІІ місце ( учитель Харів Б.Я.);
- Кравчук Михайло, 11 клас, - ІІІ місце ( учитель Харів Б.Я.);
- Собчук Анастасія,10 клас, - І місце ( учителі Красновська Л.О., Харів Б.Я.);
- Круліковський Максим, 10 клас,- ІІ місце ( учителі Красновська Л.О, Харів Б.Я.);
- Окуневич Анастасія, 10 клас, - ІІІ місце (учителі Красновська Л.О., Харів Б.Я.);
- Сметанюк Олександр, 9 клас, -ІІІ місце ( учитель Харів Б.Я.).
Упевненим кроком, якісними знаннями наближаємо Перемогу!


За результатами участі в ІІ ( районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, маємо призерів:
- Мовчанюк Анастасія, учениця 8 класу, ІІ місце, учитель Дяченко Г.М.;
- Зіньков Андрій, учень 11 класу, ІІІ місце, учитель Красновська Л.О.
Вітаємо учнів та вчителів та дякуємо за плідну працю!

Також скарбницю шкільних талантів поповнили учні - учасники ІІ ( районного етапу) Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:
- Волошина Вікторія, 6 клас, ІІІ місце, учитель Кондратюк Т.В.;
- Цапяк Вікторія, 7 клас, ІІІ місце, учитель Кондратюк Т.В.;
- Мовчанюк Анастасія, 8 клас, ІІІ місце, учитель Сметаніна С.В.;
- Сисонюк Іванна, 10 клас, ІІІ місце, учитель Коваль Л.С.
Тільки так - із любов'ю до рідної мови, із бережним ставленням до рідного слова -до ПЕРЕМОГИ!
ВІТАЄМО!!!

 

09.12.2022 Нідерланди безкоштовно висилають українським школам по півтисячі цибулин тюльпанів та інших квітів, аби діти висаджували їх на шкільних клумбах. За задумом проекту, це допоможе малечі впоратися зі стресом від війни. Також проект Flowers4school https://www.facebook.com/109225568652440/posts/121469347428062/
проводить конкурс на найкращий шкільний квітник, у якому можуть взяти участь і рівненські школи.

детальніше

08.12.2022 "Обов'язки і права - всьому голова". Під таким гаслом відбулася година спілкування учнів 6-В класу із практичним психологом Климчук В.В. Заняття проведено з метою розширення знань дітей про їх особистісні права та обов'язки, виховання почуття гідності за себе та свої вчинки. Діти аналізували, які права та обов'язки в сюжетах казок вони знають, чиї права були порушені.

детальніше

08.12.2022 Сьогодні відправили останні 4 великих коробки із смаколиками, оберегами, вітальними листівками, дитячими малюнками солдатам на схід через БФ "Руєвит". І одночасно отримали фото відповіді від наших військових, до яких раніше відправляли посилочки.

детальніше

07.12.2022 7 грудня до Дня української хустини у Рівненському ліцеї 27 відбувся фоточелендж "Дівочий оберіг"

детальніше

06.12.2022 До Дня Збройних Сил України у Рівненському ліцеї 27 учні 1-6 класів організували онлайн-читання "З Україною в серці".

детальніше

06.12.2022 Учнівське самоврядування Рівненського ліцею N27 взяли участь у відеочеленджі "Я дякую ЗСУ".

детальніше

05.12.2022 Все буде Україна.
Напередодні Дня волонтера(5грудня) та Дня ЗСУ(6грудня) в Рівненському ліцеї N27 була проведена благодійна акція "Разом до Перемоги!".

детальніше

26.11.2022 Сьогодні 90-ті роковини Голодомору – акту геноциду, який влаштував радянський режим проти українського народу у 1932-1933 роках. Це один з найстрашніших злочинів, який не лише забрав життя мільйонів невинних людей, але й лишив глибокий травматичний слід для всього народу. Члени учнівського самоврядування Рівненського ліцею N27 долучилися до Всеукраїнської акції " Запали свічку пам'яті".

детальныше

26.11.2022 Книжкова деокупація: рівненські ліцеїсти (Рл N27) передали українські книги на звільнені території Харківщини/Слобожанщини.
Багато україномовних книг, розмальовок зібрали наші діти для дітей Харківщини.

детальныше

 

25.11.2022 "Змініть свій напрямок думок і зміните свою долю". (Мерфі)
На базі ліцею #27 відкрили інклюзивну футбольну секцію за підтримки Української асоціації футболу та Хартії масового футболу УЄФА під керіаництвом вчителя фізичної культури Наконечного Юрія Васильовича. До секції також долучають дітей внутрішньо переміщених осіб.
Секція забезпечена футбольною формою для дітей, м’ячами та необхідним спортивним інвентарем
Заняття в секції спрямовані на популяризацію футболу, поліпшення психоемоційного та фізичного стану дітей через залучення їх до фізичних активностей та соціалізацію та мають на меті змінити ставлення українського суспільства до людей з інвалідністю, надати доступ до інклюзивних занять спортом, об'єднати дітей і дорослих, незалежно від особливостей фізичного і психічного розвитку".

24.11.2022  Книжкова деокупація: рівненські ліцеїсти (Рл N27) передали українські книги на звільнені території Харківщини/Слобожанщини.
Багато україномовних книг, розмальовок зібрали наші діти для дітей Харківщини.

детальніше

21.11.2022 До Дня Гідності і Свободи у Ліцеї №27 було проведено ряд тематичних заходів: у 7-Б, 5-В відео презентація "Вистояли на Майдані -вистоїмо у війні", 7-Г - презентація "Україна - країна нескорених»,
9А клас - "Вільні творять майбутнє", 9-В урок Гідності, 5-А інтерактивна презентація, 8-А

детальніше

21.11.2022 21 листопада - День Гідності і Свободи.
Українці, як ніхто знають, що таке гідність і що таке свобода. І з кожним роком у цьому переконується все більше і більше людей в усьому світі.

детальніше

21.11.2022 Учні Рівненського Ліцей №27 теж долучились до міжнародного флешмобу #ЖовтаСтрічка

детальніше

15.11.2022 До Дня толератності 15 листопада у Рівненському ліцеї 27 була проведена дискусія практичним психологом В.В. Климчук та соціальним педагогом Т.В. Валілко на тему: "Чи варто говорити у вічі правду?" До дискусії долучились голови учкомів та старости 5-7 кл.

детальніше

14.11.2022 14 листопада в рамках Тижня толерантності для старост і голів класних учкомів був проведений захід практичним психологом В.В. Климчук та соціальним педагогом Т.В. Валілко на тему: "Чи живе у нашому ліцеї 27 толерантність?"

 детальніше

09.11.2022 9 листопада до Дня української писемності та мови у Рівненському ліцеї 27 відбулися ряд тематичних мовних заходів. Учні 9-В класу позмагалися в грі "Мафія в лінгвістичному місті". А от у 5-Д відбувся лінгвістичний конкурс. Учні 5, 6 класів пограли в гру "Факти чи фейки про українську мову". Створили лепбуки учні 7-Г класу після перегляду презентації "Цікаві факти про рідну мову". Чимало сьогодні ще було заходів до Дня української писемності та мови.

детальніше

 

06.11.2022 Сьогодні до нас завітали представники блогодійного фонду "Руєвит" та подякували за підтримку наших захисників.

детальніше

05.11.2022 Щиро від усього сердця вдячний маленькій дівчинці Соломії Сороці з 6 - Б класу ЗОШ 27 з м.Рівне за чудовий малюнок!
Зачепило за живе і переповнило гордістю за наших діточок!
Намальовано "з душою".
Разом Переможемо!!!

детальніше

28.10.2022 У Рівненському ліцеї N27 щодня плетуться маскувальні сітки. І коли ми відправляємо їх на передову, то завжди у нас є малюнки, листівки, обереги для наших захисників. І не було винятком і цей раз. До Дня захисників і захисниць, діти виготовили чимало вітальних листівок.

детальніше

22.10.2022 До Дня захисника і захисниць у Рівненському ліцеї N27 відбулась ще одна акція. Ми збирали овочі та фрукти для приготування їжі для поранених бійців, які перебувають на лікуванні у рівненських медичних закладах. Звичайно, в лікарнях є харчування, але всі знають, що воно дієтичне. А так хочеться, щоб наші захисники швидше набралися сил, тому група людей згодилася готувати їжу для поранених. Їм в цьому допомагає волонтерський центр, що на Гагаріна, 39. Туди ми відвезли продукти. За що волонтери дуже дякували.

детальніше

21.10.2022 У Рівненському ліцеї N27 відбувалась акція до Дня захисту тварин "Потурбуйтесь, - і будуть жити". Збір сухого корму та круп для собачок та кицьок. Частину корму ми віддали Кирилюк М.П., яка доглядає 16 котиків. (Ми маємо фотозвіт, як смачненько ласують котики.) Більшу частину завезли в екологічний центр Рівненського ПДМ, який передасть притулкам для тваринок. Дякуємо усім, хто долучився.

детальніше

21.10.2022 Слава Україні! Шановні колеги, батьки. Розвідувальний підрозділ морської піхоти, де служить Тихонюк Андрій, випускник нашої школи, син якого навчається у 1-В класі Рівненського ліцею N27, потребує автомобіль Мітцубісі L200, на придбання якого необхідні кошти (не вистачає 2000 євро). Номер картки дружини Тихонюк Мирослави: 5375411417111437
Моно
4149629312485931
Приват
Залишок суми, отриманої на ярмарку 21.10.2022 р. (600 євро) буде передано Тихонюк Мирославі.
Сподіваємось на ваше розуміння та допомогу.
Разом до Перемоги!

21.10.2022 Дякуємо усім, хто долучився 21 жовтня у Рівненському ліцеї N27 до ярмарку-продажу смаколиків та різноманітних виробів "Разом до перемоги". На якому виручили 42626 грн. і 3500 грн. доклали вчителі. Разом ми зібрали 46026 грн.

детальніше

05.10.2022  На уроках доброти сьогодні, 5 жовтня, учні 2-их класів виготовляли іграшкових песиків із паперу, а 4-ті класи працювали над проєктами "Домашні улюбленці" та приносили корм.

детальніше

 

21.09.2022 Вихованці Рівненського ліцею N27 сьогодні, 21 вересня 2022 року долучилися до загальноміського ярмарку-продажу смаколиків, власних виробів. Виручені кошти 43824 грн. передали на потреби ЗСУ - для придбання дронів і облаштування польової бані для військових Херсонського напрямку. Дякуємо усім учням, батькам, педагогам за таку активність. Перемога за нами!

детальніше

21.09.2022 21 вересня - Міжнародний день миру.
Все буде Україна! Перемога за нами!

детальніше

01.09.2022 З початком нового навчального 2022-2023 року.

детальніше

31.08.2022 Ми радо знайомимо Вас з нашими найціннішими волонтерами! Саме їх участь допомагає нам усвідомити,що важливо нашим дітям. Волонтерство розвиває в дитині людяність та жертовність, бажання допомогти іншому, відчути та надихнути, не стояти осторонь чужої біди. Саме вони - майбутне нашої України.
Учні нашого закладу

детальніше

31.08.2022 Щирі вітання учню 7б класу нашого навчального закладу Демчуку
Олександру, який виборов одразу дві нагороди на міжнародному турнірі з плавання "Swimming Albena Cup" ,що тривав з 22 серпня по 30 серпня у м.Албена(Болгарія). Золоту медаль Олександр завоював
на дистанції 100 м вільним стилем та
на дистанції 50 м вільним стилем отримав бронзу.
Так тримати ,майбутній чемпіоне-твоя перемога-це перемога України!

детальніше

24.08.2022 З Днем Незалежності, рідна Країно!

детальніше

23.08.2022 23 серпня - День державного прапора України.

детальніше

23.08.2022 Блакитні небеса над безкрайніми польовими просторами матінки України - відбиваються на гордому полотні нашого державного прапора!

детальніше

01.06.2022 З Днем захисту дітей! Нехай наші сини і доньки якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим. А батькам бажаю терпіння, доброти і ніжності.

детальніше

01.06.2022 До Дня захисту дітей у ЗОШ 27 пройшло чимало заходів, серед них - фейс-арт "Даруєм посмішку дитячу", 1-А клас (Л.Бовгиря)

детальніше

Онлайн-Останній дзвоник 2022. Рівненська ЗОШ І-ІІІ ст.N27. Вітання від колективу школи.

 

01.06.2022 З Міжнародним днем захисту дітей!
Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.

детальніше

 

02.05.2022 #МарафонВеликодніхсправ завершився і ось один із результатів нашої з вами справи. Харківське управління освіти отримало наші великодні посилочки. Все дійшло благополучно. Дуже дякують усім, хто долучився до складання подарунків. Наша посилочка точно дійшла до місця призначення, адже вона мала патріотичне позначення (заскотчована жовтим і блакитним кольором).
Додаємо фото посилки у нас і скрін їхньої відповіді.

                                                         детальніше

28.04.2022 #МарафонВеликодніхсправ
"Великоднє дерево випускників". До створення такої краси долучилися не лише випускні 11 класи, але і всі учні, які мали можливість це зробити.

детальніше

26.04.2022 #МарафонВеликодніхсправ
Дуже багато смаколиків принесли наші діти до благодійного кошика. І ми поділилися їми з тимчасово переміщеними сім'ями, які проживають у нашому мікрорайоні.

детальніше

26.04.2022 #МарафонВеликодніхсправ
От іще одна маленька справа зроблена. Сьогодні, 22 квітня, напередодні великого свята, члени учнівського самоврядування вручили великодні подарунки для діток, які тимчасово змушені переїхати із зони бойових дій та навчаються у нашій школі. Їх у нас 20 чоловік.
Ще один маленький крок до Великої Перемоги зроблений!

детальніше

20.04.2022 #МарафонВеликодніхсправ
Сьогодні відправили дві посилки на Харків в рамках акцї «Освітянські обійми». Наші посилочки дуже потрібні в Харкові! Є цілі сім'ї вчителів, які залишилися просто неба, є багато розбитих шкіл і вчителі виходять щось там розчистити... Але дуже дякують, що ми направимо їм посилочки. Одна посилочка для закладу освіти ( паски, солодощі, насіння квітів, сувеніри); друга для освітян, які опинилися в складній життєвій ситуацї ( паски, смаколики, продукти харчування).

детальніше

26.04.2022 Щодня у волонтерський центр 27 школи приходить 80- річний пан Святослав. Він нарізав вже кілометри стрічок, які з молитвами і любов'ю вплітаються у маскувальні сітки.
Разом до Перемоги!

детальніше

22.04.2022 #МарафонВеликодніхсправ
На завершення запланованих маленьких кроків до Перемоги представники учнівського самоврядування Рівненської ЗОШ 27 передають відеовітання ровесникам з інших регіонів України, які потребують нашої підтримки та усьому незламному народу України.
Разом до Перемоги!

детальніше

26.04.2022 Сьогодні відзначається 36-та річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції, найбільшої в історії ядерної енергетики. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

детальніше

18.04.2022 Ніщо не може зупинити прихід весни, ніщо не може зламати нашу віру в перемогу. Бо «народ мій є, народ мій завжди буде, ніщо не перекреслить мій народ»! Бо непереможний український нарід, який став на захист рідної землі, на захист життя.

детальніше

16.02.2022 Звернення учнів ЗОШ 27 до мужніх ЗСУ (завзятих синів України)

детальніше

09.04.2022 Вчителька трудового навчання з неймовірною любов'ю в серці до наших захисників - КОТИК ЛАРИСА ПАВЛІВНА виробила і "замовила" на захист обереги для наших хлопців, загорнувши у вузлик кожної лялечки чарівну освячену ягідку калини.
Всі наші волонтери зависли над ними розглядаючи кожну і муркотіли від милування!
БРАВО, МАЙСТРИНЕ!
Вони чарівні!
Нехай бережуть наших героїв!

детальніше

 

07.04.2022 Міністерство освіти і науки України інформує, що громадською організацією "Асоціація саперів України" за підтримки МОН у 2020 та 2021 роках було реалізовано пілотний проєкт з навчання педагогів. Враховуючи широкомаштабну війну російських окупаційних військ на всій території України, вбачаємо за доцільне проходження зазначеного навчання педагогами в усіх регіонах. В подальшому набуті знання і навички педагогів з мінної небезпеки дозволять їм проводити інформаційні заняття з безпекових питань  для аудиторії різних вікових категорій, насамперед для учнів закладів загальної середньої освіти. Курс розраховано на 30 годин онлайн навчання. Слухачеві потрібно зараеєструватися за посиланням: https://eoreplatform.web.app/  

Рівненським районним управлінням ГУ ДСНС України у Рівненській області надані відеоматеріали для роз'яснення учням щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій.

https://drive.google.com/drive/folders/1FKwXZ9Csp6IyfpImzF6M33edQ36U_W_d?usp=sharing

 

Адміністрація Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 Рівненської міської ради повідомляє, що з 01.04.2022 року оголошується прийом заяв про зарахування дітей до першого класу та документів, визначених пунктом 4 розділу І Порядку відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованого Міністерством юстиції України від 05 травня 2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», Положення про Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради в новій редакції, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 21.06.2018 №4626, Наказу Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради №69-осн. від 23.02.2022 р. про приймання заяв та документів.
порядок зарахування

21.03.2022 Збройні сили України ви найкращі, ми пишаємося і молимось за кожного з Вас Ми горді, що у нас сильна та потужна армія
Ми –на своїй землі.
Україна була, є і буде.
Слава Україні!!!
Знайте всі ми непереможні, ми сильні, ми єдині, ми разом, переживемо все що нас хоче роз'єднати та знищити, МИ РАЗОМ НАЗАВЖДИ  #Учком_ЗОШ27

детальніше

Листівки ДСНС

23.02.2022 Із гордістю визнаємо, що ЗОШ 27- скарбниця мудрості і знань! Адже саме тут учні демонструють глибокі знання, а педагоги- досвід і мудрість. Тож шкільна родина вітає призерів обласного етапу Всеукраінськоі учнівськоі олімпіади з економіки та іхнього вчителя Харіва Б.Я.
Круліковський Максим, 9- В - І м.
Глущук Василь, 11- Б - І м. (учителі Харів Б.Я. та Красновська Л.О.)
Собчук Анастасія, 9- В - ІІ м.
Поліщук Максим, 10-Б - І м.
Зіньков Андрій, 10- Б - ІІ м.
Кравчук Михайло, 10- Б - ІІІ.
Тож тепер учні представлятимуть заклад на Всеукраінському етапі! Нових перемог вам, юні економісти!

22.02.2022 А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров΄ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..

детальніше

 

21.02.2022 21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння.

детальніше

 

21.02.2022 До Дня рідної мови (21.02) та з нагоди дня народження Лесі Українки (25.02) організовуємо онлайн-конкурс читчів-декламаторів "У Лесиній пісні, у Лесинім слові...".
У якому беруть участь учні 1-4 класів та 5-11 класів, завантажуючи свої відео за конкретним посиланням до 22.02.2022 року.

детальніше

20.02.2022  20 лютого в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років. Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. Учні Рівне…

детальніше

19.02.2022 Сьогодні, 19 лютого, українці відзначають День Державного Герба.
30 років тому Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба.

детальніше

17.02.2022 Гурток «Основи медичних знань і допомоги ».
Згідно, невтішної статистики, в Україні із 100 осіб, базові принципи надання першої домедичної допомоги знають лише 2 людини. Натомість у Європі ця цифра сягає значення – 80 осіб!
Ми маємо на меті, показати дітям та молоді, що врятувати життя може дійсно кожен!

детальніше

14.02.2022  Здавалося б, що ж такого у маленькому паперовому сердечку?
А скількох людей воно робить щасливим, змушує посміхатись, дарує надію і здійснює мрії
От і сьогодні наша «Скринька валентинок», була переповнена маленькими зізнаннями в коханні, в дружбі і просто словами подяки.

детальніше

10.02.2022 Вітаємо переможців І етапу обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка».
Дзьолось Дарія , 9-Б клас, соло, старша категорія, І місце

детальніше

08.02.2022 Будь — який вид дитячої творчості — це не просто розвага, творчість допомогає дитині стати в майбутньому щасливою, задоволеною життям людиною.
Так професійно творить малеча на гуртку образотворчого мистецтва.

детальніше

05.02.2022 З Днем зустрічі випускників, дорогі наші колишні школярі ЗОШ 27
Бажаємо всім любові і процвітання, неймовірного везіння в житті і вірного щастя.
Нехай знання всім допомагають приймати правильні рішення, нехай в житті у кожного з Вас буде достаток, успіх і бойовий настрій.
Не забувайте один одного і частіше зустрічайтесь.
Нехай все у вас буде на відмінно і в родині, і на роботі! І нехай ваші діти перевершать вас в успішності!
А Ваші педагоги пам’ятають і люблять Вас

детальніше

01.02.2022 Знову втішаємося досягненнями наших учнів під керівництвом учителів- майстрів! Маємо хороші результати участі в міському етапі конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт учнів- членів МАН.

детальніше

01.02.2022 Школа уклала Меморандум про співпрацю з Центрально- Європейською фундацією СЕАSС.
Для чого це нам? - спитаєте. Скажу: це сприятиме інноваційному розвитку закладу, залученню додаткового фінансування, удосконалення професійного рівня, можливостей учням формувати компетентності.
Ми подали заявку, заповнювали анкети і в результаті- нас відібрали для участі в проєкті. Тривалість проєкту з 2022- 2027 рр.Тож із лютого стартуємо. Будемо інформувати про діяльність. Поки що сформували команду із 3- х осіб: С.Банькова (координатор), В. Жежук та О. Марчак, які і будуть координувати роботу в школі.

29.01.2022 29 січня 2021 року в Україні відбувається вшанування пам’яті Героїв Крут. Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежністьУкраїни.

детальніше

27.01.2022  27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.
Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».

детальніше

22.01.2022 Інформаційні хвилинки Дня Соборності України були проведені у 6-Г, 6-Д, 7-В, 8-В, 10-А, 11-А класах

детальніше

22.01.2022 Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України.
Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!
І свою єдність, нам сьогодні показали учні молодших класів ЗОШ 27.

детальніше

20.01.2022 Гідний приклад показали учні 11-Б класу ЗОШ № 27.
Наші випускники щедрували декілька днів по району Боярка, щоб допомогти воїнам ООС. Зароблені кошти у сумі 10200 грн. передані волонтерам. Пишаємось !

детальніше

19.01.2022 Сьогодні учні 2-Б класу(вчитель Василишина В. В.) відвідали Рівненський обласний краєзнавчий музей.

детальніше

14.01.2022 Шановні педагоги ЗОШ №27 , це привітання для Вас передали вдячні учні!

детальніше

13.01.2022 А, в ЗОШ 27 уже щедрують
Дякуємо ученицям 3-В класу - Буняк Софії, Романовій Марії, Лукащук Катерині

детальніше

12.01.2022 Так багато гарних і теплих слів, написали наші учні у день «Дякую»
Щирі подяки вчителям, листи вдячності друзям, ніжні слова кохання, а головне щиро і від душі…
І так хочеться, щоб такі позитивні прояви були завжди, а не з особливого приводу.

детальніше

10.01.2022 доценти кафедри комп'ютерних технологій та економічної кібернетики НУВГП Рейнська В.Б. та Василів В.Б. провели зустріч з учнями 11-х класів ЗОШ 27 м.Рівне.

детальніше

28.12.2021 Наші воїни на передовій кожну мить бережуть наш спокій, ризикуючи власним життям і здоров'ям. Учні, батьки, вчителі ЗОШ 27 пам'ятають про це. За кошти від макулатури придбали колеса до автомобіля, який щомісяця возить на фронт все необхідне.

детальніше

24.12.2021 24 грудня 2021 в за сприянням Громадської організації «Наша школа-27» в ЗОШ 27 пройшов I Благодійний ярмарок-фестиваль «Різдво на Боярці», проєкт якого затверджений відділом культури і туризму м.Рівного. Ідейним натхненником та меценатом став депутат Міської ради - Тарас Обоїста.
Більше 40 пісенних виступів учнів школи , нова новорічна фотозона та ярмарок смаколиків і виробів, загальна колядка педагогів, ось чим найбільше запам’яталось дійство.
Учні і батьки готувались ретельно, проявляли свої здібності, тому і зароблена сума не маленька, аж 14150 грн., за які буде закуплено мати в спортзал.
Дирекція школи дякує батькам, учням та пед колективу за активну участь.

 

24.12.2021 А на завершення свята пролунала колядка від педагогічних працівників ЗОШ 27

детальніше

24.12.2021 Учні ЗОШ 27 не лише колядували і щедрували, а прийняли участь у Різдвяному ярмарку

детальніше

24.12.2021 Були і фото на фотозоні на #РіздвонаБоярці

детальніше

24.12.2021 Дякуємо учням 3 Г класу та Кутузі О М за патріотизм і привітання нашим захисникам!
СЛАВА УКРАЇНІ!

детальніше

21.12.2021 21 грудня до школи завітали актори лялькового театру з виставою "До нас завітав Миколай". Упродовж усього дня актори розважали діток 1-4 класів.

детальніше

21.12.2021 Грудень місяць - це місяць благодійності, добрих вчинків, справ. І учні ЗОШ 27 теж не залишились осторонь. Активно долучилися до міської акції "Діти-дітям", де збирали канцтовари та ігри.

детальніше

21.12.2021 На гостини до Святого Миколая завітали учні 5-Г класу (Т.Кондратюк)

детальніше

21.12.2021 Учні ЗОШ 27 знову в лідерах! За результатами районної олімпіади з географії, маємо двох призерів: учня 11- Б класу Шиліна Миколу ( ІІ місце) та ученицю 9- В класу Окуневич Анастасію ( ІІ місце). Вітаємо юних географів та їхню вчительку Дяченко Галину Миколаївну!

15.12.2021 Велиика подяка всім учням ,які долучились до акції" Подаруй бібліотеці книгу"(жовтень-листопад). Учні подарували 115 книг : 66- література для мол.школярів; 19- енциклопедії; 30-книги укр.та зарубіж.авторів для підлітків + 25 брошур (для учнів1-2кл.). Найактивнішими були учні 3-А, 1-Б, 2-А, 1-А, 3-В,4-А, 4-Б, 4-Г, 4-Д. Учні цих класів принесли сучасні, цікаві, акуратно збережені книги. Дякуємо за подарунки учням 2-Б, 3-Г, 3-Д, 4-В класів.

детальніше

15.12.2021 15 грудня 2021 р. 8-В клас (С.Сметаніна) до Дня чаю
організували чайну шкільну церемонію та переглянули відео про японську чайну церемонію.

детальніше

14.12.2021 Засвітилося ще дві зірочки на філологічному небосхилі!
Маємо призерку - І місце - районноі олімпіади з украінськоі мови та літератури ученицю 7 класу Мовчанюк Анастасію. Тож вітаємо юного філолога та іі вчителів: Сметаніну С.В. та Поворознюк О.Д.
Також вітаємо призерку - ІІІ місце - районного мовно- літературного конкурсу ім. Т.Шевченка ученицю 10 класу Бовгирю Ельвіру та іі вчителя Поворознюк О.Д.
Щиро радіємо вашим досягненням!

13.12.2021 Учні 5-Б класу (М.Шевчук) відвідали музей ЗСУ, що знаходиться в міському Будинку ветеранів.

детальніше

13.12.2021 Павучки нікому не заздрять, а просто роблять!,
Сьогодні багато зробили! Сітка плелась турботливими ручками наших павучків

детальніше

12.12.2021 Сьогодні учнів 5-г класу ,під керівництвом Тетяна Кондратюк ,радо прийняв колектив Бібліотека-філія №3 Рівненської ЦБС .Андріївські вечорниці -вдалися на славу!!!
Колектив бібліотеки повернув мене в той час,коли ще готувалися реферати і читалася книги...Ще раз переконуюсь, що ніякі технології не замінять живого спілкування,аромату книг і атмосфери що панує в цій світлиці мудрості.Дякую за свято, яке організували нашим бешкетникам.Вам процвітання і надії у світле майбутнє ❤❤❤

детальніше

10.12.2021 #happyгав_2021 #happypaw #purina
За активну участь у благодійній акції "Happy Гав для Сірка" наша школа отримала три пригодницьких настільних гри від "Happy Paw" та ТМ "Рurina".

детальніше

10.12.2021 Пишаємось нашими учнями, учасниками міської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».
Свої роботи представили: Киричук Анастасія (3-А клас), Пляшко Софія (7-А клас), Юрчук Олександра (8-А клас), Аскерова Аліна ( 6-Г клас), Гордієвич Мирослава (6-Г клас), Журик
Анастасія (7-Б клас).
Подяка за підготовку учнів вчителю трудового навчання, керівнику гуртка Котик Ларисі Павлівні.

детальніше

09.12.2021 В рамках акції "16 днів проти насильства" практичним психологом В.Басюк проведено Години спілкування "Профілактика булінгу" у 7-А та 8-В класах.

детальніше

08.12.2021 Маємо 6 призерів РАЙОННОЇ олімпіади з економіки!
Тож вітаємо таких учнів: Круліковського Максима, 9 кл.- І місце, учитель Харів Б.Я.;
Поліщука Максима, 10 кл.- І місце, учитель Харів Б.Я.;
Глущука Василя, 11 кл. - І місце, учителі Харів Б.Я. та Красновська Л.О.;
Собчук Анастасію, 9 кл.- ІІ місце;
Кравчука Михайла, 10 кл. - ІІІ місце;
Зінькова Андрія, 10 кл. - ІІІ місце,
учитель Харів Б.Я.
Тож радіємо вашим успіхам і зичимо нових досягнень!!!

детальніше

07.12.2021 Учні початкових класів взяли участь в акції "Годівничка для синички"

детальніше

07.12.2021 До флешмобу "Одягни хустку" долучилися і старшокласники.
Хустка як оберіг. Цінуймо що маємо.

детальніше

07.12.2021 7 грудня - День української хустки. Святкову атмосферу свята створили учні початкових класів. Дівчатка пишаються родинними оберегами - маминими та бабусиними хустками. Які ж красиві наші дівчатка ! Найкращі !!!

детальніше

06.12.2021  6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави.
Педагогами було проведено ряд заходів та виховних годин.
А ще ми запросили підняти прапор України ветерана АТО - Taras Oboista з донечкою. Оскільки, нинішнє покоління, повинне віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні.

детальніше

06.12.2021 Вітаємо юних математиків, призерів РАЙОННОЇ олімпіади, та їхніх учителів:
- Гордієвич Мирославу, 6-Г - ІІ місце, учитель Дяба С.Л.;
- Кудінова Нікіту, 7-Г- ІІІ місце, учитель Лагоднюк В.А.;
- Круліковського Максима, 9-В - ІІІ місце, учитель Зварич Н.Д.
Приємно, що на математичному Олімпі з'явилися нові зірочки. Вітаємо!

детальніше

06.12.2021 Сьогодні, 6 грудня, учні 4-А класу (Морозюк В.С.) підготували святкові листівки воїнам ООС.Провели ранкову зустріч до Дня Збройних сил України.

детальніше

03.12.2021 Учні 6-го та 8-их класів під час виступу на концерті до міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями.
Бобровницька Дарина, учениця нашої школи, отримує грамоту за досягнення в культурному житті міста. (С.Антонюк, кл. керівник 8-Г кл.)

детальніше

03.12.2021 Дякуємо усім учням, батькам, вчителям початкових класів за таку активну участь у проведенні благодійного ярмарку з нагоди Дня волонтера та Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями. Було зібрано 17437 грн.

детальніше

03.12.2021 Учні 5-Б класу (О.Яровка) взяли участь у проєкті "Годівничка для синички"

детальніше

03.12.2021 До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями учні 8-В класу (С.Сметаніна) переглянули та обговорили відео «Перемоги, що змінюють світ».

детальніше

02.12.2021 Ми переконані, що першу медичну (долікарську) допомогу потерпілому може надавати не тільки медичний працівник, але і кожна людина повинна мати відповідні навички і навчатися цьому треба в школі .

детальніше

01.12.2021 Вихованці хореографічної студії "Любава" під керівництвом Л.Лук'янчук на заняттях виконують вправи народно- сценічного танцю та партерної гімнастики (підготовча група), вправи біля станка, посередині, етюди ігрового характеру, елементи українського танцю ( молодша група)

детальніше

01.12.2021 Перша домедична допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень.

детальніше

01.12.2021 В рамках акції "16 днів проти насильства" соціальним педагогом Т.Валілко у 4-их класах були проведені години спілкування з елементами тренінгу: "Насильство в дитячому середовищі"

детальніше

 

01.12.2021 До міжнародного дня боротьби зі СНІДом учні 6-Г класу (О.Кравчук)
переглянули і обговорили фільм про СНІД

детальніше

01.12.2021 До міжнародної ініціативи #ЩедрийВівторокДіти у 1-Б класі (Л.Подолець) був проведений урок доброти. Діти переглянули мультфільм про добрі вчинки, поділились спогадами про свої добрі справи.

детальніше

30.11.2021 30 листопада учні ЗОШ 27 долучились до міжнародної ініціативи #ЩедрийВівтрокДіти, а саме в 1 -В кл. (А.Редько) під час проведення уроку "Добрим будь" з дітьми проводилися рольові ігри, співали пісеньку "Добрим будь, роби добро" , на перервах діти допомагали один одному, разом малювали .

детальніше

29.11.2021 29 листопада відбулося засідання методичного об’єднання вчителів словесного циклу. Колеги у формі засідання інтелектуального клубу розглянули питання формування ключових та предметних компетентностей під час уроків мови та літератури. Також педагоги здійснили віртуальну екскурсію Інститутом модернізації змісту освіти та у формі кола думок обговорили деякі відеоматеріали. Звісно, члени методоб’єднання поділилися досвідом реалізації порушених питань.

                  
 

29.11.2021 З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в нашій школі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.

детальніше

27.11.2021 Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років – геноциду українського народу, який забрав життя близько 10 мільйонів наших громадян.
                                                                                                                            детальніше

21.11.2021 День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

детальніше

16.11.2021 Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО.

детальніше

12.11.2021 Готує свою "конячку" в далеку дорогу на схід Виктор Федоров . Передаємо нашим захисникам маскувальні сітки(одна з них сплетення в ЗОШ №27 Рівне ), солодощі, консервацію, теплі шкарпетки, подушки, поробки та пряники, виготовлені дитячими ручками.

детальніше

11.11.2021 У 1-А класі (Л.Бовгирі) до дня писемності було проведено інтелектуальну гру "Скарбничка спостережливих і допитливих мовознавців"

детальніше

09.11.2021 Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Наші діти прийняли активну участь у відзначенні цього свята.

детальніше

22.10.2021 День дублера!

детальніше

22.10.2021 Класика завжди у тренді!
Під таким гаслом вихованці ЗОШ 27 завершили тиждень стилю
Діловий стиль - це стиль ділових, амбітних та практичних. І всі наші вихованці були неперевершені та ділові!
Дякуємо усім за вміння бути в тренді!

детальніше

21.10.2021 Патріотизм як стиль життя

детальніше

20.10.2021 А сьогодні у нас був день спортивного стилю! Усі отримали море емоцій! Таке дійство підняло настрій та креативність школярів та педагогів.

детальніше

19.10.2021 Шкільне життя неможливе без свят. Відбуваються вони і в нашій школі.

детальніше

18.10.2021 Останній навчальний тиждень перед осінніми канікулами у ЗОШ 27 розпочався цікаво. Тиждень стилю - це захід на який чекали усі учні школи та вчителі.

детальніше

14.10.2021 14 жовтня українці відзначали одразу три величні свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

детальніше

12.10.2021 12 жовтня у Рівненській ЗОШ 27 відбувся традиційний конкурс військово-патріотичної пісні та строю "Червона калина" серед учнів 9-11 класів.

детальніше

 

09.10.2021 Незважаючи на виклики пандемії та карантинні обмеження, учні ЗОШ 27 традиційно долучилися до Благодійної акції БО «БФ «Щаслива лапа» «Потурбуйсь — і будуть жити».

детальніше

08.10.2021 З 4 по 8 жовтня у нашій школі пройшов тиждень протидії булінгу та насильству. В рамках тижня були проведені виховні години у всіх класах. Учні середньої школи малювали тематичні плакати. Також відбулось окремі бесіди соціального педагога та анкетування психолога.

детальніше

08.10.2021 Яка бібліотека найпривабливіша для користувачів? Звичайно ж, наповнена якісним книжковим фондом. Для цього існують різні джерела комплектування, одним із яких є література, прийнята в дар від наших користувачів.

детальніше

04.10.2021 4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. Спеціально до цього дня педагогами ЗОШ 27 були проведені уроки доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

детальніше

01,10,2021 Учнівське самоврядування Рівненської ЗОШ 27 вітає з прийдешнім Днем працівника освіти!

детальніше

01.10.2021 Вітаємо призерів обласного турніру з економіки (ІІ місце), учитель Б.Харів

детальніше

21.09.2021 Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН, як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

детальніше

21.09.2021. День миру

детальніше

02.09.2021. Перший урок

детальніше

01.09.2021 Родинне свято "День знань" для учнів 1, 9, 11-их класів Рівненської ЗОШ 27.

детальніше

24.06.2021.Сьогодні-передостанній день роботи табору "Веселка".

детальніше

23.06.2021.Незважаючи на літню спеку,  у пришкільному таборі завжди комфортно. Адже для цього стараються усі.

детальніше

22.06.2021. Після тривалих святкових вихідних табір знову відновив свою роботу. І сьогодні - улюблений день усіх дітлахів - День бантиків!

детальніше

18.06.2021. Заглянути у завтра вирішили сьогодні. День майбутнього у таборі розпочався з підготовки до виставки виробів з відхідного матеріалу "Творимо майбутнє".

детальніше

17.06.2021.День спорту спонукав мешканців пришкільного табору "Веселка" бути особливо старанними на ранковій зарядці. Адже сьогодні знадобиться багато сил. Потрібно добре розім'ятися!

детальніше

16.06.2021.Ще перебуваючи під враженням попереднього театрального дня, діти знову на шкільному подвір`ї зібрались для зустрічі нового дня відпочинку.

детальніше

15.06.2021.Сьомий день у "Веселці" - День театру. Тому після традиційних вранішніх справ (організаційної лінійки, зарядки, сніданку) та прогулянки по Лебединці, нумо до театру!

детальніше

14.06.2021.Незважаючи на похмуру погоду, день у пришкільному таборі "Веселка" обіцяє бути по літньому драйвовим і насиченим.

детальніше

13.06.2021.11 червня 2021 року у Рівненській ЗОШ 27 відбулася урочиста церемонія вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти.

детальніше

11.06.2021.Закінчення тижня у пришкільному таборі "Веселка" пройде весело і атмосферно! Адже сьогодні дітей чекає так багато всього цікавого!

детальніше

10.06.2021.Сьогодні у пришкільному таборі день космічних подорожей та народної творчості!

детальніше

09.06.2021.У  таборі  Оранжевий день. Це колір енергії, літа,  радості, гарного настрою! Саме такій тематиці і підпорядковано сьогодні життя таборувальників.

детальніше

08.06.2021.Вівторок – другий день роботи пришкільного табору «Веселка». Після веселої руханки та смачного сніданку школярі відправились на різні атракції.

детальніше

07.06.2021. З початком літа, розпочав свою роботу пришкільний табір ЗОШ 27 "Веселка". З гарним настроєм, з дотриманням усіх протиепідемічних норм, діти зібрались на шкільному подвір'ї щоб провести цей незабутній день разом

детальніше

04.06.2021.У Рівненській ЗОШ N27 4 червня 2021 року відбулося шкільне родинне свято "День випускника".

детальніше

26.05.2021. У Рівненській ЗОШ27 проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

детальніше

21.05.2021.Педагогічний та учнівський колективи ЗОШ 27 долучилися до загальноміської акції #вишиване_Рівне.

детальніше

17.05.2021.15 травня 2021 року – Міжнародний день сім’ї. У Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст. №27 в цей день відбулдося безліч заходів.

детальніше

16.05.2021.Щороку члени шкільного Євроклубу (керівник вч.англійськоі мови О.Загура)беруть активну участь у заходах приурочених Дню Європи у нашому місті.

детальніше

14.05.2021.8-9 травня 2021 року вся Україна згадувала та вшановувала жертв та героїв Другої світової війни.

детальніше

12.05.2021.День матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що кожен із нас з дитинства і до останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде сильно любити, незважаючи ні на що.

детальніше

30.04.2021.Превентивне та правове виховання у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №27 є олним із пріоритетних напрямів виховної діяльності.

детальніше

30.04.2021.Не зважаючи на те, що погода так і не може нас порадувати справжнім весняним настроєм, ми з радістю очікуємо на велике та світле свято – свято Великодня.

детальніше

29.04.2021.Гірким болем відгукується в українських серцях день 26 квітня 1986 року. Стогнала в цей день українська земля, плакала природа... Аварія на Чорнобильській АЕС стала важким уроком для всього людства.

детальніше

26.04.2021. „Ні – насильству!” - під таким гаслом упродовж цього тижня  в Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст. №27  у 1-11-их класах були проведені тематичні години класного керівника.

детальніше>>

23.04.2021.До Всесвітнього Дня Землі у Рівненській ЗОШ І-ІІІ ст. №27 22 квітня 2021 року було проведено ряд заходів.

детальніше>>

23.03.2021.Заходи до Шевченківських днів.

детальніше>>

22.03.2021. Шевченкова весна триває.

детальніше>>

15.03.2021.Стало традицією щороку в лютому проводити методичний фестиваль.

детальніше>>

09.03.2021.Зі святом весни вітають вихованці Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №27.

детальніше>>

02.03.2021.Протягом тижня у школі тривали заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови. У легкій, невимушеній обстановці вчителі та діти ще раз порушили питання необхідності збереження та поширення рідної ( материнської) мови. Для нашої країни такою, звісно ж , є українська мова.

детальніше>>

01.03.2021.Тиждень математики, інформатики та фізики в Рівненській загальноосвітній школі №27 І-ІІІ ступенів проходив з 22.02.2021 р. по 26.02.2021 р. згідно затвердженого плану.

детальніше>>

 

25.02.2021.Учні Рівненської ЗОШ №27 долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Нарру Мяу для Мурчика», яка проходила в рамках Всеукраїнських заходів щодо виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин.

детальніше>>

25.02.2021. Ще один рік минув з того часу, коли події Революції гідності сколихнули не лише українців, але й цілий світ.

детальніше>>

24.02.2021.  Лист Міністерства освіти і науки України від 10 лютого 2021 року № 1/9-60 «Щодо профорієнтації здобувачів освіти».

детальніше>>

24.02.2021. Професії ПТО.

детальніше>>

22.02.2021.21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

детальніше>>

 

21.02.2021.План заходів, присвячених Міжнародному дню рідної мови.

 

детальніше>>

23.01.2021. 22 січня - День Соборності України. Учнівське самоврядування Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №27 підготували поетичний ланцюг єднання міст України.

детальніше>>

28.12.2020. Привітання з Новим роком.

детальніше>>

детальніше>>

детальніше>>

детальніше>>

21.12.2020. Святий Миколай прийшов із подарунками до слухняних діток 5-Г класу (Кравчук О.Д.)

детальніше>>

20.12.2020.  "У гостях у казки" побували вихованці 2-Д класу (Карпенко О.О.) під час проведенння свята Миколая.

детальніше>>

19.12.2020. Щиро вдячні всім батькам та дітям 5- Б класу (Загура О.В.) за участь у благодійній акціі до дня Святого Миколая ,,Співучасть у долі дитини".

детальніше>>

 

18.12.2020. Вихованці хореографічного гуртка вивчають партнерну гімнастику.

детальніше>>

17.12.2020. Гурток "Народна іграшка" під керівництвом Котик Лариси Павлівни не сидить без роботи.

детальніше>>

16.12.2020. Екоакція "Зігрій своєю турботою пташину".

детальніше>>

 

16.12.2020. Міжнародний День чаю у 4-А.

детальніше>>

16.12.2020. 15 грудня - міжнародний день чаю. Учні 4-В класу (Редько А.О.) поділилися розповідями про свій улюблений чай і на завершення було приємне чаювання з однокласниками.

детальніше>>

15.12.2020. Члени гуртка "Народна творчість" виготовили прикраси для оформлення фотозони.

детальніше>>

15.12.2020. Створити у школі передсвяткову новорічну атмосферу взялися одинадцятикласники. І їм це вдалося. "Заходиш до школи як в казку!!!", - реакція батьків першокласників.

детальніше>>

14.12.2020. Хоча 5-Г на самоізоляції, але вони не залишились осторонь. Провели вечорниці і поласували варениками дистанційно.

детальніше>>

14.12.2020. Напередодні свята Андрія в Україні в давнину прийнято було збиратися на Андріївські вечорниці. Ось і учні 7-В класу влаштували вечір позитиву та хорошого настрою.

детальніше>>

14.12.2020. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї.

детальніше>>

09.12.2020.  У ЗОШ № 27 проведено традиційну благодійну акцію «Діти-дітям», яку організовує Парламент дітей міста.

детальніше>>

08.12.2020. День української хустки у ЗОШ 27 пройшов барвисто!

детальніше>>

04.12.2020.У Рівненській ЗОШ №27 безліч гуртків різного спрямування. І в одному із них займаються 25 здобувачів освіти 2-3 класів.

детальніше>>

02.12.2020.В останню суботу листопада вшановують пам’ять жертв голодоморів. Мабуть, ніколи не зітреться з народної пам’яті інформація про ті страшні події.

детальніше>>

23.11.2020.Мабуть, немає українця, якого події 2014 року залишили байдужими, не торкнулися у тій чи іншій мірі (когось – більше, когось – менше, а хтось просто віддав своє життя заради гідного життя прийдешніх поколінь).

детальніше>>

22.11.2020. Всесвітній день дитини відзначають 20 листопада. Саме у зв’язку з цим у нашій школі №27 було проведено  тематичні заходи: конкурс малюнка «Моя мрія», участь у якому брали школярі 1-4-их класів, було організовано інформаційний стенд, проводилися тематичні заходи у класах.

детальніше>>

20.11.2020. Цьогорічний День Дублера трохи змістився у зв’язку з пандемією, але 19 листопада ми все-таки його організували.

детальніше>>

17.11.2020.16 листопада ми відзначаємо Міжнародний день толерантності. У Рівненській ЗОШ № 27 пройшли певні заходи: під час годин спілкування були проведені уроки толерантності.

детальніше>>

14.11.2020. Протягом навчального року в нашій школі відбувається багато цікавих заходів. Не стало винятком і 9 листопада – День української писемності та мови.

детальніше>>

13.11.2020. У Рівненській ЗОШ № 27 з 9 по 13 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, який «ряснів» різноманітними заходами.

детальніше>>

10.11.2020. Ось уже котрий рік акції по допомозі бійцям АТО (ООС) стали для нас традиційними і, нажаль, звичними.

детальніше>>

 

 

       Як боляче і гірко – ридає душа, зупинився час і завмер світ. Відійшла у вічність великої душі людина – учитель географії Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 Галина Степанівна Міхальова.

      Душа залишила земні обрії та полинула в Небеса. Ми впевнені, що Господь оселить її там, де спочивають праведні, бо саме такою була Галина Степанівна тут, на землі. Працелюб за натурою, справжній майстер-професіонал своєї справи, чуйна, чесна, відверта та щира…

     Будемо пам’ятати, як уміла вона радіти життю, відчувати його красу і насолоджуватися нею. Зачаровувала своїм палким розумом, невсипущою енергією, вмінням переборювати труднощі і ніколи не нарікати на життя, а любити його в усіх проявах.

     Важко визнавати цю втрату, але ми щасливі, що доля звела нас із такою дивовижною людиною! Не почуємо мудрої поради, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки…

     Галина Степанівно! Ваша щира людська вдача проростатиме в наших серцях світлою пам’яттю! Будемо молитися за Вашу душу!

     Рідним і близьким висловлюємо глибокі співчуття!

Вічна та світла пам'ять !

Зі щирою скорботою та світлою пам’яттю колектив школи

 

 

27.10.2020.Карантинні заходи, запроваджені в країні, вимагають швидкої адаптації педагогів та учнів до дистанційного освітнього середовища. У цих умовах перед адміністрацією Рівненської ЗОШ №27 (директор Б.Харів) постали нові завдання – організаційна та методична підтримка педагогів та підвищення професійної компетентності щодо організації ефективного освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

детальніше>>
 

20.10.2020.Педагогічні читання "Організація дистанційного та змішаного навчання"(завантажити матеріали)

 

12.10.2020. Чи завжди Інтернет є безпечним? Чи може він завдати шкоди та якої? Про ці та інші  питання щодо безпечного користування Інтернетом мали можливість поспілкуватися учні Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. №27 під час проведення тематичних уроків з безпеки дітей в Інтернеті.

детальніше>>

05.10.2020. Серед заходів, які проводяться до Всесвітнього дня захисту тварин ( що відзначається 4 жовтня) – проведення  «ІІІ Всеукраїнського уроку доброти»

детальніше>>

01.10.2020. Найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

детальніше>>
 

28.09.2020. Впродовж 25-27 вересня 2020 року в м. Рівному проходили Дні Сталої Енергії.  І наш навчальний заклад не стояв осторонь.

детальніше>>

21.09.2020. «Нам потрібне мирне небо!...» - універсальні слова із пісні, актуальні для усіх людей усіх країн на цілій Землі. 21 вересня світ відзначає Міжнародний День Миру.

детальніше>>

Уже стало традицією  проводити «Тиждень фізичної культури та спорту»  в останній тиждень вересня.

Протиепідемічні заходи у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №27 Рівненської міської ради на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19​)

Маршрут руху здобувачів освіти,

Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (СОVID-19) серед здобувачів освіти та працівників закладу освіти

 

 

У теплій, урочистій атмосфері, з дотриманням усіх карантинних норм, у ЗОШ 27 відбулося вручення документів про освіту. 62 випускника 2020 року отримали путівку у доросле життя . Щасливої дороги!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧОВПИЛО ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

30.05.1961 -- 13.07.2020

 

 

         Сумно і боляче, бо відходять світлі, усміхнені, сильні, щирі, відкриті люди. Такою була Галина Олександрівна. А ще висококласним спеціалістом. Інтелігентна, порядна і вихована, добра і майстерня господиня. А ще жінка вишукана поняттями про оточення гарного ...одягу, стосунків, вміння вести розмову.

 

             Галина Олександрівна була самодостатньою, сильною, гарною жінкою, матір'ю, колегою, другом, гарною людиною. Хай земля їй буде пухом, світла пам'ять про нашу колегу та друга.

          

                Щирі співчуття родині та близьким від колективу школи.


 

 

ВИКОРИСТАННЯ ОСВІТНЬОЇ СУБВЕНЦІЇ У 2020 РОЦІ:
ЯКІ ЗАКЛАДИ ЗМОЖУТЬ ОБЛАДНАТИ ВБИРАЛЬНІ, ПРИДБАТИ АВТОБУСИ,
ЗАКУПИТИ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ХАРЧОБЛОКІВ

На сайті МОН ви можете ознайомитися з рішеннями комісії щодо затверджених пропозицій держадміністрацій з використання освітньої субвенції у 2020 році. Ось прямі посилання для перевірки:

автобуси    bit.ly/2Wd7PGP

харчоблоки    bit.ly/2YKN3Aj

спеціальні школи, НРЦ   bit.ly/35JuttS 

туалети   bit.ly/2WfyzXy

Наразі комісія продовжує працювати. Інформація оновлюватиметься.

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ ВИПУСКНИКАМ: ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ
ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

МОН внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.

Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації. Так, для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти. 

Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Докладна новина тут: bit.ly/2LtqKXL. Текст оновлених умов прийому тут: bit.ly/3cx5wEi.

Ця інформація надзвичайно важлива для ваших випускників, що планують вступати у виші. Будь ласка, поширте серед батьків новину з сайту МОН, а також вкладену інфографіку.

 

 

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ:
ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН І ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

·         Продовжується навчання у Всеукраїнській школі онлайн на YouTube МОН: youtube.com/c/MONUKRAINE. Для 5-11 класів воно триває з 10:00 з ПН до ПТ, для учнів початкової школи – з 9:00 щовівторка та щочетверга. В межах відзначення Дня пам’яті та примирення було підготовано спецурок про Другу світову війну. Заохочуємо використовувати його для розмови з дітьми про цей історичний період. Відповідний урок ви віднайдете за посиланням: youtu.be/4pSkGrmbeq4

·         Кілька простих порад від UNICEF Ukraine, які допоможуть зменшити тривожність дитини під час пандемії COVID-19. Важливо ділитися цими порадами з батьками учнів – ці знання можуть знадобитися у багатьох життєвих обставинах. Докладніше дізнавайтеся за посиланням: uni.cf/2WOVFmV

 

Карантин продовжено! Навчання закінчується дистанційно  29.05.2020.

 

ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році

Постер до Дня охорони праці

Усім, хто ще не мав можливості побувати в Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 та хоче більше дізнатися про цей заклад освіти, особливо батьків майбутніх першокласників, запрошуємо до заочної віртуальної подорожі  освітнім закладом та пропонуємо переглянути презентацію.

17.03.2020.Шевченківські дні особливі у нашій школі. Учителі методичного об’єднання творчо підійшли до укладання  плану проведення цього тижня. Вони створили такі заходи, які припали до душі кожній віковій категорії.

Детальніше

13.03.2020.Сьогоднішній весняний сонячний день учителям-словесникам ЗОШ №27 подарував багато нових позитивних емоцій.

Детальніше

03.03.2020.Для зустрічі з весною, члени туристично-краєзнавчого гуртка на вихідних  відправились у туристичний похід.

детальніше>>

03.03.2020.Тиждень математики, інформатики, фізики та економіки в Рівненській ЗОШ № 27 І-ІІІ ступенів проходив з 24.02.2020 по 28.02.2020 згідно затвердженого плану.

детальніше>>

 

27.02.2020.Чи знаєте ви, що в Рівному є безліч цікавих та пізнавальних місць? Одне із таких - майданчик підприємства "Рівнеоблводоканал", що в Новому Дворі.

детальніше>>

25.02.2020.Міжнародний день захисту рідної мови – це ще одна нагода виявити своє ставлення до мовного питання в Україні та застосувати інноваційні форми позакласної роботи.

детальніше>>

24.02.2020.Ще один рік минув з того часу, коли події Революції гідності сколихнули не лише українців, але й цілий світ.

детальніше>>

19.02.2020.ВІТАЄМО!  ПРИЗЕРІВ І туру ХVІІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості (2020 р.)

детальніше>>

10.02.2020.4 лютого 2020 року в ОДЮСШ відбулись змагання з баскетболу 3х3 серед команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Від ЗОШ№27 брали участь три команди: дівчата у старшій віковій групі, юнаки у старшій та молодшій вікових групах.

детальніше>>
 

07.02.2020.У середу, 29  січня, у ЗОШ № 27 пройшли тематичні заходи з вшанування пам’яті  героїв Крут.

детальніше>>

04.02.2020.В рамках тренінгу, що проходить по школах міста під назвою «Доброго дня, моє майбутнє», у ЗОШ №27 4 лютого 2020 року відбулася зустріч з представником ОМТЦК та СП учнів 10-11-х класів.

детальніше>>

22.01.2020.Чомусь так історично склалося, що ми, українці мусимо відстоювати, доводити та боротися за свою єдність, незалежність та суверенність.

детальніше>>

21.01.2020.21 січня – дата, знана у світі, як Міжнародний День Снігу.

детальніше>>

20.01.2020.Якість освіти та її ефективність, підвищення професійної компетентності вчителя для впровадження основних положень Концепції Нової української школи –  актуальні питання сьогодення.

детальніше>>

19.01.2020. Вже традиційною стала участь колективу ЗОШ № 27 «Різдвяні дзвони» у міському фестивалі вуличних вертепів та музик «Нова радість стала».

детальніше>>

15.01.2020.У ЗОШ 27 є чимало гарних традицій. І однією із таких  -  “євроканікули  “.

детальніше>>

05.01.2020.Правду кажуть, що очікування свята і підготовка до нього є більш цікавою, ніж саме свято.

детальніше>>

 

 

Вчителі

 

Оснащення школи

 

Позакласна робота
Наші публікації

 

Учнівське самоврядування
Шкільна бібліотека
Контактна інформація

Освітній навігатор

Звіт піклувальної ради
Звіт директора
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України APServer

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

АРХІВ НОВИН

  2020
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019
 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012